Прапор України

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ І РОЗВИТКУ

THE CENTER OF PSYCHOLOGY AND DEVELOPMENT

м. Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтану

тел.: (093) 415-69-85, (099) 900-58-75 (Адміністратор)

happyplace1919@gmail.com

Facebook/Instagram/YouTube: @happyplace1919

Група «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ»

Дитячі та юнацькі центри, організаціїПереклади - послугиМистецтво - школи, центри, студіїОсвітаБізнес-освітаВихователі - послугиНавчання індивідуальне

Інформація станом на Червень 2024

ПСИХОДІАГНОСТИКА

Консультація психолога:

- Консультація сімейного психолога у Кропивницькому;

- Консультація дитячого психолога у Кропивницькому;

- Консультація підліткового психолога у Кропивницькому;

- Консультація психолога для підприємств, установ і співробітників у Кропивницькому;

Психодиагностика

Підлітки все частіше відчувають на собі усі нестачі карантинної ситуації, коли разом з вимушеним "відпочинком" з’являються нові випробування, труднощі і навіть наслідки. Обмеженість соціальних зв’язків викликає стрес, впливає на емоційний а також фізичний стан дитини.

Причина проста: світ змінився і вже не буде таким, до якого ми звикли. І для підлітків цей період переживається непросто і навіть травматично. Це пов’язано з особливостями віку, в якому організм і так зазнає масу непростих змін. Для багатьох молодих людей тривалий карантин означає ризик панічних атак, депресії і нападів страху.

Щоб допомогти дітям адаптуватися в карантинному режимі, наслідуйте прості правила

1. Нормалізуйте тривожність

Допоможіть молодим людям зрозуміти, що здорова тривожність має мету: вона попереджає нас про потенційні загрози і допомагає нам рухатися до безпеки. Можна промовити про те, що ситуація і правда може викликати тривогу, але корисно буде також сфокусувати її на певному об’єкті, а не розпорошити на все життя в цілому.

2. Покажіть перспективу

Для психологів тривожність є нездоровою тільки тоді, коли вона виникає за відсутності загрози - коли взагалі не про що турбуватися. Или коли тривожність досягає такого високого рівня, що істотно не залежить від загрози. Можна допомогти підліткам понизити свою стурбованість з приводу карантину на належному рівні, переконавшись, що вони не переоцінюють небезпеку або недооцінюють свої здібності захищати себе від цих небезпек. Наприклад, можна запропонувати: "Ти можеш самостійно понизити риски: мій руки і тримай їх чимдалі від особи, уникай тих, хто кашляє і чхає, висипайся і залишайся удома".

3. Допомагайте відволікатися

Коли ми тривалий час зосереджені на небезпеці, тривога росте, а коли ми звертаємо свою увагу на щось інше, тривога знижується. Багато підлітків не в змозі абстрагуватися від Covid - 19, враховуючи, що ця тема займає багато простору в заголовках і соціальних мережах. В той же час, діти можуть стати прекрасною підтримкою один для одного завдяки соціальним мережам і спілкуванню в них.

4. Управляйте своїм станом

У тривожних батьків найчастіше тривожні діти. Підлітки бачать, коли дорослі говорять одно, а відчувають інше. Промовляння заспокійливих слів не принесе нічого хорошого, коли наше власне занепокоєння росте. Тому не забувайте піклуватися в першу чергу про себе!

Якщо вам потрібна підтримка в цей непростий час, наш Центр радий запропонувати свої послуги

336
94403
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки