Прапор України

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ І РОЗВИТКУ

THE CENTER OF PSYCHOLOGY AND DEVELOPMENT

м. Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтану

тел.: (093) 415-69-85, (099) 900-58-75 (Адміністратор)

happyplace1919@gmail.com

Facebook/Instagram/YouTube: @happyplace1919

Група «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ»

Дитячі та юнацькі центри, організаціїПереклади - послугиМистецтво - школи, центри, студіїОсвітаБізнес-освітаВихователі - послугиНавчання індивідуальне

Інформація станом на Липень 2024

ПРОФОРІЕНТАЦИЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ І АБІТУРІЄНТІВ (ДІАГНОСТИКА ЗДІБНОСТЕЙ)

Студія профорієнтації

Профориентация

Студія профорієнтації - спеціалізований центр профорієнтаційної психологічної допомоги у м. Кропивницькому. Студія утворена висококваліфікованими фахівцями в галузі психології та педагогіки.

Наша команда фахівців рада запропонувати Вашим учням і випускникам послуги, що допоможуть визначитися у виборі професії. А методики фахівців-експертів дозволяють прийняти правильне рішення при визначенні професійного шляху.

- Комплекс профорієнтаційних заходів (анкетування, комп’ютерне тестування, індивідуальна консультація з експертом).

- Порадимо навчальний заклад для випускника на підставі результатів проведеного аналізу та з урахуванням індивідуальних особливостей, інтересів, здібностей, знань, талантів, схильностей.

- Гід по ВНЗ України та зарубіжжя. Дана послуга дозволяє отримати інформацію про навчальні заклади України та інших країн світу, та про навчальні заклади, які відповідають обраному Вами профілю.

Ми підкажемо, які навчальні заклади готові Вас прийняти. Розглянемо результати рейтингу Вузів. Ви дізнаєтеся тривалість навчання, необхідні вступні бали і дисципліни для вступу, перелік необхідних документів, познайомитеся з історією навчального закладу і дізнаєтеся, які видатні люди в них навчалися, наявність гуртожитків і умови надання місць в них, а також іншу необхідну інформацію.

- Програма подорожей в компанії та на підприємства

Захоплюючі заняття-екскурсії в компанії міста Кропивницького. Старшокласники ознайомляться з різними сферами бізнесу і різними професіями. Програма розроблена спільно з кращими у своїй справі компаніями і професіоналами, які закохані в свою справу.

- Бізнес - ігри

Програма складається з бізнес - ігор, які дозволять набути навичок, необхідних в будь-якій професійній справі: вміння вести переговори, планувати час, ставити цілі і вибирати стратегії, управляти грошима. До Бізнес–ігор долучаються фахівці та професійні психологи, які мають досвід роботи в реальному бізнесі.

- Тренінги з профорієнтації «Своя професія, своя справа», в програму яких включені практикум ефективного спілкування, практикум грамотної самопрезентації, основи тайм-менеджменту, правила складання ефективного резюме і багато іншої корисної інформації, яка допомагає молодим людям визначити СВОЮ професію, СВОЮ справу.

Ми будемо раді бути корисними для Вас, Ваших учнів, випускників та їх батьків!

902
94969
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки