Прапор України

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ І РОЗВИТКУ

THE CENTER OF PSYCHOLOGY AND DEVELOPMENT

м. Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтану

тел.: (093) 415-69-85, (099) 900-58-75 (Адміністратор)

happyplace1919@gmail.com

Facebook/Instagram/YouTube: @happyplace1919

Група «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ»

Дитячі та юнацькі центри, організаціїПереклади - послугиМистецтво - школи, центри, студіїОсвітаБізнес-освітаВихователі - послугиНавчання індивідуальне

Інформація станом на Квітень 2024

Мирна Римма Володимирівна Мирна Римма Володимирівна

Іноді буває так, що людина шукає відповіді на запитання, що її хвилюють.

Бажає вирішити проблеми, та залишається не зрозумілою і самотньою.

Психолог допомагає подолати виклики, які постають перед людиною.

Звертайтесь,

- Якщо ви у парі та не знаходите спільної мови;

- Якщо поведінка дитини вас достала;

- Якщо ви розумієте ,що заплуталися;

- Якщо конфліктів стає більше у вашому житті;

- Якщо вас накривають панічні атаки;

- Якщо ви бажаєте вирішити важливі для вас питання.


Вітаємо в Дитячій студії «Щасливий День»

Ми знаємо, що всі діти талановиті і допоможемо у розвитку індивидуальності Вашого малюка.

О нас

Наш Центр психології та розвитку та Дитяча розвиваюча студія "Щасливий день" для тих, хто хоче знайти, нові, цікаві та професійні методи розвитку та заохочення дитини до навчання. Наша інформація адресована поміркованим, мислячим, люблячим батькам, для яких важливо, щоб малюк виріс щасливим, для батьків, які розуміють або здогадуються, що вони ростять справжнє дивовижне чудо.

Ми не надамо розумних порад і правильних рішень. Ніхто напевно не скаже, що потрібно, щоб саме Ваша дитина виросла щасливою, але ми з радістю запропонуємо цікаві та продуктивні методики для відкриття та розвитку її талантів. Проблеми дитини важливо вчасно помітити, але ще важливіше вчасно скоригувати.

О нас

Кожна дитина розвивається у своєму темпі і завдання наших педагогів - дбайливо ставитися до цього процесу, сприяти індивідуальному і особистісному зростанню дитини, приймати, підтримувати і направляти її творчу ініціативу.

Ми поділимося з Вами інформацією, яка дозволить Вам краще розуміти своїх дітей, знаходити виходи з конфліктів, формувати свою думку.

Ми пропонуємо відвідати заняття, які будуються як захоплююча дослідницька діяльність на основі ігрового змісту.

Ми надаємо дітям право вибору, розвиваємо пізнавальну і творчу ініціативу, увагу, пам’ять, самостійність, мислення, фантазію, уяву, комунікативні здібності.

Приділяючи велике значення емоційному фону дітей, отриманню ними радості від процесу пізнання і творчості, наші педагоги створюють ситуації успіху, які підтримують загальну високу самооцінку дитини. На заняттях Ваша дитина навчиться робити усвідомлений вибір, радіти процесу і результату своєї діяльності, досягати успіхів, відчувати бажання освоювати нове.

Центр психології та розвитку і Дитяча розвиваюча студія "Щасливий день" вдячні всім тим, хто хоч раз побував в нашому центрі, і тим хто з нами співпрацює. Це означає, що у Вас є бажання вчитися та пізнавати. Це означає, що ми потрібні, що ми правильно працюємо для Вас, вдосконалюємося як вчителі!

Ми не єдині.

Ми надійні.

З ПОВАГОЮ Керівник Центру Мирна Римма і вся наша команда.

У Центрі Психології і Розвитку, в Дитячій студії "Щасливий день":

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ПЕДАГОГИ
ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ

341
93288
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки
Елена
Спасибо ???? вам ,Римма,Вы знаете с помощью вас, вашими консультациями я научилась управлять своими мыслями , это для меня что то!!!! и я теперь понимаю что мне надо !Рімма Мирна, гарний психолог в Одессе. 
2024-02-19 11:33:06
Оксана
Римма Мирна дуже професійний психолог , уважна, багато дає дієвих порад

2024-02-13 12:08:18
Анна
Мій відгуків серця. Рімма Мирна ви крутєзна!Відчуваю як багато "сміття" тягаром ношу на собі,  кудись уносить мене, моя увага не на собі, а десь повз....А я ж в себе одна,  не можу спасти весь світ і пережити проблеми і болі інших людей.Добре,що Рімма Володимирівна поруч і дала це зрозуміти,  там де мої емоції там і енергія моя життєва, там я по суті. Я стараюся по-маленьку  виходить і це супер, я так прям дуже повірила, що скоро буде інша Аня, я так цього хочу??Отримала знову домашнє цікаве завдання, загалом, все подобається
2023-08-17 19:22:36
Марія
Рімма,   ???? Я тобі дуже вдячна за твою роботу, за твій професіоналізм. ? В моєму житті ти маєш важливе значення. Ти допомогла мені справитися  із складними ситуаціями, вирости над ними, здобути душевний спокій. Для мене це дуже важливо! Ти справжній професіонал ????Я рекомендую Рімму Мирну гарного психолога.
2023-05-08 08:10:32
Анна
Дякую Рімма,психолог  Кропивницкий ,що знайшла вас. Наче купа проблем навалиолася, а ми їх потроху розібрали.Справи і на роботі і усввьношеннях з чоловіком значно змінились .Неймовірно!Дякую за ваш труд.
2023-01-19 11:03:11
Михаил
Спасибо Римма  за вашу  работу. Коучи и психологи говорять, что нужен алгоритм действий, а  я нашел свой  благодаря вам.Даже сердце перестало болеть.Что то вы там колдуете. С Новым годом вас Римма .
2023-01-04 11:22:53
Жанетт
Хороших психологов еще нужно найти, мне повезли, порекомендовали Римму Владимировну. Она очень  открыта, располагает  к себе,  юморная и строгая. И очень супер профессиональная.Ну до такого докопаться, я бы точно не смогла. Я рекомендую  Мирную Римму хороший  психолог. 
2022-12-29 22:15:22
Ірина
Велика дяка Мирная Рімма за ваш нелегкий працюю, це все витримати, тільки завдяки вашому таланту. Онлайн психотерапія  так само працює, і є для мене суттєві зміни. Мирна Рімма Володимирівна найкращій  психолог- я нова завдяки вам!
2022-12-17 09:58:43
Марьяна
Дуже вдячна  гарному  фахівця ,це психолог Рімма Мирна. Я закінчила свою терапію(хоча хто зна ще знадобиться) починала її в Україні, а закінчила закордоном в Іспанії,Барселона.Це схоже  як курча вилупилось і має  звички до свого віку і спілкується із подібними. А от вирости треба було. Сьогодні я доросла і можу впоратися із випробуванням життя, як  Ви кажете,  та то задачки з зірочкою.Дякую Рімма, ви наче фєєчка. Я бачу як я легко справляюся , навідь із складними завданнями. Світ складний,  а ми ще складніші,  забираю із собою ваше висловлювання. Обіймаю вас.хай щастить.
2022-11-09 16:34:19
Ан
Уехали вследствие войны  в европу,очень тяжело.вспомниоа такую чудесную женщину психотерапевта Мирная Римма Владимировна. Я стала спать спокойней, и дети успокоились, и на работе наладилось,  и мир стал добрее и люди. Счастья вам, и ваш центр иак и назывался Счастливый день  дети наши туда ходили были довольны. Спасибо за всё
2022-10-20 14:45:40