Прапор України

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ І РОЗВИТКУ

THE CENTER OF PSYCHOLOGY AND DEVELOPMENT

м. Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтану

тел.: (093) 415-69-85, (099) 900-58-75 (Адміністратор)

happyplace1919@gmail.com

Facebook/Instagram/YouTube: @happyplace1919

Група «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ»

Дитячі та юнацькі центри, організаціїПереклади - послугиМистецтво - школи, центри, студіїОсвітаБізнес-освітаВихователі - послугиНавчання індивідуальне

Інформація станом на Травень 2024

ДОБІР ПЕРСОНАЛА (ДІАГНОСТИКА, НАВЧАННЯ, ТРЕНІНГИ)

ДІАГНОСТИКА І ДОБІР ПЕРСОНАЛА

Процес підбору нових кадрів несе в собі додаткові ризики. Найпоширеніший ризик - це найняти нового співробітника з не розвиненими професійними навичками.

Хоча часом, в деяких ситуаціях простіше запросити молодого фахівця і навчити його таким чином, як того вимагає установа, організація.

Найнебезпечніший ризик - це прийняти фахівця, який може своїми діями нанести шкоду підприємству. Для мінімізації даного ризику, рішення можливо тільки в комплексі заходів, деякі з яких наш центр вирішує власними силами і інструментами.

Хочете дізнатися, чого можна очікувати від ЦЬОГО співробітника? Хочете дізнатися на якому місці ЦЕЙ співробітник буде викладатися на всі 100%? Хочете дізнатися, який співробітник краще підійде на ЦЮ позицію? Ми готові детально відповісти на ці запитання по кожному Вашому співробітнику або кандидату на посаду.

ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

Подбор_персонала

- про сильні сторони і сліпі зони співробітника, опис здібностей співробітників до діяльності різного роду і основні проблеми, з якими вони можуть стикатися у роботі і при взаємодії. Про мтоди та інструменти які застосовуються для оптимізації роботи співробітників; при підборі персоналу, для поліпшення взаємодії в команді і ін.

ВИ ОТРИМАЄТЕ:

- психологічну характеристику співробітника, зріз поточного стану. Зможете побачити поточну лояльність, вмотивованість, ефективність співробітника, проблеми на даній конкретній позиції.

- рекомендації щодо поліпшення становища.

- аналіз посади і прогноз поведінки співробітника, звіт на основі профільного аналізу посади і вродженого психологічного типу людини.

- прогноз поведінки, мотивації, лояльності, ефективності.

- висновок спеціально розроблений для оптимізації - процесу підбору персоналу на певні посади, щодо внутрішнньокадрових переміщень, щодо професійної придатності співробітників до відповідних посад.

- рекомендації про напрямки особистісного і професійного зростання фахівця, для самостійної роботи або коучингу людей, які відчувають потребу в своєму розвитку і бажають підвищити власну ефективність, знизити кількість внутрішніх конфліктів, і конфліктів з іншими співробітниками, керівниками та ін.

393
93880
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки