Прапор України

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ І РОЗВИТКУ

THE CENTER OF PSYCHOLOGY AND DEVELOPMENT

м. Кропивницький, провулок Центральний, 3/1, 2 поверх (в будівлі ТЦ "Плаза").

тел.: (099) 900-58-75, (068) 403-82-20 (Адміністратор)

м. Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтану

тел.: (093) 415-69-85

happyplace1919@gmail.com

Facebook/Instagram/YouTube: @happyplace1919

Група «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ»

Дитячі та юнацькі центри, організаціїПереклади - послугиМистецтво - школи, центри, студіїОсвітаБізнес-освітаВихователі - послугиНавчання індивідуальне

Інформація станом на Жовтень 2021

ДОЗВІЛЛЯ НА КАНІКУЛАХ

Досуг_на_каникулах

Літній психологічно-комунікативний табір для дітей 7-10 років

Рухливі ігри, тренінгові заняття,цікаві майстер-класи та прогулянки містом – все це та безліч яскравих емоцій! Перша зміна з 2 червня.

ТЕЛЕФОН 099 900 58 75
Досуг_на_каникулах

Кіровоградський ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ Ваш надійний помічник у розвитку особистості і досягнення успіхів!

Настає літо, пора шкільних канікул і тому, сьогодні багато хто з нас батьків задає собі питання - що робити з дитиною, чим її зайняти? Потрібен повноцінний відпочинок з максимальною користю, а він сидить за комп’ютером один в задушливій кімнаті. ВИ не можете зосередитися на роботі, адже на вулиці небезпечно, а в інтернеті Ваша дитина нічого корисного не знайде. Дорогі батьки, є оптимальний варіант виходу з цього глухого кута: Дитяча Пізнавально студія запрошує в літній дозвільний табір в групи короткотривалого перебування.

Центр Психології і Розвитку та Дитяча студія «Щасливий день» пропонують не тільки відпочити від шкільних занять, а й реалізувати свій творчий і креативний потенціал. Ми спробуємо врахувати всі вимоги, якими керуються батьки при пошуках літнього дозвілля і втілити їх в життя.

У нашому літньому таборі молодші школярі знайдуть собі заняття за інтересами, для підлітків пропонується програма особистісного та професійного розвитку.

Малюкам (від 2 років) ми пропонуємо відвідати Міні-сад. Для більш ефективної роботи створюються мікро - групи (2 3 дитини).

Проводяться заняття з логіки, цікавої географії, малювання, конструювання.

Основні переваги літнього табору на канікулах:

• великий вибір унікальних програм, спрямованих на розвиток індивідуальних здібностей дитини;

• комплекс оздоровчих заходів (прогулянки та екскурсії);

• досвідчені педагоги і уважні аніматори, викладачі- англійської мови;

• в групах від 4-7 чоловік;

• при ранньому бронюванні місць - реальна знижка!

• зручне розташування: Ми знаходимся у центрі міста.

Програми денного літнього табору Центру Психології і Розвитку:

1. «Літо з користю!»;

2. «Англійська за літо!»;

3. «Математика за літо!»;

4. «Швидке читання за літо!».

Ми знаємо, що ви очікуєте від нас, і ми готові вам це запропонувати:

1. Хоббі до душі, наприклад, можна захопитися фотографією або малюванням як звичайним, так і на піску а можливо освоїти і графіті. Це і кругозір допоможе розширити, творчі здібності розвине, та й в майбутньому дохід принесе.

2. Любителі проводити час за комп’ютером можуть спробувати себе у створенні власного сайту або блогу, також можна зайнятися вивченням графічних програм або додатків.

3. Можна навчитися чомусь новому, наприклад, театральних постановок на англійській мові, фокусів, в’язання або вишивки та бісероплетіння. Також можна зайнятися орігамі і зробити собі кігті або сюрікен.

4. Створення будь-якого «творіння» своїми руками: написання власного збірника віршів, виготовлення колекції дерев’яних, глиняних фігурок або оригінальних подарункових фоторамок, монтаж фільму про себе і свою сім’ю, фотоколаж, мем і т.і.

5. Культурна програма: відвідування музеїв, виставок, похід в кінотеатр або на концерт.

6. Для дівчаток з’являється величезна кількість вільного часу для догляду за собою (практика в нанесенні макіяжу, манікюру, створення зачісок).

7. Якщо підліток вже знає, чим він буде займатися у майбутньому, то канікули це чудовий період для освоєння нових знань і умінь. А тим, хто ще зі своєю професією не визначився, пропонуємо дізнатися в який ВНЗ можна поступати, і які професії будуть користуватися попитом на ринку праці, пошукати собі справу до душі.


НАШІ ПРІОРИТЕТИ:

• Зручний час занять;

• Доступне розташування;

• Затишні ігрові зони;

• Досвідчені і талановиті наставники;

• Детальний і ефективний план роботи;

• Індивідуальні заняття та міні групи;

• Націленість на позитивний результат;

• Максимальна увага і турбота про Вашу дитину;

• Професійний і творчий підхід до занять;

• Вікові програми від 6 до 16 років;

• Система знижок і бонусів.


364
74359
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки
Марьяна
У меня были панические атаки.Даже не выходила из дома так меня трусило.Онлайн с психологом очень удобно. Посоветовали Римму Мирную в Одессе. Потом стали свтречаться очно. Спасибо вам большое, как будто ничего и не было, хотя я поначалу и не верила.  .Все ваши задания помню,выполняю.Очень вам мы все благодарны.Я рекомендую Римму Владимировну Мирную-хороший психолог.
2021-07-31 08:24:56
Маша
ми живемо в районі,звісно нема такіх фахівців а проблеми є і у стосунках з чоловіком і з свекрухою і з дтками. Куди іти?підказали із сусіднього району їхати в Кропивницький . Гарні люди і Ріма Володимирівна Мирна і  секретар Ірина Леонідівна  так прийняли. Працювали довгенко це не раз два , як ми думали.Чоловік казав чого так багато їздить. Але як би ми  сдалися одразу нічого б не сталося. А тепер ми дуже вдячні, і зі свекруньою розібралася і вона вже до нас не лізе із порадами, і в домі спокій настав , ми не сваримось. Дякуємо вам Ріма Володимирівна, гарний ви психолог,навіть і не мріяли про краще, а воно є.  
2021-07-19 23:27:04
Яна
Очень благодарна Римме Владимировне за поддержку и такую колоссальную помощь в такой непростой для меня период. Я пришла полностью растеряна, с паническим страхом всего на свете . И по началу казалось , что это все зря , но благодаря консультациям и работе над собой вместе с Риммой  Владимировной сейчас я чувствую себя замечательно! Спасибо вам огромное ????
2021-07-12 15:00:43
Оксана
Долго собиралась идти к психологу, думала я же нормальная.Через полгода общения с психологом Римма Мирная поняла, что как я жила раньше для меня и было ненормально.Одному совсем непросто разобраться с отношениями в паре.Я увидела где вела себя как жертва,где сама  провоцировала своего мужчину. Откудато взялись силы все изменить. И только спустя время начинаешь все это понимать.В голове все разложилось по полочкам.Все изменилось, и я такая счастливая. вы знаете изменить можно если захочешь.Спасибо большущее,пребольщущее. Дай вам бог здоровья Римма Владимировна, вы прекрасный специалист с добрым сердцем!!! Всем кто хочет разобраться с конфликтами, с отношениями со второй половинкой очень рекомендую.
2021-06-29 07:31:41
семья
Спасибо оромнейшее за вашу помощь от всей нашей семьи.Очень хороший детский психолог в вашей детской студии.Рекомендуем всем у  кого проблемы с детками. И в группе занятия нам тоже понравились. Спасибо, что вы так интересно учите их и дружить и общаться между собой.Процветания вам и успехов.
2021-06-20 08:01:29
иван
 Был вопрос по бизнесу. Обратился к Римма Мирная психолог. Мне понравилось ваши расстановки с  фигурками на столе. Подумал чепуха, игра какая то, а сколько прояснилось вопросов! Даже не ожидал. Вот сейчас все пошло по работе по другому. Спасибо вам.  Доходов и успехов.
2021-06-17 08:33:39
Вероника
Знаете,бывает такая полоса в жизни,когда ты вроде все правильно делаешь,но понимаешь и чувствуешь себя неуютно,а главное всё идёт как то не так....И обратился к специалисту и делаешь все как советуют,а понимаешь что ты не там и делаешь явно не то. И в одним момент,приходишь к волшебной фее,Римма Мирная (психолог) и жизнь налаживается !!! Ее кропотливая работа и правильный подход делает именно то,чего вам не хватало ????.
Могу сказать,по своему опыту,главное грамотный специалист и ваше желание и всё у вас получится. Спасибо вам,Римма Мирная,за Ваш  труд????.
2021-05-26 09:01:09
Боагодарные родители
Мы живем и работаем за границей , наш ребенок с бабушкой в Украине. Разрыв, дистанция ребенком,его неуправояемое поведение, нервы, карантин. НАМ порекомендовали Риму Мирную как психолога, и её центр развития. Уже после  5 занятия, пошло улучшение.  Сы прошли весь курс,нам дали обратную связь, все разложили по полочкам.Спасибо Рите, и вам Рима Влалимировна большое небольшое. Мы все поняли, усвоили, у нас теперь праздник на душе. Ищите  хороших психологов и хороших людей.Мы вам рекомендуем. 
2021-04-21 11:01:27
Саша
Водили ребенка потому что возникли трудности. Пригласили и нас родителей. И сложно и интересно оказалось, но  польза біла все равно. Спасибо людям профессионалам которіе на своем месте. Римма Владимировна Мирная психолог вы нам зорово очень помогли. Даже работали онлайн из-за крантина, это оказалось тоже удобно.Ирине Леонидовне спасибо за организацию процесса. Рекомендую этот центр, его нам тоже рекомендовали.Удачи вам.
2021-04-11 21:12:21
Анна
Это была лучшая инвестиция в самообразование и саморазвитие. Приходилось изрядно потрудиться, дабы разобрать истоки внутренних завалов, но я безгранично рада что этот нелёгкий путь преодолевала вместе с Риммой и сделала такие объёмные открытия в себе, увидела и прикоснулась к самому уязвимому, услышала и почувствовала себя. Благодарна за вдохновение, теплоту и поддержку. Работа над собой, это огромный труд! После некоторых сеансов, приходила в себя сутки с ощущением, будто весь день грузила вагоны, но дальше легче). И со временем консультирования окрыляешься. Поэтому, спасибо Вам за крылья, жизнь удивительна и прекрасна)))!!!
2021-03-10 20:21:28