Прапор України

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ І РОЗВИТКУ

THE CENTER OF PSYCHOLOGY AND DEVELOPMENT

м. Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтану

тел.: (093) 415-69-85, (099) 900-58-75 (Адміністратор)

happyplace1919@gmail.com

Facebook/Instagram/YouTube: @happyplace1919

Група «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ»

Дитячі та юнацькі центри, організаціїПереклади - послугиМистецтво - школи, центри, студіїОсвітаБізнес-освітаВихователі - послугиНавчання індивідуальне

Інформація станом на Квітень 2024

КОУЧИНГ

Останнім часом слово «коучинг» можна почути все частіше. Часом людині досить важко визначити не тільки свої бажання і потреби, але також і цілі. А якщо ця людина керівник або підприємець, який ще й розвиває свою улюблену справу, тоді грамотна постановка мети буде важлива для досягнення значних результатів у кар’єрі та особистому житті.

Коуч допомагає оволодіти мистецтвом ставити перед собою конкретну мету, полегшує існування людини і сприяє його розвитку. В даний час коучинг став однією з найпопулярніших методик, які допомагають людям знайти успіх.

Коучинг дозволяє розвинути внутрішні ресурси, якими володіє кожен. Головна мета коучинга - навчання ефективним методам, допомоги людині для пошуку вірного напряму у своєму розвитку: навчання створювати продукти, цікаві проекти, займатися кар’єрним ростом, заглибитися в духовне самопізнанням.

Психологічне консультування з застосуванням практики коучингу, сприяє розвитку мотивації.

Коучинг - це робота, спрямована на виявлення прихованих можливостей, пошук нових рішень і розвиток нестандартного мислення. він дає сучасній людині, організації, навіть людству можливість перейти на новий рівень.

Отже, якщо ви підприємець, керівник, ділова людина, у Вас є своя справа, і вам необхідно вирішити задачу, питання, робочу ситуацію і ще багато чого подібного, ми пропонуємо відвідати - індивідуальні консультації та групові форми роботи у вигляді коучингу уроку або курсу.

Коучинг
214
93161
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки