Прапор України

ФОП ЧУБ А.В., ВЕНТИЛЯЦІЯ

м. Кропивницький, вул. Чорновола, 1Б

тел.: (066) 052-91-71, (067) 158-16-33 Андрій
тел.: (099) 603-27-73, (096) 324-42-92 Олексій

Вентиляційні системи та устаткуванняВодовідведення. Каналізація

Інформація станом на Січень 2022

Вентиляція, виготовлення, монтаж і сервіс. Комплектація водостічних систем.

Щоб створити в приміщенні певну вологість, комфортну температуру, здорову атмосферу, необхідно забезпечити оптимальну роботу систем вентиляції та кондиціонування. Причому робити це необхідно ще на перших етапах будівництва будівлі.

Хто ми?

Ми згуртована команда фахівців з багаторічним досвідом роботи, яка займається виробництвом, монтажем та сервісом систем вентиляції в Кропивницькому комерційних, побутових і промислових приміщень. Також в сферу нашої діяльності входить обслуговування і ремонт вентиляційного устаткування в Кропивницькому.

Чому з нами вигідно працювати?

У нас є своя виробнича база по виробництву повітроводів і комплектуючих з висококваліфікованими фахівцями і високотехнологічним устаткуванням, це дає нам перевагу перед іншими аналогічними компаніями. Наша вентиляційна продукція в Кропивницькому завжди найвищої якості. Ми задовольнимо запити навіть найвимогливіших замовників!

Що ми вміємо?

Виробництво, продаж, установка, ремонт і обслуговування вентиляційних систем в Кропивницькому для всіх об’єктів побутового, промислового, комерційного та адміністративного призначення:
- Системи вентиляції промислових приміщень в Кропивницькому: цехів, складів, майстерень, лабораторій тощо
- Вентиляція комерційних приміщень в Кропивницькому: магазинів, кафе і ресторанів, нічних клубів, медичних та оздоровчих закладів і т.д.
- Монтаж і виготовлення вентиляції в Кропивницькому для бібліотек, шкіл, дитячих садків, лікарень та санаторіїв
- Виготовлення оцинкованих повітроводів в Кропивницькому для вентиляції - круглі ,прямокутні, гнучкі повітроводи, димарі з нержавіючої сталі в Кропивницькому, комплектуючі для вентиляції і фасонні вироби в Кропивницькому.
А також офіси, квартири, будинки, басейни, гаражі, погреби та підвали.

Чому саме ми?

Найголовніше наше завдання виготовлення і монтаж повітроводів і устаткування для вентиляції в Кропивницькому.

Наші повітроводи та комплектуючі для вентиляції в Кропивницькому чудової якості! У нас дешевше: ми виробники вентиляції в Кропивницькому! Ми надаємо послуги: проектування і монтаж вентиляційних систем в Кропивницькому будь-якої складності.

Потоки води, що стікають з дахів в дощову погоду, спостерігав кожен. Добре, коли водостоки для даху в Кропивницькому технічно правильно розташовані, але також водовідливи для даху в Кропивницькогму повинні бути грамотно організовані, в цьому ми теж вам допоможемо.

Якщо вас цікавить:
- вентиляція в Кропивницькому;
- системи вентиляції в Кропивницькому;
- вентиляція в будинку в Кропивницькому;
- припливна вентиляція в Кропивницькому;
- витяжна вентиляція в Кропивницькому;
- вентиляція в приватному будинку в Кропивницькому;
- монтаж вентиляції в Кропивницькому;
- вентиляція купити в Кропивницькому;
- водостоки для даху в Кропивницькому;
- водовідливи для даху в Кропивницькому;
- комплектація водостічних систем в Кропивницькому;
- виробництво димарів утеплених в Кропивницькому;
- виготовлення димохідних сендвіч-труб в Кропивницькому;
- виготовлення фасадних касет в Кропивницькому.

Процес монтажу вентиляційних систем і комплектація водостічних систем у виконанні ФОП «Чуб А.В.» - це ретельне планування і грамотна реалізація проекту від А до Я! Чекаємо Вас в Кропивницькому!

314
36003
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки
павел
Ветиляція. Від невеликих систем вентиляції із рекуперацією теплоти до великих вентиляційних установок та теплових завіс .
Економічні вентилятори, рекуператори, теплові завіси недорого – ціна економна.
Компанія Електро Еко https://electra-eko.com.ua (Хмельницький) пропонує численні рішення для вентиляції, що забезпечують подавання свіжого повітря та створюють здорову й комфортну атмосферу в житлових, комерційних і промислових приміщеннях.
2018-06-07 15:15:06
Роман
Здравствуйте! Хотел бы предложить Вам канальные вентиляторы
2018-04-18 16:52:37
Сорокин Евгений
Добрый день уважаемые Коллеги.
АКЦИЯ!  Зимняя распродажа  стандартных  комплектов автоматики для приточных  систем  вентиляции. Предлагаем  Вам акционную скидку - 60% от розницы Блок автоматики для систем с эл. нагревателем 6кВт  80 евро Блок автоматики для систем с эл. нагревателем 15кВт 225 евро
2017-02-01 13:57:02