м.Кропивницький, вул. Дворцова 32/29, каб.№408
Інформаційний сайт
Громадська рада
при Кіровоградській обласній державній адміністрації
СТРУКТУРА
Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації

Голова ради
Хачатрян Тігран Самвелович - Голова Громадської ради
Хачатрян
Тігран
Самвелович
Заступник голови
Лісовий Ігор Анатолійович - Заступник голови Громадської ради
Лісовий
Ігор
Анатолійович
Заступник голови
Колєва Ганна Михайлівна - Заступник голови Громадської ради
Колєва
Ганна
Михайлівна
Секретар ГР
Ревнівцева Інна Володимирівна - Секретар ГР Громадської ради
Ревнівцева
Інна
Володимирівна
Прес-секретар ГР
Лягул Ірина Василівна - Прес-секретар ГР Громадської ради
Лягул
Ірина
Василівна
ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ


ПОДІЇ
05 липня 2019 року о 16.00 в приміщенні Громадського офісу відбудеться чергове засідання Громадської Ради при КОДА
13 червня 2019 року, відбулося засідання постійної комісії з питань прав та свобод людини. Головою було обрано - Речиць Віталія, а заступником - Орєшкова Геннадія. В ході засідання було обговорено напрямки роботи даної комісії.
Бажаємо успіхів у роботі!!!
12 червня 2019 року, відбулося засідання двох постійних комісій, а саме з питань економічних питань (з питань споживчого ринку, регуляторної політики, захисту прав споживачів, підприємництва, з питань фінансової діяльності, соціально-економічного та інноваційно-інвестиційного розвитку) та з питань екології, ЖКГ, земельних відносин, архітектури, будівництва, містобудування та транспорту.
Головою економічної комісії було обрано Ольгу Михальонок, а заступник - Речиць Віталій. Головою екологічної комісії обрано Наталія Лісняк.
Бажаємо успіхів у роботі!!!
7 червня 2019 року розпочав роботу оновлений склад Громадської ради при КОДА.
В облдержадміністрації відбулася прес-конференція екс-голови Громадської ради при Кіровоградській ОДА Олександра Гавриленка та новообраного голови ради Тіграна Хачатряна. Громадські активісти поінформували про підсумки та пріоритетні напрямки роботи очолюваного ними дорадчого органу. Детальніше
06 червня, Тігран Хачатрян, вперше в ролі голови Громадської ради при Кіровоградській ОДА, відвідав зустріч держсекретарів міністерств з головами Громадських рад при органах виконавчої влади. Зустріч проходила в рамках Ініціативи Кабінету Міністрів України "Партнерство. Відкритий уряд". У клубі Кабінету Міністрів України обговорювали питання функціонування Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади, а також роз'яснювали зміни законодавства з питань формування та діяльності громадських рад.
06 червня, члени новоствореної ГР при КОДА прийняли участь у форумі "Громада і Влада: співпраця - ключ до успіху".
04 червня 2019 року у Громадському офісі відбулося перше засідання новообраної Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації, на якому обрано:
голову Громадської ради – Хачатряна Тіграна Самвеловича, голову відокремленого підрозділу громадської організації "Спілка вірмен України" Кіровоградської області; заступників голови – Лісового Ігоря Анатолійовича та Колєву Ганну Михайлівну; секретаря – Ревнівцеву Інну Володимирівну; прес-секретаря – Лягул Ірину Василівну.
Крім того, затверджено перелік постійних комісій Громадської ради, а саме: постійна комісія з соціальних питань (з питань охорони здоров'я, праці, соціального захисту, у справах пенсіонерів та інвалідів, з питань ветеранів війни); постійна комісія з гуманітарних питань (з питань освіти, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики); постійна комісія з питань економічних питань (з питань споживчого ринку, регуляторної політики, захисту прав споживачів, підприємництва, з питань фінансової діяльності, соціально-економічного та інноваційно-інвестиційного розвитку); постійна комісія з питань захисту прав і свобод людини (з питань гласності, свободи слова, боротьби з корупцією, з питань європейської інтеграції, розвитку громадянського суспільства); постійна комісія з питань екології, ЖКГ, земельних відносин, архітектури, будівництва, містобудування та транспорту.