м.Кропивницький, вул. Дворцова 32/29, каб.№408
Інформаційний сайт
Громадська рада
при Кіровоградській обласній державній адміністрації
Адреса Громадського офісу: м.Кропивницький, вул. Дворцова 32/29, каб.№408.
Громадська Рада при КОДА, загальнодоступна група , сторінка
grkr2021@ukr.net


ДОВІДКА
про Громадський офіс обласної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", якою затверджено Типове положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, обласна державна адміністрація повинна здійснювати забезпечення секретаріату громадської ради приміщенням, засобами зв'язку, створення умов для роботи ради та проведення її засідань.

Саме з такою метою було виділено окреме приміщення, у якому проведено капітальний ремонт, придбано всю необхідно оргтехніку. Громадський офіс забезпечено інтернет-зв’язком.

Крім того, у приміщенні Громадського офісу передбачається проведення різних заходів: форумів, круглих столів, зустрічей, семінарів, навчань з написання грантових проектів та підтримки інших громадських ініціатив.

Ці заходи будуть проводитися не тільки за участі членів Громадської ради, але і інших представників інститутів громадянського суспільства.

Кошти на створення Громадського офісу виділенні з обласного бюджету. Приміщення знаходиться на балансі управління комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.