Прапор України

БЕСТ-Маркетинг - Кіровоградський інформаційний центр

Наше підприємство працює на інформаційному ринку Кіровоградщини з 1994 року. Ми забезпечуємо своїх партнерів продукцією та послугами для автоматизації бухгалтерії, торгівлі, бізнесу та сприяємо розширенню вашої клієнтської бази, шляхом здійснення аналізу маркетингової політики підприємств в напрямку інформаційної обізнаності партнерів.

Першим напрямком нашої професійної діяльності є автоматизація програмами бухобліку та торгівлі, процесів звітності, довідниковими системами з законодавства, впроваджуємо електронний документообіг на підприємстві. На сьогодні "БЕСТ-Маркетинг" є лідером інформаційного ринку Кропивницького та області. Ми проводимо та організовуємо бухгалтерські семінари та вебінари, тренінги, круглі столи. Передові позиції нам забезпечують згуртована команда професіоналів, високі корпоративні стандарти, відомі на всю Україну бренди: «Центр сертифікації ключів «Україна», «M.E.Doc», «1С:», «Ліга-Закон», «Дебет-Кредит», «БЕСТ-Маркетинг» і, головне - тисячі наших партнерів та користувачів, які формують кістяк «Клубу партнерства «БЕСТ-Маркетинг».

Ні для кого не секрет, що реклама в звичному для нас сенсі, дуже змінила свою сутніть. Люди люблять купувати, проте, не люблять, коли їм продають. Покупці самостійно відшукують необхідну інформацію в мережі Інтернет. Тому, дуже важливим для вашого бізнесу є розміщення інформації про вас в списку відповідей на ці запити. Ми виводимо інформацію про ваші пропозиції в ТОП-10 пошукових сервісів. За необхідністю, створюємо сайти, від бюджетних сайтів-візиток до повноцінних корпоративних сайтів. Головне, що ми гарантуємо їх професійний супровід та SEO-просування.

Паралельним спрямуванням діяльності нашого центру є створення і підтримка на потрібному рівні інформаційної обізнаності громадян. За своєю структурою та концепцією даний відділ на основі проведеного моніторингу та аналізу консолідованої інформації створює та впроваджує в життя маркетинг-план на основі індивідуальних даних представників малого та середнього бізнесу. Інструментом слугує об`єднаний в комплекс пошуковий сервіс, що складається з інтернет-порталу каталогу підприємств www.best-m.info та друкованого його віддзеркалення з відображенням важливих аспектів бізнес-атмосфери міста. Видання проходить систематичне щомісячне оновлення, тому містить виключно надійну та достовірну інформацію про підприємства та організації Кропивницького та області. Оновлення інформації кожного місяця проводиться завдяки безпосередній особистій зустрічі наших менеджерів з керівництвом поточних фірм.

Гармонійне життя кожної людини включає в себе не лише працю заради добробуту, але й різноманітний повноцінний відпочинок. Запрошуємо вас скористатись пропозиціями ще одного напрямку нашої діяльності. Туристична агенція «БЕСТ-ТУР» надає вам можливість обрати оптимальні рішення для відпочинку та подорожей за кордоном. З радістю надамо вам якісне корпоративне чи індивідуальне обслуговування. Ми маємо суттєвий досвід подорожування, тому можемо запропонувати вам саме те, що буде цікаве для вас. Для всіх своїх партнерів ми надаємо пільгові умови обслуговування, акції та знижки.

Для того, щоб жити впевнено і спокійно, всім нам необхідні соціальні гарантії та захист на непередбачений випадок. Інфоцентр «БЕСТ-МАРКЕТИНГ» надає широкий спектр консультативних послуг в сфері страхового забезпечення та недержавного пенсійного накопичення, медичного страхування. Ми консультуємо з питань пенсійної та медичної реформи в Україні, інформуємо з питань європейського досвіду та соціального самозахисту населення, співробітників підприємств та приватних підприємців.

Надійні стосунки з різноплановими підприємствами, та тісна співпраця між нами стали передумовою для створення Клубу партнерів «БЕСТ-Маркетинг». Дана організація носить добровільний характер, тому гарантує високий рівень якості взаємостосунків. Ми запрошуємо представників малого і середнього бізнесу до членства у бізнес-асоціаціях та об’єднаннях МСБ та спілках підприємців, зокрема, до Кіровоградського осередку всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», головою якого є директор ІЦ «БЕСТ-МАРКЕТИНГ», Ігор Лісовий. Разом ми вирішуємо питання захисту прав малого бізнесу, боремося за збереження спрощеної системи оподаткування, надаємо правову допомогу та підтримку один одного. Ми допомагаємо громадським організаціям, підприємцям та представникам малого бізнесу в написанні грантових проектів на отримання коштів для впровадження нових суспільних, економічних, соціальних проектів та розвитку вашого бізнесу.

В співпраці громадських активістів ми створюємо тісну та плідну взаємодію ГРОМАДСЬКІСТЬ-БІЗНЕС-ВЛАДА. Долучайтесь до громадських активістів, ставте питання, аналізуйте проблеми, пропонуйте рішення, контролюйте владу разом з Громадською радою при Кіровоградській обласній державній адміністрації! З будь-яких важливих для суспільства проблемних питань, ви можете звертатись і співпрацювати з членами постійних комісій ГР при КОДА:
- Постійна комісія з соціальних питань (з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту, у справах пенсіонерів та інвалідів, з питань ветеранів війни).
- Постійна комісія з гуманітарних питань (з питань освіти, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики).
- Постійна комісія з економічних питань (з питань споживчого ринку, регуляторної політики, захисту прав споживачів, підприємництва, з питань фінансової діяльності, соціально-економічного та інноваційно-інвестиційного розвитку).
- Постійна комісія з питань захисту прав і свобод (з питань гласності, свободи слова, боротьби з корупцією, з питань європейської інтеграції, розвитку громадянського суспільства).
- Постійна комісія з питань екології, ЖКГ, земельних відносин, архітектури, будівництва, містобудування та транспорту.

Якість партнерських взаємовідносин – основна ціль, яку ми переслідуємо. Відповідальне відношення, взаємовигідна співпраця та громадянська активність надають нам можливість твердо та безупинно будувати добробут країни, самореалізовуватись особисто, досягати розвитку бізнесу та бути щасливими і успішними.

До переліку наших послуг


Керівник проектуЛісовий Ігор АнатолійовичЛісовий Ігор Анатолійович
Все буде добре! (я дізнавався)