www.best-m.info
UK
RU

БЕСТ-МАРКЕТИНГ - регіональна рекламна платформа для зростання Вашого бізнесу

Створення сайтів і просування їх в мережі інтернет

Залишити заявку

Створення та просування сайтів
СТВОРЕННЯ САЙТІВ ТА SEO-ПРОСУВАННЯ

Пропонуємо Вам одне з рішень, яке допоможе Вашому бізнесу залучити додатковий потік цільових відвідувачів, тобто потенційних клієнтів.

Незалежно від того, чи є у Вашої компанії свій сайт в Інтернеті, пропонуємо створення сайту-презентації підприємства з його розміщенням в каталозі БЕСТ-Маркетинг.

Ми проводимо комплекс заходів щодо виведення сторінки у топові позиції, а це означає, що товари і послуги, які ви пропонуєте, будуть затребувані та принесуть стабільно зростаючий прибуток.

Для того, щоб ресурс залишався у топ-10, потрібна професійна підтримка. Ми з Вами розуміємо, що набагато простіше утримати вже здобуті досягнення, ніж постійно займатися освоєнням висот з нуля. З нашою допомогою сторінка з інформацією про Вас або сайт будуть завжди на висоті!

Наш каталог - одне з небагатьох місць, де Ваша реклама не дратує покупця, а є відповіддю на його запит. Адже саме цю інформацію він шукав. І якщо відвідувач Вашого сайту знайде в Ваших пропозиціях задоволення своїх потреб, то всі пазли зійдуться! Клієнт буде задоволений придбаним у Вас товаром. А Ви отримаєте прибуток від продажу з мінімальними витратами на просування.

ВАРТІСТЬ ЦІЄЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

Ваша одноразова оплата від 300 до 3000 грн

Щомісячна абонплата від 250 до 1000 грн

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ

1. ПРОСУВАННЯ В ІНТЕРНЕТІ

ПРОСУВАННЯ В ІНТЕРНЕТІ

Наші дії: Ми розміщуємо інформацію про Ваше підприємство, товар або послугу в Інтернеті, організовуємо SEO-просування Ваших товарів і послуг.

Що це Вам дає: Ваш потенційний покупець, ввівши пошукові фрази в будь-якому з пошуковиків, отримує список відповідей. Ваше підприємство входить у ТОП-10 цього списку відповідей (перша сторінка). Покупець, який шукає Ваш товар або послугу, знаходить вас в першій десятці пропозицій і звернеться до Вас для купівлі.

Скільки це коштує: від 250 до 1000 грн на міс.

Додатково: якщо Ваше підприємство вже входить у ТОП-10, то співпраця з нами подвоїть Ваші переваги перед конкурентами, адже в десятці лідерів Ви будете відображені двічі. (Зауважте, що наші SEO-заходи обійдуться Вам всього від 250 грн на місяць)

Замовити СЕО

2. ПРОСУВАННЯ У КАТАЛОЗІ

ПРОСУВАННЯ У КАТАЛОЗІ

Наші дії: Ваш сайт розміщується в популярному каталозі «БЕСТ-МАРКЕТИНГ» у відповідних рубриках за видами Вашої діяльності.

Яким чином: У кожну рубрику каталогу, яка відповідає Вашій діяльності, вноситься інформація про Вас (назва, адреса, контакти).

Що це Вам дає: Ви пріоритетно розміщені на початку списку всіх підприємств даної рубрики. Відвідувачі каталогу бачать Вас у першу чергу. Покупець Вашого товару, ознайомлюючись зі списком постачальників / продавців, бачить Вас в числі лідерів, звертається до Вас для купівлі.

Скільки це коштує: 0 грн. Ця послуга - у рамках послуги п.1.

ЯКИЙ ВАРІАНТ СКІЛЬКИ КОШТУЄ?

2.1. Створення веб-сторінки ЛАЙТ (найекономніший пакет, 300грн одноразово, наприклад, Плетені меблі) + супровід 250грн/міс. Інформацію можна оновлювати щомісяця, що дозволяє Вам своєчасно і оперативно повідомляти про всі новинки, акції, надходження товару і т.п. Якщо у Вас вже був створений хороший, інформативний сайт підприємства, але він слабо розкручений або Ви усвідомлюєте необхідність створити новий потужний інформаційний потік про своє підприємство, Вам достатньо буде розмістити на веб-сторінці посилання на свій сайт.

Додатково: Рекомендація (посилання на Ваш сайт) з нашого сайту є доволі потужним додатковим SEO-аргументом для пошуковиків в просуванні Вашого основного сайту в Інтернеті.

У разі, якщо Ви більш серйозно ставитеся до інформаційної розкрутки і просування свого бізнесу, ми можемо запропонувати Вам створення сторінок розширеного типу з подальшою абонентською платою за SEO-просування:

2.2. СТАНДАРТ (найоптимальніший пакет, від 500грн, наприклад, La Belle Vie Etiquette - Уроки з етикету) +400грн/міс.

Додатково до попереднього пакету Ви отримуєте:

  • Кількість сторінок сайту з відповідним меню (шт) – 5 замість 1
  • Кількість фото, (шт) - 30 замість 6
  • Кількість рубрик розміщення в довіднику, (шт) - 7
  • Пріоритетність розташування в ТОП у рубриках
  • Безкоштовний центральний банер в рубриці на вибір
  • Безкоштовне розміщення акцій та новин Вашої компанії, (1шт на місяць)
  • Безкоштовна розсилка інформації про ваші акції по базі з близько 6000 електронних адрес діючих підприємств (1 раз на тиждень)
  • Безкоштовне розміщення відео-матеріалу (1 шт)
  • Безкоштовне розміщення фото галереї (20 фото)

Прайс-лист з переліком послуг, що входять до пакетів.

 Так виглядає сайт пакету СТАНДАРТ на 5 сторінок.

 Так Ваше підприємство потрапить у ТОП GOOGLE по запиту, наприклад, діловий етикет в Кропивницькому.

 Так буде виглядати Ваше підприємство в рубриці , відповідній Вашому виду діяльності.

 Тут Ви можете подати початкову інформацію для внесення Вашого підприємства в каталог, додавши у коментарях обраний пакет супроводу.


Інші, трохи дорожчі, але з додатковими перевагами, пакети:

2.3. ЛЮКС (сайт до 15 сторінок, від 1000грн, наприклад, Імідж-студія Ірини Лісової, Центр психології та розвитку, Кафе «Смачна Швадьба»), +600грн/міс.

2.4. ПРЕМІУМ (повноцінний сайт, займає всю екранну площу, без сторонньої інформації, створення від 3000грн, наприклад, БЕСТ-ТУР, Громадська організація МО «СИЛУЕТ», Громадська рада при Кіровоградській обласній державній адміністрації, Кіровоградське обласне комунальне медично - виробниче підприємство профілактичної дезінфекції "Раттус" КОР, Центр розвитку національних культур «Єдина родина»), +1000грн/міс.

Замовити пакет

3. РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АКЦІЇ

РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО АКЦІЇ

У зв'язку з тим, що потенційні покупці прагнуть знайти оптимальні пропозиції на ринку, високо ефективним рекламним рішенням для Вас є розміщення інформації про акції, що проводяться на Вашому підприємстві. Вартість розміщення акційних пропозицій на ресурсі АКЦІЇ - 200грн/міс. У вартість послуги входить і розсилка інформації про діючі акції по нашій базі електронних адрес.

Близько 6000 реально існуючих і працюючих підприємств отримують інформацію про Ваші акційні пропозиції. Ознайомлюючись з ними, вони знайомляться з Вашим підприємством і повним асортиментом Ваших пропозицій, стають Вашими постійними клієнтами.

Додати свою акцію

4. СТВОРЕННЯ І РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРА

СТВОРЕННЯ І РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРА

Вартість створення та розміщення банера Вашої компанії на сайті www.best-m.info - від 0 до 150грн, абонплата - 50-200грн/міс. Це дає Вам можливість підвищити діловий імідж підприємства і привертає додаткову увагу всіх відвідувачів нашого пошукового порталу.

Замовити банер

<Прайс-лист>

на розміщення інформації в інтернеті про Ваше підприємство, товари і послуги.

Усі подробиці Ви можете уточнити, зв'язавшись з нашими менеджерами. При комплексному замовленні послуг діє система знижок.

Реклама у ресурсах «БЕСТ-Маркетинг» високоефективна, тому що вони є суто рекламно-інформаційними та відвідувачі порталу www.best-m.info і читачі друкованого каталогу «БЕСТ-Маркетинг» цілеспрямовано шукають необхідну їм інформацію про товари, послуги, акції та підприємства (на відміну від новинних та інших ресурсів, де рекламна інформація помічається читачами випадково).

ВАРТІСТЬ І СУТНІСТЬ ЦІЄЇ ПРОПОЗИЦІЇ:
1
2
3
4

Сайт

Каталог

Акції

Банер

Наші дії

Ми розміщуємо інформацію про Ваше підприємство, товар або послугу в Інтернеті.

Ваш сайт розміщується у популярному каталозі «БЕСТ-МАРКЕТИНГ» у відповідних рубриках за видами діяльності.

Поширюємо інформацію про акції, які Ви проводите.

Розміщуємо Ваш рекламний банер на головній сторінці каталогу підприємств або в рубриках каталогу на вибір.

Яким чином

Створюємо сайт-презентацію Вашого підприємства.

Якщо у Вас вже є корпоративний сайт, то ми розмістимо посилання на нього з сайту-презентації в нашому каталозі.

У кожну рубрику каталогу, яка відповідає Вашій діяльності, заноситься інформація про Вас (назва, адреса, контакти).

Створюємо презентацію Вашої акції у відповідному модулі каталогу.

Робимо щотижневу розсилку по нашій адресній книзі електронних адрес.

Створюємо та розміщуємо банер з посиланням на Ваш сайт (корпоративний або в нашому каталозі).

Що Ви отрумуєте

Ваш потенційний покупець, ввівши пошукові фрази в будь-якому з пошуковиків, отримує список відповідей.

Ваше підприємство входить у ТОП-10 цього списку.

Ви розміщені на початку списку всіх підприємств даної рубрики.

Відвідувачі каталогу бачать Вас у першу чергу.

Близько 6000 реально існуючих і працюючих підприємств отримують інформацію про Ваших акційні пропозиції. Ознайомлюються з ними і з Вашим підприємством.

Це дає Вам можливість підвищити діловий імідж підприємства і привертає додаткову увагу всіх відвідувачів нашого пошукового порталу.

Вартість (прайс)

Від 250 до 1000 грн/міс

Від 0 до 100грн/міс

Від 0 до 200 грн/міс

Від 0 до 200 грн/міс

Витрати на одного покупця / Окупність витрат

До 0.83 грн за покупця. Окупність залежить від рентабельності Вашого товару.

Ми доносимо інформацію про Вашу пропозицію до сотень (тисяч) покупців на місяць, які шукають його.

Від 0грн. Багаторазова окупність. Чим яскравіше Ви представлені в каталозі, тим більше уваги приділить Вам читач.

До 0,008 грн за читача.

Близько 0 грн за перегляд.

До 100 000 відвідувачів сайту в місяць.

Сайт

Каталог

Акції

Банер

1
2
3
4