Прапор України

ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ І РОЗВИТКУ

THE CENTER OF PSYCHOLOGY AND DEVELOPMENT

м. Кропивницький, провулок Центральний, 3/1, 2 поверх (в будівлі ТЦ "Плаза").

тел.: (099) 900-58-75, (068) 403-82-20 (Адміністратор)

м. Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтану

тел.: (093) 415-69-85

happyplace1919@gmail.com

Facebook/Instagram/YouTube: @happyplace1919

Група «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЇ ТА РОЗВИТКУ»

Дитячі та юнацькі центри, організаціїПереклади - послугиМистецтво - школи, центри, студіїОсвітаБізнес-освітаВихователі - послугиНавчання індивідуальне

Інформація станом на Січень 2022

Мирна Римма Володимирівна Мирна Римма Володимирівна

Іноді буває так, що людина шукає відповіді на запитання, що її хвилюють.

Бажає вирішити проблеми, та залишається не зрозумілою і самотньою.

Психолог допомагає подолати виклики, які постають перед людиною.

Звертайтесь,

- Якщо ви у парі та не знаходите спільної мови;

- Якщо поведінка дитини вас достала;

- Якщо ви розумієте ,що заплуталися;

- Якщо конфліктів стає більше у вашому житті;

- Якщо вас накривають панічні атаки;

- Якщо ви бажаєте вирішити важливі для вас питання.

Адреса: Одеса, Приморський р-н, 2 ст. Фонтана
Телефон: 0934156985


Вітаємо в Дитячій студії «Щасливий День»

Ми знаємо, що всі діти талановиті і допоможемо у розвитку індивидуальності Вашого малюка.

О нас

Наш Центр психології та розвитку та Дитяча розвиваюча студія "Щасливий день" для тих, хто хоче знайти, нові, цікаві та професійні методи розвитку та заохочення дитини до навчання. Наша інформація адресована поміркованим, мислячим, люблячим батькам, для яких важливо, щоб малюк виріс щасливим, для батьків, які розуміють або здогадуються, що вони ростять справжнє дивовижне чудо.

Ми не надамо розумних порад і правильних рішень. Ніхто напевно не скаже, що потрібно, щоб саме Ваша дитина виросла щасливою, але ми з радістю запропонуємо цікаві та продуктивні методики для відкриття та розвитку її талантів. Проблеми дитини важливо вчасно помітити, але ще важливіше вчасно скоригувати.

О нас

Кожна дитина розвивається у своєму темпі і завдання наших педагогів - дбайливо ставитися до цього процесу, сприяти індивідуальному і особистісному зростанню дитини, приймати, підтримувати і направляти її творчу ініціативу.

Ми поділимося з Вами інформацією, яка дозволить Вам краще розуміти своїх дітей, знаходити виходи з конфліктів, формувати свою думку.

Ми пропонуємо відвідати заняття, які будуються як захоплююча дослідницька діяльність на основі ігрового змісту.

Ми надаємо дітям право вибору, розвиваємо пізнавальну і творчу ініціативу, увагу, пам’ять, самостійність, мислення, фантазію, уяву, комунікативні здібності.

Приділяючи велике значення емоційному фону дітей, отриманню ними радості від процесу пізнання і творчості, наші педагоги створюють ситуації успіху, які підтримують загальну високу самооцінку дитини. На заняттях Ваша дитина навчиться робити усвідомлений вибір, радіти процесу і результату своєї діяльності, досягати успіхів, відчувати бажання освоювати нове.

Центр психології та розвитку і Дитяча розвиваюча студія "Щасливий день" вдячні всім тим, хто хоч раз побував в нашому центрі, і тим хто з нами співпрацює. Це означає, що у Вас є бажання вчитися та пізнавати. Це означає, що ми потрібні, що ми правильно працюємо для Вас, вдосконалюємося як вчителі!

Ми не єдині.

Ми надійні.

З ПОВАГОЮ Керівник Центру Мирна Римма і вся наша команда.

У Центрі Психології і Розвитку, в Дитячій студії "Щасливий день":

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНІ ПЕДАГОГИ
ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ

403
76706
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки
Светлана
Спасибо вам за помощь, мы довольны.Тенперь понятно,как это все происходит благодаря Римме Владимировне Мирной и всей вашей команде. Если чесно был у нас другой случай и   не очень с другим психологом, поэтому немного не доверяли сразу,сомневались.             Но "вера и труд все перетрут".Не сдавайтесь,боритесь за свою семью,за своих близких.Идите к хорошим специалистам в центр "Щасливий День".Мы очень рекомендуем, спасибо.
2021-12-13 13:13:23
ирина
мы с мужем зашли в тупик,стали ссорится, были на грани развода.Мои близкие мне посоветовали еще вариант ,мы  нашли психолога, Римма Владимировна Мирная. Спрева было сложно, говорили  другим тоном, учились говорить другими понятными друг другу словами, а  потом вообще перестали ругаться.Дети дома тоже стали вести себя лучше. Если вы хотите что то исправить идите к специалисту. Но , за вас никто ничего не сделает, все приходится осваивать как занового. Сложно Но интересно и работает. Спасибо, вам, Римма Владимировна от всей нашей семьи и удачи вам в работе.
2021-11-22 09:01:15
Марьяна
У меня были панические атаки.Даже не выходила из дома так меня трусило.Онлайн с психологом очень удобно. Посоветовали Римму Мирную в Одессе. Потом стали свтречаться очно. Спасибо вам большое, как будто ничего и не было, хотя я поначалу и не верила.  .Все ваши задания помню,выполняю.Очень вам мы все благодарны.Я рекомендую Римму Владимировну Мирную-хороший психолог.
2021-07-31 08:24:56
Маша
ми живемо в районі,звісно нема такіх фахівців а проблеми є і у стосунках з чоловіком і з свекрухою і з дтками. Куди іти?підказали із сусіднього району їхати в Кропивницький . Гарні люди і Ріма Володимирівна Мирна і  секретар Ірина Леонідівна  так прийняли. Працювали довгенко це не раз два , як ми думали.Чоловік казав чого так багато їздить. Але як би ми  сдалися одразу нічого б не сталося. А тепер ми дуже вдячні, і зі свекруньою розібралася і вона вже до нас не лізе із порадами, і в домі спокій настав , ми не сваримось. Дякуємо вам Ріма Володимирівна, гарний ви психолог,навіть і не мріяли про краще, а воно є.  
2021-07-19 23:27:04
Яна
Очень благодарна Римме Владимировне за поддержку и такую колоссальную помощь в такой непростой для меня период. Я пришла полностью растеряна, с паническим страхом всего на свете . И по началу казалось , что это все зря , но благодаря консультациям и работе над собой вместе с Риммой  Владимировной сейчас я чувствую себя замечательно! Спасибо вам огромное ????
2021-07-12 15:00:43
Оксана
Долго собиралась идти к психологу, думала я же нормальная.Через полгода общения с психологом Римма Мирная поняла, что как я жила раньше для меня и было ненормально.Одному совсем непросто разобраться с отношениями в паре.Я увидела где вела себя как жертва,где сама  провоцировала своего мужчину. Откудато взялись силы все изменить. И только спустя время начинаешь все это понимать.В голове все разложилось по полочкам.Все изменилось, и я такая счастливая. вы знаете изменить можно если захочешь.Спасибо большущее,пребольщущее. Дай вам бог здоровья Римма Владимировна, вы прекрасный специалист с добрым сердцем!!! Всем кто хочет разобраться с конфликтами, с отношениями со второй половинкой очень рекомендую.
2021-06-29 07:31:41
семья
Спасибо оромнейшее за вашу помощь от всей нашей семьи.Очень хороший детский психолог в вашей детской студии.Рекомендуем всем у  кого проблемы с детками. И в группе занятия нам тоже понравились. Спасибо, что вы так интересно учите их и дружить и общаться между собой.Процветания вам и успехов.
2021-06-20 08:01:29
иван
 Был вопрос по бизнесу. Обратился к Римма Мирная психолог. Мне понравилось ваши расстановки с  фигурками на столе. Подумал чепуха, игра какая то, а сколько прояснилось вопросов! Даже не ожидал. Вот сейчас все пошло по работе по другому. Спасибо вам.  Доходов и успехов.
2021-06-17 08:33:39
Вероника
Знаете,бывает такая полоса в жизни,когда ты вроде все правильно делаешь,но понимаешь и чувствуешь себя неуютно,а главное всё идёт как то не так....И обратился к специалисту и делаешь все как советуют,а понимаешь что ты не там и делаешь явно не то. И в одним момент,приходишь к волшебной фее,Римма Мирная (психолог) и жизнь налаживается !!! Ее кропотливая работа и правильный подход делает именно то,чего вам не хватало ????.
Могу сказать,по своему опыту,главное грамотный специалист и ваше желание и всё у вас получится. Спасибо вам,Римма Мирная,за Ваш  труд????.
2021-05-26 09:01:09
Боагодарные родители
Мы живем и работаем за границей , наш ребенок с бабушкой в Украине. Разрыв, дистанция ребенком,его неуправояемое поведение, нервы, карантин. НАМ порекомендовали Риму Мирную как психолога, и её центр развития. Уже после  5 занятия, пошло улучшение.  Сы прошли весь курс,нам дали обратную связь, все разложили по полочкам.Спасибо Рите, и вам Рима Влалимировна большое небольшое. Мы все поняли, усвоили, у нас теперь праздник на душе. Ищите  хороших психологов и хороших людей.Мы вам рекомендуем. 
2021-04-21 11:01:27