Прапор України

La Belle Vie Etiquette

Уроки з етикету в Кропивницькому


Індивідуальні, сімейні, корпоративні консультації та майстер-класи за такими темами: столовий, діловий, цифровий етикет, дрес-код, елегантність манер.


Тел.: (095) 625-30-89, (050) 330-00-49

FacebookInstagram

Навчання приватнеПосудРесторани. Замовлення, доставка святкових блюд додому та в офісКурсиОрганізація святкових заходів, презентацій, акцій. АксесуариКонференції, семінари, тренінги - послуги

Інформація станом на Травень 2024

Подаруйте собі свободу та вибір бути тим, ким хочете ви!

Вітаю! Мене звуть Альона Дергаленко. За освітою я перекладач. 10 років працювала за фахом, останні 3 роки вивчаю етикет.

Навчалась очно та дистанційно в різних школах.
Це Лондонська школа англійських манер The English Manner, школа ETIQKATE Studio киянки Катерини Лисенко (випускниці швейцарської школи міжнародного етикету та протоколу Institut Villa Pierefeu в Гліоні), Австрійська вища школа етикету, лекції та вебінари французької графині Марі де Тіллі, Тетяни Полякової, Тетяни Баранової, Ксенії Ферзь, Ксенії Маркової.Чи доводилося вам відчувати себе ніяково в дорогому ресторані чи відмовлятися від відвідування певного заходу через те, що ви не знали, як там поводитися? А коли думали про етикет, виникали асоціації зі страромодністью чи складністю, і ви вирішили, що це не для вас?

Але все ж таки, чи хотілося б вам відчувати себе невимушено, легко та комфортно за будь-яким столом і з різними людьми?

А може, ви хотіли б додати нотки витонченості й елегантності в повсякденне життя?

Або вам хотілося б зберегти культурний код і гідно представляти не лише свою компанію, але й Україну в цілому за кордоном?

А може, ви мрієте підвищити рівень життя та відпочивати в дорогих готелях, вечеряти у вишуканих ресторанах і відвідувати світські заходи? А для цього потрібно відповідати такій обстановці.

Або ви хочете стати гідним прикладом для своїх дітей?

Ви – за адресою! Я покажу вам, що вивчення етикету може бути простим, цікавим і приємним процесом. А головне – ці знання залишаться з вами на все життя.

Доступні різні варіанти навчання: індивідуальні та сімейні консультації, теоретичні та практичні майстер-класи, корпоративне навчання, робота з ресторанним персоналом, відеоуроки, а також подарункові сертифікати на ці послуги. Детальний опис дивіться в категоріях.

391
15216
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки