Прапор України

ТОРГОВИЙ ДІМ "АГРОЛІГА", ТОВ

м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79А
Графік роботи: пн-нд з 9:30 до 17:00


Тел.: (066) 609-86-19, (067) 520-69-59

E-mail: info@agro-liga.com


Наш сайт: https://agro-liga.com


Сільгосптехніка - устаткування, запчастиниДобрива - неорганічні, мінеральні, комплексніНасінняРослини - засоби захист рослинРослинництво

Інформація станом на Вересень 2023

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Засоби захисту рослин - це гарантія високого врожаю

Торговий Дім "Агроліга" пропонує такі засоби захисту рослин:

  • Ад'юванти
  • Гербіциди
  • Десиканти
  • Інсектициди
  • Протруйники насіння
  • Регулятори росту
  • Добрива
  • Фунгіциди

Переважно ЗЗР застосовують для нейтралізації впливу оточуючих факторів. Цими факторами виступають хвороби і шкідники. Хімічні засоби захисту рослин, які вбивають селективним методом трави і шкідливі бур'яни, є гербіцидами. Засіяні рослини при цьому не піддаються ураженню з боку гербіцидів. Фермер швидко забуде про те, що якісь бур'яни росли на його полі, застосувавши ці засоби захисту посівів.

Сучасний обробіток сільськогосподарських культур не обходиться без регулярної боротьби з шкідниками, бур'янами, хворобами культурних рослин. Для цього вдаються до біологічних, хімічних, агротехнічних, механічних методів захисту рослин. Оптимального результату домогтися можна при оптимальному поєднанні всіх методів. Сьогодні широко використовують ЗЗР від виробників «БАСФ», «Дюпон», «Сингента», «Монсанто», «Байєр» і багатьох інших.


Якість ЗЗР впливає на якість врожаю, його зберігання. Дуже важливо не відступати від правильної технології застосування. Не намагатися заощадити, піддаючи ризику свої посіви, а також уважно вивчати інструкції по застосуванню. Навіть високоякісні засоби, у хороша сумісність, вимагають проведення спеціального тесту на сумісність, в разі застосування в бакових сумішах.


Розвиток агрохімії дозволив не тільки поліпшити харчування рослин, але впливати на їх розвиток за допомогою регуляторів росту, забезпечити їм захист від кліщів, комах, хвороб і іншого.

Згідно об'єкту впливу поділяються пестициди на:

- Гербіциди - засоби захисту від бур'янів;

- Фунгіциди - засоби захисту від збудників грибних захворювань;

- Інсектициди - засоби захисту проти шкідливих комах; діляться вони в свою чергу на лярвоциди, які знищують личинки гусені, овіциди, які знищують яйця комах.

Хімічні препарати, десиканти - гербіциди, які зазвичай призводять до зневоднення тканин рослин, застосовуються для прискорення дозрівання посівів і спрощення машинного збирання врожаю.


Гербіциди вибіркової дії справили величезний вплив на хімію. Умови росту рослин покращилися завдяки знищенню бур'янів. Засоби захисту рослин також дозволили використовувати добрива ефективніше, тому що вони не витрачалися більше на підгодівлю бур'янів.

ЗЗР дозволяють досягти суттєвої інтенсифікації сільськогосподарського виробництва, а не тільки підвищити врожайність, що, до речі, важливо теж. Ручна прополка усувається завдяки гербіцидам, а машинна полегшується завдяки десикантам. Агрохімія на даному етапі розвитку сприяє збільшенню врожайності і зниженню захворюваності всіх сільськогосподарських культур.


Успіхи селекціонерів і генетиків, а також досягнення агрохімії посприяли загальному розвитку аграрної промисловості. З однакового за величиною поля, сьогодні можна зібрати набагато кращий урожай, ніж було раніше, до розвитку засобів захисту рослин. Агрохімічна наука має в своєму розпорядженні знанням на предмет вмісту вуглеводів, білків і іншого в рослинах. Нею вивчається обмін речовин в рослинах, біосинтез, ферментні системи, фітогормони, різні хвороби культурних рослин. Дослідження даної галузі, розробка шляхів, способів впливу на рослини посприяла покращенню якості та збільшенню врожайності.


353
13383
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки