Прапор України

ТОРГОВИЙ ДІМ "АГРОЛІГА", ТОВ

м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79А
Графік роботи: пн-нд з 9:30 до 17:00


Тел.: (066) 609-86-19, (067) 520-69-59

E-mail: info@agro-liga.com


Наш сайт: https://agro-liga.com


Сільгосптехніка - устаткування, запчастиниДобрива - неорганічні, мінеральні, комплексніНасінняРослини - засоби захист рослинРослинництво

Інформація станом на Січень 2021

НАСІННЯ

Як відомо, врожай залежить від багатьох факторів. Це і погодні умови, і правильна обробка грунту, і боротьба з шкідниками. Але одним з головних факторів є правильний вибір насіння сільськогосподарських культур. Купуючи насіння, необхідно в першу чергу орієнтуватися на якість. Тому, якщо перед Вами стоїть завдання купити посівний матеріал, то Ви на тій сторінці інтернету, яку шукали. Наша компанія «Агроліга» одним зі своїх завдань вважає забезпечення підприємств агропромислового комплексу оригінальним посівним матеріалом. Незалежно від того, що саме Ви хочете - насіння соняшника купити, або, наприклад, насіння кукурудзи купити, ми завжди допоможемо Вам у цьому.

Соняшник Піонер і кукурудза Pioneer - це високоякісне насіння фірми «Піонер Хай-Бред Інтернешнл, Інк.», яка є частиною всесвітньо відомої фірми «Дюпон» і реалізує свою продукцію в більш ніж 100 країнах світу. Гібриди її виробництва підходять для різних кліматичних зон України і вибір їх дуже широкий. Купуючи посівний матеріал фірми «Піонер», Ви можете бути впевнені у високій якості насіння, і при правильній обробці і дотриманні термінів посіву хороший урожай буде забезпечений.

Також ми пропонуємо Вашій увазі іншого лідера в області забезпечення посівним матеріалом - компанію «Сингента». Соняшник Сингента і кукурудза Сингента відрізняються підвищеною стійкістю до несприятливих факторів, в першу чергу до засух. У компанії «Сингента» працює понад 26 тисяч працівників у більш ніж 90 країнах світу для того, щоб кукурудза Syngenta давала найбільший з можливих урожай, незважаючи на будь-які несприятливі фактори.


216
1803
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки