Прапор України

ТОРГОВИЙ ДІМ "АГРОЛІГА", ТОВ

м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79А
Графік роботи: пн-нд з 9:30 до 17:00


Тел.: (066) 609-86-19, (067) 520-69-59

E-mail: info@agro-liga.com


Наш сайт: https://agro-liga.com


Сільгосптехніка - устаткування, запчастиниДобрива - неорганічні, мінеральні, комплексніНасінняРослини - засоби захист рослинРослинництво

Інформація станом на Березень 2023

СІЛЬГОСПТЕХНІКА УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Компанія «Агроліга» є виробником сільгосптехніки в Україні. Компанія виробляє як землеоброблювальну так і посівну техніку сільського призначення. На сайті компанії agro-liga.com представлена техніка як власного виробництва, так і техніка інших відомих виробників. Особлива увага приділяється землеоброблювальній техніці: борони зубові – БГЗ 14-21, борони шлейфові (шлейф борони) БГШ 12-20, культиватори КШУ 4-8,5, культиватори КРН, культиватори суцільної дії – КПС 6-8, катки наливні подрібнювальні КЗК-6, плуги. Також посівна сельгосптехніка, така як зернові сівалки СЗ 3,6-5,4, універсальні зернові сівалки СЗМ 3,6-5,4, універсальні просапні сівалки УПС 6-8, СУПН 6-8.


Зернові сівалки Planter

Зернові сівалки Planter або скорочено СЗ висівають посівний насіннєвий матеріал, вносять задану кількість добрив і можуть одночасно виконувати ці два завдання. Вони рівномірно розподіляють посівний матеріал по рядах і передбачають функцію налаштування потрібної глибини висіву. Злагоджена робота механізму гарантує рівномірність сходів, що стимулює культуру до правильного подальшого розвитку і в результаті дає високу врожайність.

Переважно, сівалки сз забезпечують висів наступних культур: овес, пшениця, жито, ячмінь. Крім зернових, ними також висіваються зернобобові культури: люпин, квасоля, сочевиця, нут, горох. Можливий висів і інших культур, але треба, щоб розмір їх посівного матеріалу значно не відрізнявся від розмірів посівного матеріалу вище зазначених культур.

Компанія Агроліга виробляє зернові сівалки: СЗ 3.6, СЗ 3.6-01, СЗ 3.6-02, СЗ 5.4, СЗ 5.4-01, СЗ 5.4-02, СЗТ, СЗП...

Купити сівалку зернову сз «Planter» в компанії Агроліга ви можете за ціною виробника. Запустивши власне виробництво, ми пропонуємо саму демократичну ціну на посівну техніку. Лінійний ряд сівалок «Плантер» різноманітний. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з оптимальною моделлю агрегату і його модифікацією. Компанія Агроліга надає можливість купити сівалку нову, в кредит або лізинг. Ми створюємо всі найсприятливіші для фермерів умови, щоб вони могли успішно розвивати аграрний бізнес.


Універсальні зернові сівалки Planter

Зернові сівалки Planter комплектуються універсальними висівними апаратами, варіатором або редуктором, збільшений бак, прикотними катками і посиленою рамою.


Сівалки універсальні просапні Planter

Для висіву просапних культур, таких як сорго, баштанні, кукурудза, бурякові, соя необхідно купити сівалку просапну. Будова її полягає в установці на рамі робочих секцій. Вони сприяють швидкій зміні ширини міжрядь, коли аграрій висіває різні просапні культури. Рельєф поля копіюється кожною секцією, що дозволяє рівномірно закрити посівний матеріал в грунт.

Просапні сівалки не порушують цілісність насіння, навіть, коли швидкість висівання підвищена. Одні і ті ж диски використовуються для висіву насіння з різним розміром.

Збереження цілісності насіння при підвищеній рівномірній швидкості висівання, залишається на найвищому рівні. За допомогою одних і тих же дисків можна висівати насіння різних розмірів.

Для великих фермерських підприємств пропашна сівалка "Плантер" - оптимальний варіант. Вона включає раму і ящики для туків і посівного матеріалу, апарати для висіву насіння, сошники та інше обладнання. Тукові ящики використовуються для мінеральних добрив, а насіннєві для утримання посівного матеріалу. Дозування мінеральних добрив і насіння проводиться в висівних апаратах, які також відповідають і за дозування подачі ПОСЕВМАТ і добрив в сошники. Для розміщення насіння в грунті, сошниками створюється канавка, що забезпечує їх закладення.

Ціна на просапну універсальну сівалку в компанії Агроліга максимально низька. Маючи власне виробництво, ми можемо дозволити собі реалізувати посівну техніку за найнижчою вартістю. Ви також можете купити просапну сівалку в кредит або лізинг, зв'язавшись з нашими менеджерами. Якість і безвідмовність в роботі гарантує виробник. Сівалки пропонуються в широкому модельному ряді.


Культиватори КРН (КПР), борони БГЗ, БМР і плуг ПШН Planter

Техніка для обробки ґрунту призначена для поліпшення родючих якостей грунту.

Компанія Агроліга пропонує придбати грунтообробну техніку PLANTER: Культиватор КРН, борону мотику БМР, борону зубів БГЗ і плуг ПШН на найвигідніших умовах. Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і обговорити всі нюанси придбання, а також взяти професійні консультації по роботі з технікою.

386
11245
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки