ТОРГОВИЙ ДІМ "АГРОЛІГА", ТОВ
м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79А
Графік роботи: пн-нд з 9:30 до 17:00
Тел.: (066) 609-86-19, (067) 520-69-59
E-mail: info@agro-liga.com
Наш сайт: https://agro-liga.com
Сільгосптехніка - устаткування, запчастини, Добрива - неорганічні, мінеральні, комплексні, Насіння, Рослини - засоби захист рослин, Рослинництво
Інформація станом на Вересень 2023
МІНЕРАЛЬНІ ДОБРИВА
На ринку для аграріїв можна знайти кілька різновидів мінеральних добрив, які успішно застосовуються вже не одне десятиліття в сільському господарстві. Вони дозволяють досягати високої врожайності.
Ми підібрали для вас мінеральні добрива, які користуються попитом і їх застосування дає максимальний ефект при підживлення ґрунту і культур. Такі добрива ви зможете знайти на нашому сайті за прийнятними цінами.
Амофос добриво

Амофос - це азотно-фосфорне добриво, яке активно використовується аграріями для стимуляції росту і підвищення врожайності всіх культур. До складу амофосу входить азот і фосфор в співвідношенні 12/52, 11/52 або 10/46. Добриво добре розчиняється в воді, не злежується і добре розсіюється.
Застосовуючи Амофос можна домогтися:
- Підвищення продуктивності культур
- Підвищення стійкості рослин до посухи і багатьох хвороб
- Розвиток потужної кореневої системи
- Поліпшення якості продукції
- Збільшення термінів зберігання продукції
Амофос ефективний на будь-якому грунті, він може застосовуватися як в якості бази для добрива рослин, так і для підгодівлі на відкритому і закритому грунті. Добриво відмінно діє, якщо збагатити грунт перед посівом і підгодувати рослину в період інтенсивного росту. Особливо необхідний Амофос для ярих культур, ним підгодовують рослини на самому початку їхнього росту.
Амофос дуже необхідний для посушливих регіонів, так як на такому грунті культивовані рослини найбільше потребують азотних добрив. А ось в більш помірних регіонах таке добриво можна комбінувати з іншими азотними підживленнями.
Добриво Карбамід N-46,2

Карбамід N-46.2 (сечовина) CO (NH2) 2 - дрібнокристалічний продукт білого кольору, до складу якого входить не менше 46% азоту. Рекомендується застосовувати як добриво або підгодівлю для всіх сільськогосподарських культур. Чудово розчиняється в воді. Сечовина є одним з найбільш ефективних добрив, що містять азот, який активно стимулює і сприяє росту рослин.
Карбамід є безпечним азотним добривом, не викликає опіків листя. Застосовується на всіх типах ґрунту як основне добриво і у вигляді підживлення. Його застосування значно підвищує рівень врожайності.
При основному внесенні за ефективністю не поступається аміачна селітра, а найбільша кількість самого азоту в мочевині робить дане добриво економічно доступним. При поверхневому внесенні на грунт сечовину потрібно відразу закладати, тому що можливі значні втрати азоту внаслідок випаровування аміаку. Сечовину можна успішно застосувати як для позакореневого підживлення овочевих і плодових культур, так і для пізнього підживлення пшениці, щоб підвисити вміст білка в самому зерні.
У сучасному аграрії споживання карбаміду становить близько 35% від всієї групи азотних добрив і продаж його стабільно зростає, а в період передпосівів навіть стає справжнім дефіцитом.
Нітроамофоска NPK 16:16:16

Нітроамофоска NPK 16:16:16, відноситься до одного з затребуваних, нешкідливих добрив, застосування якого дозволяє поліпшити врожайність. Містить необхідні для повноцінного дозрівання і подальшого росту рослин азот (N), калій (K) і фосфор (P) в рівних пропорціях 16:16:16.
Позитивно впливає на овочеві, плодові, злакові та зернові культури. Її використовують як основне добриво, до посіву або після, так і в якості підгодівлі. Вносять як в сухому, так і рідкому вигляді - в гранулах або розчином, попередньо розчинивши їх у воді.
Плюси добрива:
- Головний плюс - концентрація корисних мікроелементів, необхідних для росту рослин
- Швидко розчиняється в воді
- Сприяє збільшенню міцності надземної частини рослин, запобігаючи вилягання стебел за весь вегетативний період
- Розсипчаста структура
- Висока ефективність
Мінуси добрива:
- Хімічне походження
- Малий термін придатності - 6 місяців
- Можливе накопичення нітрат в грунті
- Вибухо- і вогненебезпечно
Діамонійфосфат NP 18:46

Діамонійфосфат NP 18:46 (діамофос, DAP, ДАФ) - гранульоване універсальне висококонцентроване безнітратне азотно-фосфорне добриво, до складу якого входить 18% азоту і 46% фосфору.
Оптимальне для забезпечення будь-якої сільськогосподарської культури повноцінним фосфорним харчуванням на весь період її зростання і розвитку, а також містить стартову дозу азоту і невелику кількість сірки. Може застосовуватися і восени під оранку, і навесні при посіві, і в передпосівну культивацію.
У момент розчинення в грунті тимчасово підлужує рН ґрунтового розчину навколо гранули добрива, сприяючи кращому засвоєнню фосфора з добрива на кислих грунтах. Сірка в складі добрива також сприяє кращому засвоєнню рослинами азоту і фосфору.
Переваги добрива:
- Оптимальне добриво для озимих зернових культур
- Сприяє збільшенню валового збору продукції
- Забезпечує гарний розвиток кореневої системи
- Висока якість рослинної продукції
Застосування:
- Коли: восени або навесні
- Як: врозкид або при посадці (бульб)
- Для кислих (рН (Н2О) 6) грунтів
Суперфосфат 9:30+9

Суперфосфат NP+S 9:30+9 - азотно-фосфорне, сіромістке мінеральне добриво. Амонізований подвійний суперфосфат містить від 30% фосфору, азот, азот, кальцій, сульфат калію, сірку. Саме через наявність сірки, цей вид добрива особливо цінний при вирощуванні олійних і хрестоцвітих культур.
Амонізований суперфосфат не окислює грунт завдяки наявності в складі аміаку, грунт від впливу якого нейтралізується. Це ще один важливий плюс у використанні даного виду добрива.
Результат після внесення добрива:
- Краще розвивається коренева система
- Швидше з'являються сходи
- Збільшується термін цвітіння
- Дозрівання плодів прискорюється
- Рослини одночасно забезпечуються сірою
- Підвищується несприйнятливість до захворювань
- Не окислюється грунт
- Поліпшується смак плодів, бульб і коренеплодів
Суперфосфат застосовують на різних видах грунту для всіх сільськогосподарських культур як відкритого так і закритого типу посадки. Добриво використовують як основне (осінь, весна під переорювання або перекопування) так і припосівне (в рядки, лунки, разом з насінням).
Гранульоване добриво не злежується і можна використовувати для внесення сівалки. Що не можна зробити з порошковим суперфосфатом.