На всі зерносушарки розповсюджується державна компенсація у вигляді 25-40%
звертайтесь за телефонами: (066) 885-26-50, (067) 522-03-83 Денис Сергійович

Обладнання для транспортування зерна Норія зернова НЗ.

Обладнання для транспортування зерна
Обладнання для транспортування зерна
Обладнання для транспортування зерна

Норія зернова НЗ застосовується для вертикального транспортування зерна та продуктів його переробки.

Норії виготовляються продуктивністю 25, 50, 100 т/год., (по пшениці) висотою до 30 м.

Використовуються на млинах, комбікормових заводах, елеваторах, зерносушильних та зерноочисних комплексах, лініях гранулювання, хлібоприймальних пунктах та подачі зерна в склади та зерносховища.

Норії являють собою транспортне обладнання безперервної дії з гнучким тяговим органом у вигляді гумової стрічки з прошарками тканини, на яких розміщені стальні або пластмасові ковші.

Корпус норії складається з нижньої частини – натяжної станції (башмак), верхньої частини – приводної станції (голова) та коробів, по яких рухається гумова стрічка з ковшами.

Приводна станція складається з приводного барабана та мотор-редуктора європейського виробництва, який встановлений безпосередньо на корпусі голови. Вал приводного барабана вставлений в мотор-редуктор та приводиться в рух без муфти. Товщина стінок корпусу голови норії складає 2мм, а опорні швелери 4мм.

Натягування стрічки з ковшами відбувається на натяжній станції, в якій натяжним барабаном стрічка натягується за допомогою двох регулювальних болтів, розміщених по обидві сторони вала барабана. Така конструкція дозволяє точно регулювати кут нахилу стрічки відносно барабана, та запобігти зсуванню стрічки з барабана. Товщина стінок корпусу складає 3 мм. а, опорних швелерів 4 мм. Для зручності очистки при переході на роботу з іншою зерновою культурою в нижній частині корпусу башмака є люки.

Барабани приводної та натяжної станцій мають решітчасту конструкцію, що в значній мірі запобігають травмуванню зерна та проковзуванні стрічки.

Короби норії складаються із секторів по 2400 мм. та 1100 мм. з товщиною металу 2 мм. та мають оглядові секції з люками для обслуговування стрічки та ковшів.

Усі деталі з листового металу виготовляються на станку лазерної порізки та станку згинання, що значно підвищує точність виготовлення та повну відповідність готових виробів конструкторській документації.

Болтове з’єднання усіх деталей приводної, натяжної станцій та коробів виконується оцинкованими метизами класу міцності 8,8, чим забезпечується висока надійність з’єднання частин корпусу норії та її подальшу ремонтопридатність.

Додатково норії комплектуються:

- майданчиками для обслуговування приводної станції;

- драбинками з захисною огорожею;

- датчиком засипання;

- датчиком обертання натяжного барабана;

- перекидними клапанами з механічним та електричним приводами;

- засувками з механічним та електричним приводами для встановлення на башмак у випадку використання норії для відвантаження зерна із завальних ям та прийомних бункерів;

За бажанням замовника корпус норії може бути оцинкований або підготовлений для фарбування (грунтований).

Ви можете замовити обладнання для транспортування зерна Норія зернова НЗ в Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківські, Києві, Кропивницькому, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.

На всі зерносушарки "Сапфір" розповсюджується гарантія 3 роки