На всі зерносушарки розповсюджується державна компенсація у вигляді 25-40%
звертайтесь за телефонами: (066) 885-26-50, (067) 522-03-83 Денис Сергійович

СИЛОСИ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

силоси для зберігання зерна

Оцинковані силоси (зерносховища) виготовляються з використанням високих технологій і відповідають всім запитам клієнтів, які пов’язані зі зберіганням і транспортуванням зерна. У процесі виробництва силосів використовується високоякісна і високоміцна сталь, стійка до навантажень в 450 МПа. Оцинковане покриття використовується з метою забезпечення максимально довгого життя силоса і захисту силоса від появи іржі. Оцинковане покриття листів силоса відповідає міжнародним стандартам 350 гр на м² і 450 гр на м²., якість покриття змінюється залежно від запиту клієнта. Силос являє собою металеву ємність циліндричної форми, що має дах і днище конусної форми, або пласке, розташоване на бетонному фундаменті із вбудованими вивантажувальними шнеками і каналами для вентиляції. Для підсилення стійкості корпусу силосів на стиках верхніх і нижніх ярусів кріпляться трубчасті розпірні кільця із з’єднувачами.

Кожен силос підтримується зовнішніми вертикальними ребрами жорсткості. Ребра жорсткості монтуються вздовж стінок силоса і максимально захищають силос від надмірних вертикальних навантажень, які створюються при зберіганні зернових культур. Стальні оцинковані силоси із конусним днищем можуть бути використані з різною метою для експлуатації на птахофабриках, млинах і комбікормових заводах для зберігання і переробки різного виду зерна і кормів, а також у якості перевального обладнання для завантаження зерна в авто і залізничний транспорт. Завантаження і вивантаження ємностей з конусним днищем здійснюється через центральні отвори у верхній і нижній частинах. Бокові листи, вертикальні ребра жорсткості і вхідні двері силосів з конусним днищем повністю виготовляються із високоміцного оцинкованого листа.

У всіх місцях з’єднання силоса з метою забезпечення максимальної міцності використовуються високоякісні оцинковані болти класу міцності 8.8. Кріплення листів здійснюється за допомогою герметика і високоміцних , придатних для використання у будь-яку пору року, гальванізованих болтів, гайок, шайб і гумових прокладок, які забезпечують повну повітряно і водонепроникність.

Використання кранів - підйомників дозволяє проводити монтаж без застосування будівельних кранів, що суттєво зменшує вартість монтажних робіт.

На кожному силосі знаходяться вхідні двері на другому ярусі знизу і спостережний люк на покрівлі силоса. Вхідні двері, які легко відчиняються і зачиняються являють собою двошарову конструкцію, зовнішня частина якої складається із цілого оцинкованого листа, внутрішня ж частина складається із 3-х розташованих одних над одними дверей. Спостережний люк використовується для доступу всередину силоса в тому випадку, якщо рівень заповнення силоса знаходиться вище вхідних дверей силоса. Всі силоси додатково обладнані внутрішньою і зовнішньою драбинами.

Покрівля силоса являє собою високоміцну конструкцію, яка здатна витримати навантаження, створюване вагою термо-підвісок, снігом, сильними вітрами і транспортним обладнанням, яке знаходиться на покрівлі силоса. Нахил покрівлі силоса в 30 градусів дозволяє здійснювати оптимальне заповнення силоса. Для підвищення міцності покрівлі силосів з широким діаметром, виготовляються решітки зі стальних профілів, які монтуються перпендикулярно до покрівельних перил. Також на покрівлі силоса монтуєтеся повітря відведення.

Залежно від місткості та параметрів силоса проектується модель і розраховується потужність вентилятора силоса. Вентилятор може бути осьовий або радіальний і повністю виготовляється із оцинкованого листа. Активна вентиляція значно зменшує швидкість розмноження комах - шкідників, знижує відсоток пошкодженого зерна, значно скорочує необхідність фумігації зерна хімікатами та попереджає появу цвілі.

При закладенні фундаменту під силос, залежно від місткості і параметрів силоса, проектуються і закладаються вентиляційні канали для забезпечення активної вентиляції зерна, що знаходиться в силосі. Зверху вентиляційних каналів настеляється вентиляційний настил з 3-міліметровою перфорацією. Залежно від побажання клієнта діаметр перфорації вентиляційного настилу може бути змінений на більший або менший діаметр.

Ви можете замовити силоси для зберігання зерна в Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кропивницькому, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.

На всі зерносушарки "Сапфір" розповсюджується гарантія 3 роки