На всі зерносушарки розповсюджується державна компенсація у вигляді 25-40%
звертайтесь за телефонами: (066) 885-26-50, (067) 522-03-83 Денис Сергійович

Зерносушарки на біопаливі

Теплогенератор з повітряним теплообмінником це сучасний пристрій, призначений для нагріву повітря температурою до 200°С, яке може бути використане для різних технологічних потреб.

Теплогенератор замінює газові пальники, які використовуються на зерносушарках, використовуючи для нагріву повітря дрова, пелети, щепу, та інші відходи (з фракцією до 40 мм).

Теплогенератори можна застосовувати для всіх типів зерносушарок, як поточного, так і порційного.

Принцип роботи теплогенератора з теплообмінником.

Паливо за допомогою допоміжних механізмів подається до приймального бункера теплогенератора, звідки шнеками прогортається до камери спалювання. Полум’я, виходячи з камери спалювання потрапляє до теплообмінника, де через багатокамерну систему теплообміну нагріває повітря, яке в свою чергу нагнітається вентилятором та подається в камеру нагріву зерносушарки.

Регулювання температури виконується в автоматичному або ручному режимі способом регулювання подачі палива та повітря в камеру згорання теплогенератора.

Характеристики твердопаливного теплогенератора ТПМ-2М з повітряним теплообмінником:

Висота, мм.3000
Ширина, мм.2100
Довжина з теплообмінником, мм.9600
Максимальна термальна потужність, кВт/год.2000
Максимальна температура повітря на виході з теплообмінника, °С200
Пропускна здатність теплообмінника, м³/год.60000
ККД, %до 85
Діаметр патрубка відводу відпрацьованих газів, мм325
Діаметр вихідного отвору гарячого повітря теплообмінника, мм900
Загальна електрична потужність, кВт42
Витрати палива на пониження 1% вологості:
Щепа, кг5
Пелета4

У вартість* обладнання входять: доставка, монтаж на підготовлений замовником фундамент, запуск обладнання, навчання персоналу роботі на обладнанні, дванадцять місяців гарантії.
У вартість обладнання не входять: рейки для пересування теплогенератора, димохідна труба, будівництво фундаменту, нагнітаючі вентилятори теплообмінника, повітряний рукав між теплообмінником та зерносушаркою.

Ви можете замовити зерносушарки на біопаливі в Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківські, Києві, Кропивницькому, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.

На всі зерносушарки "Сапфір" розповсюджується гарантія 3 роки