На всі зерносушарки розповсюджується державна компенсація у вигляді 25-40%
звертайтесь за телефонами: (066) 885-26-50, (067) 522-03-83 Денис Сергійович

БЕЗКАРКАСНІ АНГАРИ

Компанія пропонує комплекс послуг по будівництву, реконструкції і обробці торгових, сільськогосподарських, виробничих, громадських і житлових споруд. Наявність висококваліфікованих фахівців, а також використання сучасних технологій і матеріалів дозволяє виконувати будівництво або ремонт об’єктів будь-якого функціонального призначення в найкоротші терміни, починаючи з ескізного проектування і закінчуючи здачею об’єкта під ключ.

Будівництво ангарів аркового типу за американською технологією, яке пропонує компанія має цілий ряд додаткових переваг. Так, будівництво ангару аркового типу не вимагає цілого ряду конструктивних елементів. Таких, як опорні колони або балки, що призводить до мінімальних витрат будматеріалів, при цьому максимальна ширина прольоту може доходити, до 24. Щодо витрат сталі і термінів будівництва такі будівлі значно більш економічні, ніж їх аналоги (закордонні та вітчизняні) зі сталевих конструкцій каркасного типу. Холодногнуті профілі, які виконують опорні та огороджувальні функції в безкаркасних будівлях, виготовляються з рулонної оцинкованої сталі товщиною 1.0 мм-1.2мм (в залежності від ширини ангара) безпосередньо на будмайданчику за допомогою пересувної профілегібочні машини - Мобільного будівельного комплексу. Полегшені самонесучі арки перекривають проліт від 12 до 24 метрів без проміжних балок, опор і ферм!!!

Виготовлення та монтаж самонесучих арок, конструкції ангара

1. Аркові ангари виготовляються з набору самонесучих гофрованих арок. Мобільний будівельний комплекс дозволяє виробляти ці конструктивні елементи з листової сталі в рулоні прямо на місці будівництва.

2. Стикування арок зроблена в покрівельний замок виконується за допомогою електричної забортовочной машини, що повністю виключає застосування металовиробів і різного роду герметиків. Будівлям і спорудам не потрібно додаткової гідроізоляції.

Терміни будівельних і монтажних робіт

Виготовлення та монтаж безкаркасних ангарів загальним розміром 1000м2 = 10 – 12 днів

Ви можете замовити безкаркасні ангари в Вінниці, Дніпрі, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківські, Києві, Кропивницькому, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.

На всі зерносушарки "Сапфір" розповсюджується гарантія 3 роки