На всі зерносушарки розповсюджується державна компенсація у вигляді 25-40%
звертайтесь за телефонами: (066) 885-26-50, (067) 522-03-83 Денис Сергійович

Сушарка САПФІР: 40% ціни - повернуть!

"Шановні клієнти, раді повідомити Вам, що з 22.06.2018 на весь модельний ряд зерносушарок та транспортного обладнання (норії, транспортери) включені до переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету"

- керівник "Маловисківського заводу сушильного та елеваторного обладнання" Віктор Бабічев.

ЩО ЦЕ ЗА КОМПЕНСАЦІЯ?

Не так давно постановами КМУ затверджено програму компенсації 25% вартості вітчизняної сільгосптехніки, придбаної у 2018 році. З державного бюджету на програму вже виділили 945 млн гривень. Що важливо, для невеликих господарств Кабмін вирішив збільшити суму відшкодування вартості сільськогосподарської техніки - до 40%.

ЩО БУДУТЬ КОМПЕНСУВАТИ?

25% - за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801580 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників" за напрямом "Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва".

І додаткові +15% за рахунок бюджетної програми КПКВК 2801230 "Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств" зможуть повернути собі ФГ з посівними площами до 500 га та річного виторгу до 15 млн грн або кооперативи. За умови, що до їх складу входить не менше ніж 20 членів, серед яких повинно бути як мінімум одне ФГ, а інші - фізособи, у власності та користуванні кожної з яких перебуває не більше ніж 100 га земель сільськогосподарського призначення. Форма підприємницької діяльності повинна бути "Фермерське господарство".

ЯК ОТРИМАТИ?

Ви вже знаєте, що саме хочете: сушарку "САПФІР", або інше обладнання від МЗЕО. Тож наступним вашим кроком стане відкриття рахунку в одному із державних банків, або банків, у статутному капіталі яких 75 і більше % належить державі та здійснити в ньому оплату за техніку чи обладнання.

Далі лишається тільки подати до обраного банку заявки за двома програмами та підтвердні документи для компенсації в розмірі 40% вартості придбаної техніки та обладнання (список документі ви можете уточнити у працівників банку).

Протягом місяця Мінагрополітики ухвалить рішення про повернення вам грошей. І можна отримувати компенсацію на рахунок. Учасниками програми вже стали 674 господарства.

ПОТРІБНА ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА?

Для клієнтів МЗЕО створена унікальна пропозиція - кредит від 6,2 річних у гривні. Ми допоможемо вам отримати омріяну для господарства техніку! Звертайтеся до нас і ми пояснимо, як отримати державні відшкодування при купівлі нашої техніки в кредит.

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС:

* Зерносушарки "САПФІР" баштові, шахтні, модульні на газу і на альтернативному пальному: на 30-40% дешевші імпортних аналогів, економніші у паливі на 20%. Автоматичний режим роботи і можливість нарощування продуктивності. Доповнюють будь-який зерноочисний комплекс. Рівномірне сушіння, яке в 3 рази дешевше ніж на самому недорогому елеваторі! Швидко окупаються!

* Теплогенератори на біопаливі ТПМ-2М з повітряним теплообмінником. Вихрові та піролізні. На: дрова, солома, пелети, щепа і тд. Для усіх типів зерносушарок. Високий ККД: 85%. Низькі витрати палива на пониження 1% вологості: щепа: 4-5 кг, пелети: 3-4 кг, дрова: 4-5 кг.

* Силоси для зберігання зерна.

* Безкаркасні ангари Бункери активного вентилювання зерна.

* Норії зернові НЗ.

* Конвеєри скребкові (транспортери).

* Вологоміри поточні ВВ-01П.

* Модернізація та переобладнання Ваших зерносушарок.

Відповідність УкрСЕПРО. Доставка. Гарантія. Сервіс.

Звертайтесь! - ТОВ "МАЛОВИСКІВСЬКИЙ ЗАВОД СУШИЛЬНОГО ТА ЕЛЕВАТОРНОГО ОБЛАДНАННЯ"

ПАШКОВ ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ - менеджер з продажу зерносушильного обладнання.

Тел.: (066) 885-26-50, (067) 522-03-83

На всі зерносушарки "Сапфір" розповсюджується гарантія 3 роки