Прапор України

КОСМЕТИКА «ІМІДЖ ЛАБОРАТОРІЯ»

КОСМЕТИКА «ИМИДЖ ЛАБОРАТОРИЯ»

м. Кропивницький, вул.Кропивницького, б.153

тел.: (099) 099-03-75, (063) 851-15-43

imidjlabzakaz@gmail.com

imidjlab.com, instagram.com

ОздоровленняКосметика, космецевтикаМасаж. Рефлексотерапія

Інформація станом на Вересень 2021

Комплексний догляд за волоссям

До цього комплексу входить програма реконструкції волосся

1. Активна сироватка. Це реставрація пошкодженого волосся. Відновлює зовнішню оболонку волосини - кутикулу і пошкодження в структурі білка кератину, який є основою волосяної цибулині (на основі протеїнів шовку та і екстракту кропиви). Не треба змивати.

2. Концентрований фітокомплекс проти випадіння волосся. Фітокомплекс не тільки повністю вирішує проблему випадіння волосся, але і прискорює до 50% їх зростання (на основі зеленого чаю, червоного перцю, дубової кори).

3. Шампунь-реконструкція. Реконструкція ламкого, пошкодженого та пофарбованого волосся (на основі молочної сироватки та мильнянки лікарської, кореня лопуха, екстракту ехінацеї).

4. Бальзам-реконструкція. Бальзам насичує коріння поживними речовинами, протидіючі випаданню волосся, стимулює ріст волосся (на основі олії реп’яха, екстракт кропиви, лопуха).

5. Спрей-реконструкція для волосся. Це трав’яний настій виготовлений на основі рецептів травників. Ефективно реставрує пошкоджену структуру волосся, попереджаючи їх випадання, зміцнює волосяну цибулину, поповнює нестачу поживних речовин, усуває лупу (на основі олії лимона, кокосової олії, кореню лопуха, олії ростків пшениці, екстракту ромашки та екстракту мати та мачухи).

6. Шампунь проти лупи спеціалізований. Зменшує неприємний свербіж, зміцнює волосся. Позбавляє шкіру голови від лупи і діє на мікрорівні. Використовується також при себорейному дерматиті (на основі дьогтю, сірки, екстракту кмину, любистку та ехінацеї).


382
5257
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки