Прапор України

КОСМЕТИКА «ІМІДЖ ЛАБОРАТОРІЯ»

КОСМЕТИКА «ИМИДЖ ЛАБОРАТОРИЯ»

м. Кропивницький, вул.Кропивницького, б.153

тел.: (099) 099-03-75, (063) 851-15-43

imidjlabzakaz@gmail.com

imidjlab.com, instagram.com

ОздоровленняКосметика, космецевтикаМасаж. Рефлексотерапія

Інформація станом на Жовтень 2021

Зубні пасти та догляд за яснами

Зубні пасти «Імідж» розроблені на основі взаємодії біоактивних компонентів, а саме олії м’яти та жасмину, екстрактів зеленого чаю, солодкі, ромашки, подорожника, шавлії, алое, хвощу та комплексу природних мінералів, які забезпечують комплексний догляд за зубами та яснами.

Всі пасти нормалізують флору ротової порожнини та пригнічують зріст бактерії, які визивають карієс.

«Пломбують» мікротріщини на поверхні емалі зуба. Здійснюють заспокійливий та протизапальний ефект на ясна.

1. Зубна паста "Активний Комплекс 9». Її біоактивна формула розроблена на основі взаємодії 9 біоактивних компонентів (на основі екстракту зеленого чаю, олії м’яти і жасмину, подорожника, солодки, ромашки, хвоща, шавлії, алое і комплексу природних мінералів), які забезпечують комплексний догляд і захист зубів і ясен. Активно очищує і відбілює зубну емаль, видаляє бактеріальний і пігментний наліт, ремінералізує і відновлює тверду тканину зубів, "пломбує" мікротріщини в зубної емалі забезпечуючи захист від проникнення бактерій і впливу кислот.

2. Зубна паста з ефектом мікронного очищення з іонами срібла. Це новітня розробка в області стоматології. Рекомендується до застосування, як для щоденної особистої гігієни, так і для процедур в стоматологічних кабінетах. М’яка натуральна основа з екстрактами шавлії, ромашки - повертає зубам природну білизну, не дратуючи навіть чутливі шийки зубів; пірофосфат і олії чайного дерева, кориці і гвоздики попереджають виникнення пародонтозу, стоматиту, гінгівіту та інших запальних процесів в ротовій порожнині; ефірні олії ним і насіння грейпфрута уповільнюють і запобігають утворенню зубного нальоту; гель листя алое віра нормалізує слиновиділення (на основі екстракту петрушки, ромашки, шавлії, алое, гвоздики, олії кориці та чайного дерева).

3. Зубна паста «Імідж» з ефектом мікропломби. Спеціальне відбілювання фтор+ цитрат цинку+ трав’яний збір+ комбінація солей.

4. Концентрат-ополіскувач для порожнини рота "Прополіс". Активний комплекс при пародонтозі, знімає зубний біль. Має антисептичну і протизапальну дії на ясна, сприяє регенерації м’яких тканин порожнини рота, підвищує опірність інфекціям.

5. Спрей для порожнини рота "Екстра свіжість". Запобігає розвитку карієсу і утворення нальоту на зубах, захищає від пародонтозу (на основі м’яти та евкаліпту).


347
5672
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки