Прапор України

ПАНАЦЕЯ, ЛОР-КАБІНЕТ

м. Кропивницький, провулок Миргородський, 23, (вхід з вул. Соборної)

тел.: (066) 410-45-29, (098) 430-16-18

Медична допомога, послуги

Інформація станом на Квітень 2024

«Панацея»

Мабуть, немає людей, які не знають, хто такий ЛОР-лікар. Якщо заболіло горло, з’явився нежить, стало важко дихати через ніс, з’явилися болі в вухах, раптом змінився голос-ми поспішаємо до нього. Захворювання вух, горла і носа досить часто зустрічаються у дорослих і дітей, викликаючи при цьому досить неприємні відчуття. Крім неприємних відчуттів, ЛОР-захворювання дуже небезпечні своїми ускладненнями.

У ЛОР - кабінеті «Панацея» проводиться лікування дорослих і дітей при таких захворюваннях:
- лікування риносинуситу (гаймориту, етмоїдиту, фронтіту): гострого і хронічного;
- лікування отиту (зовнішнього, середнього) гострого і хронічного;
- лікування риніту (алергічного, вазомоторного): гострого і хронічного;
- лікування фарингіту: хронічного, гострого;
- лікування тонзиліту: хронічного; ангіни;
- лікування ларингіту;
- лікування аденоїдів.

Діагностика проводиться на сучасному обладнанні Лор комбайн NET-110 з використанням ендоскопів. Незаперечною перевагою якого є точність діагностики захворювань, безболісності і повному виключенні травматичності. Для проведення ендоскопії використовуються ендоскопи - тонкі жорсткі зонди з оптичною системою, які дозволяють лікарю детально розглянути збільшене зображення органу на моніторі. А також можливість проведення лікувальних заходів: вакуумна санація мигдалин при хронічних тонзилітах дозволяє більш ефективно «почистити» мигдалики, при цьому посилюється лімфодренаж і в результаті - високий ефект від лікування; промивання придаткових пазух носа («зозуля») при лікуванні синуситів (гайморитів).

Фізіотерапевтичне лікування. «Respy teraphy» дозволяє проводити фізеолікування лазером при зовнішніх отитах, алергічних ринітах; пневмомасаж барабанних перетинок при середніх отитах; інфрачервоне випромінювання дозволяє прискорити процес лікування при гострих і хронічних фарингітах.

Діагостіка слуху проводиться на комбінованому аудіометрі-АА222:
- аудіограма;
- тимпанограма;
- отоакустичні рефлекси.

Підбір слухових апаратів.

Лікування проводить лікар-отоларинголог вищої категорії - Чудна Оксана Василівна.

Основним принципом роботи Оксани Василівни є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розробка комплексного підходу до лікування ЛОР-захворювань. Використання нових методик, що дозволяють пацієнтам уникнути оперативного лікування.

Що таке правильна перевірка слуху, і який слуховий апарат підходить для Вас...

Ваша можливість чути пов’язує вас з навколишнім світом. Ваші вуха дозволяють чути все: від телефонного дзвінка до сирени швидкої допомоги, від ласкавих слів матері в перші роки вашого життя до мови головних героїв вашого улюбленого телесеріалу. Коли ви вперше відзначаєте проблеми зі слухом, ви починаєте страждати від збентеження, незадоволеності і відчуття ізоляції від навколишнього світу. Життя з втратою слуху може часто привести до соціальної ізоляції, ми втомлюємося просто від спроб жити так, як ми жили раніше. Часом втрата слуху впливає на нас як розумово, так і фізично, і якщо ми ізолюємося, то відмовляємося від звичної діяльності і перестаємо спілкуватися з нашими друзями, родиною, починаємо відчувати самотність і відчуженість.

Існує безліч ознак, що вказують на істотне зниження слуху. Це, перш за все, коли людина:
• Чує розмову, але не розуміє про що йде мова, або може зрозуміти тільки частина розмови;
• Часто перепитує під час розмови;
• Голосно говорить;
• Відчуває труднощі під час розмови по телефону;
• Погано чує дзвінок телефону, будильника;
• Навколо люди скаржаться, що занадто голосно вмикає телевізор або радіо.

Якщо ви помітили у себе або у ваших близьких хоча б одну з перерахованих ознак - значить, зараз найкращий час відвідати фахівця і пройти аудіометричного тест.

Отже, що ж таке Аудіометрія?

Аудіометрія, або перевірка слуху - це вимір вашого слуху, вимір того, як добре ваші вуха працюють.

Для проведення тесту і оцінки вашого слуху ви повинні звернутися до професіоналів. Специалит огляне ваші вуха через отоскоп і проведе аудіометрію. Якщо перевірка слуху покаже, що ви потребуєте слуховий апарат, вам розкажуть про слухові апарати та інші можливі шляхи вирішення вашої проблеми зі слухом.

Інтерпретація даних аудіометрії.

Дані перевірки вашого слуху зображатимуться у вигляді графіка, який має назву аудіограма. Аудіограма демонструє чутливість вашого слуху до звуків різної гучності і частоти. Вона необхідна фахівцеві для правильного підбору слухового апарату. Тільки маючи на руках вашу аудіограму, фахівець зможе надати вам необхідні рекомендації і обговорити можливі рішення реабілітації вашого слуху.

Буде дуже корисно, якщо ви візьмете з собою супроводжуючого. Це має бути людина, яка постійно спілкується з вами. Вона також вислухає рекомендації фахівця і допоможе вам правильно їх зрозуміти і поставити додаткові запитання.

Важливо пам’ятати, що ви не самотні. Практично кожна шоста людина у світі має знижений слух. Слух може знижуватися поступово і це може бути непомітно довгі роки, але дуже важливо пройти перевірку слуху (аудіометрію) як тільки ви помітили труднощі спілкування. Своєчасне звернення є провідним фактором успішного лікування і реабілітації.

Ваші вуха дозволяють вам чути, розуміти, вчитися, сприймати інформацію. І дуже важливо ставитися до них з турботою і увагою. Впевнені у втраті слуху чи ні, завжди важливо звернутися в центр слухопротезування до виникнення серйозних проблем. Таким чином ви забезпечуєте собі хорошу базу для майбутнього.

Якщо все-ж таки слуховий апарат потрібен - який же є підходящим для вас?

Якщо фахівець-слухопротезіст після проведення аудіологічного тесту все-таки рекомендував вам слуховий апарат. Які ваші дії? По-перше, гарненько обміркуйте ситуацію, що склалася. Ви прийшли для перевірки слуху, отже, ви почали зазнавати труднощів спілкування. Якщо проблема виникла - необхідно її вирішити. Слуховий апарат може допомогти вам чути краще в галасливих місцях і спілкуватися впевнено. Слухові апарати представлені різних форм, кольорів, дизайну, завушні і внутрівушні. Вибір слухового апарату залежить від ступеня і виду втрати вашого слуху, форми і розмірів слухового прохіду і вушної раковини, вашого персонального сприйняття комфорту і шуму, способу життя і на будь-який бюджет. При підборі слухового апарату для вас, фахівець крім даних аудіометрії буде використовувати отриману від вас інформацію про ваш стиль життя, проблеми, побажання. Будьте чесні і відкриті до працівника, і разом ви зробите, ми впевнені правильний вибір.

Цифровий слуховий апарат.

Сучасні слухові апарати - це мінікомп’ютери, які компенсують порушення слуху. Забезпечують належну якість звуків, щоденний комфорт носіння і автоматичне керування. Одягти слуховий апарат на вухо вранці і тут же забути про нього до вечора - це безцінна якість слухового апарату для багатьох. Багато споживачів хочуть зручність і автоматизм в слухових апаратах - ніяких зайвих проблем! Цифрова обробка дозволяє отримати не тільки гучність, а й розбірливість мови, система шумозаглушення дозволяє комфортно сприймати мову в галасливій обстановці, спрямовані мікрофони забезпечать краще уловлювання голосу вашого співрозмовника. Більшість слухових апаратів часто навіть складніше, ніж ваш персональний комп’ютер. Пройшли ті дні, коли слуховий апарат був звичайний підсилювач, який робив все звуки просто голосніше.

Однак це дозволяє налаштовувати і програмувати слуховий апарат персонально, тобто конкретно під індивідуальну втрату слуху. Це також означає, що при погіршення слуху і при зміні переваг прослуховування, завжди можна змінити налаштування слухового апарату, а не купувати новий слуховий апарат. Все це робить лікар слухопротезіст. Під час вибору моделі слухового апарату необхідно прислухатися до рекомендацій фахівця і пам’ятати, що слуховий апарат значно менше помітний ,ніж поганий слух.

Слуховий апарат - це не розкіш, а необхідна умова повноцінного життя.

Антимікробна фотодинамічна терапія

Фотодинамічна терапія широко використовується при захворюваннях ЛОР органів. Останнім часом патогенна мікрофлора стала більш стійка до антибактеріальних препаратів, на допомогу лікаря в даному випадку приходить фотодинамічна терапія.

Суть методу полягає в тому, що більш, ніж на 92% знищуються клітини патогенної мікрофлори після фарбування їх клітинних мембран спеціальною рідиною і впливу на них світлом терапевтичного лазера.

Патогенні мікроорганізми фарбуються, потім виявляється на них світловий вплив, відбувається хімічна реакція, внаслідок якої починають виділятися вільні радикали кисню, і клітини мікроорганізмів вибухають.

Даний механізм дії має виражений ефект щодо патогенної бактеріальної флори та не порушує нормальну мікрофлору.

Запис проводиться за телефоном: (066)-410-45-29; (098)-430-16-18

Кабінет розташований за адресою: м.Кропивницький, провулок Миргородський, 23, (вхід з боку вул. Соборної).

266
70635
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки
Елена
Добрый вечер, хочу сказать спасибо докторам клиники Панацея. Мастера своего дела. Цена приёма маленькая а результат 100%.спасибо вам! 
2021-07-08 21:24:22
Константин
Не могу найти часы приема
2020-02-27 06:56:43
Виктория
Большое спасибо доктору Марчук С.Г.за лечение нашего сыночка.По-больше бы таких специалистов.
2019-10-02 14:15:01
Альона
Дуже задоволена і закладом і персоналом. Обслуговування,  обстеження і лікування відмінне. Величезне спасибі ЛОР-лікарю Марчук С.Г. за лікування моєї доньки.
2019-01-29 08:36:23
Надежда
Огромное спасибо доктору Оксане Васильевне за лечение.Здоровья Вам и процветания.
2018-10-20 11:40:31
Ирина
Добрый вечер всем ! Благодарим доктора Оксану Васильевну и её мед.сестру за професионализм и внимательность к пациентам !!!! Очень счастливы , что на нашем пути встретился этом доктор !!!! Теперь моя мама может слышать !!!! Это настоящее чудо , которое мы увидели после лечения в медклинике "Панацея". Всем рекомендуем  этого доктора !!!
2017-06-19 20:05:14