Прапор України

ФГ Інтенсивний сад, керівником і засновником якого являється Піддубний Віктор Васильович займається вирощенням саджанців плодових культур з 2006 року.

Плодорозсадник «Інтенсивний сад» розташований в зоні сприятливій для вирощення саджанців основних плодових порід, на ґрунтах, де раніше не вирощувалися багаторічні насадження, а отже в господарстві закладено сад, де можна ознайомитися з передовою технологією виробництва плодів.

Спеціалісти галузі надають консультації по закладці та догляду за садам, посадженими саджанцями закупленими в розсаднику. Господарство постійно працює над вдосконаленням технології вирощування саджанців розширенням сортового та породного складу, а також розсадник вирощує і реалізує широкий асортимент саджанців. Саджанці на підщепах м9,м26 мм106.ВСЛ2 ВСВ1 та айва ВА29 і алича.

Саджанці плодових дерев яблуні, груші, черешні, сливи, абрикоси, персика. Закладка садів саджанцями, вирощеними в Україні за сучасними європейськими технологіями дає змогу господарникам-садівникам зменшити ризик придбання неякісного посадкового матеріалу; уникнути псування під час тривалого транспортування; отримати саджанці безпосередньо перед посадкою і цим покращити польову приживлюваність. Господарство заключає угоди на вирощення посадкового матеріалу плодових та ягідних культур по замовленню господарств різних форм власності.

Ми гарантуємо високу якість продукції, власного виробництва, адаптованого до наших кліматичних умов. Якщо ви шукаєте де купити саджанці рослин оптом? Тоді телефонуйте до нас в розсадник ФГ Інтенсивний сад. Посадковий матеріал розрахований як для оптового споживача так і для роздрібного. Будемо раді з вами співпрацювати.

132
275
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки