Прапор України

ЦЕНТР, КІРОВОГРАДСЬКА АВТОШКОЛА

м. Кропивницький, вул. Шульгіних, 35

тел.: (050) 596-90-13, (050) 698-20-10

Facebook, Instagram

Автошколи, курси, водіння

Інформація станом на Квітень 2024

Акційна пропозиція!
Курсанти, які пройшли навчання в нашому закладі на категорію В мають можливість безкоштовно скористатися послугою з отримання категорії А та А1

Ви хочете навчитися правильній і безпечній їзді на автомобілі? В такому випадку, ми пропонуємо вам пройти курси підготовки водіїв в Кіровоградській автошколі «Центр».

Наше головне завдання - довести учня до кінцевої мети навчання в автошколі - успішної здачі іспитів та отримати бажане посвідчення водія, та стати повноцінним учасником дорожнього руху на дорогах та автошляхах. При цьому ми зобов’язані зробити так, щоб наш випускник отримав необхідні знання та досвід водіння.

Кіровоградська автошкола «Центр» пропонує вам повний курс навчання за програмою "Підготовка водіїв автотранспортних засобів категорії А, А-1, В", що включає в себе:
- Теоретичний курс підготовки;
- Реєстрація в навчальній групі в базі даних НАІС МВС України;
- Підготовка документів для оформлення та подачі їх на іспит до ТСЦ;
- Супроводження на іспит групи.

А також,
- Повний практичний курс підготовки практичних занять з інструктором на навчальному авто + 5 занять з екзаменатором по маршрутам здачі іспиту в ТСЦ;
- Реєстрація в навчальній групі в базі даних НАІС МВС України;
- Організація проходження медогляду;
- Підготовка документів для оформлення та подачі їх на іспит до ТСЦ.

Програма теоретичного курсу розрахована відповідно до навчального плану, а навчання проводяться за державною програмою та триває 45 робочих днів, та включають вивчення:
1) правила дорожнього руху;
2) основи безпеки дорожнього руху;
3) надання першої медичної допомоги в ДТП;
4) основи автотранспортного права.

Теоритичні заняття проходять в обладнаних навчальних аудиторіях, які оснащені всіма необхідними засобами навчання, що сприяють кращому засвоєнню матеріалу. Навчальні приміщення обладнані плакатами, стендами, макетами.

Наша автошкола акредитований навчальний заклад. Теоретичні заняття і навчання водінню проводять висококваліфіковані та досвідчені фахівці. Викладацький склад автошколи постійно підвищує свій професійний рівень.

В автошколі навчання практичного водіння відбувається на автомототранспотрті власного автопарку (автомобілі з МКП та АКП, а саме: Dacia Sandero, Nissan Note, Daewoo та мотоцикли Мінськ ММВЗ-3.115 та Honda Dio). Автопарк постійно оновлюється.

Індивідуальний графік керування транспортним засобом складається відповідно до ваших побажань, тому навчання водінню можна вільно поєднувати з роботою чи навчанням.

Дні та години занять заздалегідь узгоджуються з призначеним інструктором.

На практичне водіння програмою відведено 40 годин, що становить 20 занять тривалістю 2 години кожне.

Що відрізняє автошколу «Центр» від інших автошкол міста?

Це єдина автошкола в Кропивницькому, де під час проведення навчання учні мають змогу безпечно пройти перші навички водіння та закріпити знання правил дорожнього руху і навчитися виходити з різних напружених ситуацій за допомогою автотренажера симулятор водіння автомобіля, який створений на базі DAEWOO.

Ще одним бонусом від автошколи є те, що під час теоретичних занять майбутні водії мають змогу випробувати спеціальні окуляри-симулятори Drunk Busters Goggles, що імітують вплив алкоголю на поведінку людини, та наочно побачити і зрозуміти до чого може призвести керування авто у нетверезому стані.

Для запису на навчання, довідатися про ціни або отримати додаткову інформацію прямо зараз, вам досить просто подзвонити нам за телефонами, номери яких вказані на сайті.

Важливо.
Набір груп для навчання в автошколі проводиться ПОСТІЙНО.Автотренажер-симулятор водіння автомобіля, який створений на базі DAEWOO.

Ми єдина автошкола в м. Кропивницькому де учні мають змогу безпечно пройти перші навички водіння за допомогою автотренажера симулятора водіння автомобіля, який створений на базі DAEWOO.

Даний автотренажер допоможе новачкам вдосконалити знання правил дорожнього руху і навчитися виходити з різних аварійних ситуацій безпечно.

Тренажер водіння дозволяє поринути в атмосферу, ніби ви в реальному часі їдете по шосе, місту або поза-шляховій дорозі. Під час занять на тренажері-симуляторі з’являється якийсь ефект присутності, після чого, як правило, страх сісти за справжнє кермо проходить або знижується до мінімуму.

Головним плюсом тренажера водіння - є безпека і швидке звикання учня до транспортного засобу, мінімізується рівень стресу при виїзді на реальну смугу руху. Ви навчитеся відчувати автомобіль, знайдете упевненість в собі, підтягнете свої знання в правилах дорожнього руху.

Наш тренажер для водіння допоможе вам осилити навички керування автомобілем без загрози собі, іншим учасникам дорожнього руху та пішоходам. Автотренажер призначений для використання в навчальних цілях і вже використовується в нашій автошколі.

Ми рекомендуємо заняття на цьому симуляторі водіння на перших порах учням, які прийшли на навчання з метою отримання посвідченням водія, їм буде набагато простіше зрозуміти ази керування автомобілем і основні вимоги правил дорожнього руху за допомогою автотренажер.Окуляри-симулятори: як «зрозуміти» п’яного водія.

Для профілактики водіння у нетверезому стані наша автошкола презентує спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», що імітують вплив алкоголю на поведінку людини. За допомогою цих окулярів можна продемонструвати, до чого призводить нетверезе керування автомобілем, а головне дати можливість відчути це майбутнім водіям безпосередньо примірявши цей пристрій.

Для чого це?

Ці окуляри створені, щоб попередити майбутніх водіїв про небезпеку керування автомобілем у нетверезому стані.

Що це за окуляри?

Зовні вони нагадують окуляри для катання на лижах. Однак одягнувши «алко-окуляри», відчуття не з приємних – картинка перед очима тьмяніє, все навколо розпливається, виникає відчуття реального сп’яніння. І не дивно, тому що відчуття дози алкоголю в окулярах дорівнює – 0,2-0,4 проміле.

Складність під час їх використання полягає в тому, що окуляри спотворюють «дорогу», не дають можливості повністю контролювати себе і порушують координацію.

Така ініціатива покликана зробити нібито «ефект метелика». Тобто, якщо людина в майбутньому вип’є і вирішить сісти за кермо, та згадає, як проходило інтерактивне навчання і як погано почувалася в цих окулярах, і не сяде за кермо в стані алкогольного сп’яніння.
136
54024
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки
КШ
Проводиться набір групи. Початок занять 19.04.2024року.

2024-03-22 11:32:43
КШ
Проводиться набір групи. Початок занять 19.03.2024року.

2024-02-21 11:24:49
КШ
Проводиться набір групи. Початок занять 19.02.2024року.

2024-01-16 14:11:36
КШ
Проводиться набір групи. Початок занять 15.01.2024року.

2023-12-18 11:54:00
КШ
Перенесено початок занять на 18.12.2023 року
2023-12-08 14:37:46
КШ
Андрій, дякуємо за відгук, це цінно для нас.Дуже радує, що навчання в нашій школі принесло Вам задоволення та стало корисним. Щасти Вам на автошляхах та дорогах життя.

2023-11-22 11:45:09
Андрій
30.10.2023р. Закінчив теоретичні навчання. Іспит склав в МРЕО з другого разу, перший раз трохи поспішив.Зараз проходжу водіння на автомобілі в інструктора Вячеслава Леонідовича, все подобається.Рекомендую хто хоче дійсно навчитися керувати авто.

2023-11-13 15:14:22
КШ
Проводиться набір групи.  Початок занять 11.12.2023року.

2023-11-10 15:52:46
КШ
Перенесено початок занять на 13.11.2023року

2023-11-02 12:41:12
КШ
Проводиться набір групи. Початок занять 06.11.2023року. 
Для курсантів які пройшли навчання на кат " В", навчання 6103 на кат "А" та кат "А1" проводиться безкоштовно.

2023-10-05 12:09:48