АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ

БУДІВЕЛЬНИКИ в Чехію

МІСЦЕ РОБОТИ: Острава, Чехія

З/П: 140 Kč/год; 220 годин/міс.

РОБОТА ДЛЯ: Чоловіка, Жінки, Сімейної пари

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: Будівельник

ПРОЖИВАННЯ: 2000

ГРАФІК РОБОТИ: Від виробітку

ВИМОГИ: Навички та фаховість за будівельними спеціальностями

ОБОВ’ЯЗКИ: Робота за будівельними спеціальностями та різноробочі на будівництві

ОПИС: БУДІВЕЛЬНИКИ. Чехія.  Робота в Остраві для будівельників.  Вартість пакету документів 220 євро.  Тест за рахунок роботодавця, форма видається, робочий інвентар видають, 2 500 крон утримують із заробітної плати, по закінченню 2-х місяців суму повертають.   Штукатури - Штукатурка машинкою, включаючи установки кутових лишт і лишт на вікна, а також приклеювання плівки до вікон 75-90 крон за м2.   Гіпсові штукатурки машиною, включаючи установки кутових лишт і лишт на вікна, приклеювання плівки на вікна і вирівнювання поверхні до гладкості 90-110 крон.  Шпаклівка 40 крон за кожен шар, 20 крон за шліфовку   Штуковка 40 крон для стін, 50 крон для стель  Тягнути клей з Сіткою в два шари 70 крон / м2, з кутовими лиштами 110 -120крон / м2   Дошка і фундамент від 80м2 до 160м2 загальною вартістю 25 тисяч крон, або погодинна виплата 130 -140 крон на годину   Утеплення об’єкта від 360 до 390 крон за м2   Вікна: установка пластикових вікон і дверей на годинну оплату від 120 до 140 крон за годину   Мурівка: Ціна залежить від типу матеріалу і способу його кріплення, на клей, піну, розчин, і ширину матеріалу: ціна перегородок від 120 до 170 крон за м2, Мурівка периметра будівлі від 220 до 260 крон за метр  Гіпсокартон - стелі від 190 до 250 крон за один шар, додатковий шар +20 крон / м2. Перегородки від 230 до 270 крон за метр квадратний, за кожен додатковий шар + 20 крон.   Все різноробочі фахівці на погодинну оплату від 120 до 140 крон за годину.   За закінчення терміну першої візи можливість обговорення двох річної візи з прив’язкою до місця роботи або Азіль -Міграціонної карти на 5 років.

КОД: БЦО-0622-03-1

Оновлено 2022-04-27 17:12:37

Забронювати вакансію

Автомобільний завод по виготовленню фар

МІСЦЕ РОБОТИ: Пардубіце, Чехія

З/П: 100 Kč/год; 280 годин/міс.

РОБОТА ДЛЯ: Жінки

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: Оператор конвеєрної лінії

ПРОЇЗД: Безкоштовно

ПРОЖИВАННЯ: Безкоштовно

ГРАФІК РОБОТИ: 11 - 12 робочих годин на день. 6 днів на тиждень. Робота в денні зміни і нічні зміни. Вихідний неділя

ВИМОГИ: старанність, уважність, виконання денних норм, адекватність, вміння працювати в колективі, бажання працювати і заробляти.

ОБОВ’ЯЗКИ: візуальний контроль якості на конвеєрної лінії, відсортовує шлюбу, упаковка готової продукції

ОПИС: Автомобільний завод по виготовленню фар. Jablonné Nad Orlice.  Завод знаходитися не далеко від Пардубіце. Основні обов’язки це оператор конвеєрної лінії. Робота фізично не складна. Роботодавець надає безкоштовно форму, тест на ковід. Аванси видаються в розмірі - 1000 крон після опрацьованих 7 днів. Так само утримують із зарплати 2 500 крон (страхувальна сума за документи), після опрацьованих 2 місяців повертається.  Вартість документів 220 євро.  Заробітна плата 100 крон на годину. Кількість робочих годин від 280 на місяць. За місяць заробляються від 28 000 тисяч крон.  На роботу потрібні: жінки. Віком до 50 років. (Старший вік обговорюється індивідуально).  Вимога до кандидата: старанність, уважність, виконання денних норм, адекватність, вміння працювати в колективі, бажання працювати і заробляти.  Обов’язки: візуальний контроль якості на конвеєрної лінії, відсортовує шлюбу, упаковка готової продукції.  Графік роботи: 11 - 12 робочих годин на день. 6 днів на тиждень. Робота в денні змінні і нічні зміни. Вихідний неділя.  Проживання - безкоштовно. У будинках / квартирах є всі необхідні зручності: WiFi, спальне місце, роздільний санвузол, гаряча вода, шафа, холодильник, пральна машинка, електроплита.  Харчування за свій рахунок.  Проїзд за рахунок фірми.  Терміни оформлення документів місяць - півтора місяця.

КОД: БЦО-0623-04-2

Оновлено 2022-04-27 17:12:33

Забронювати вакансію

Автомобільний завод по виготовленню шкіряної обшивки

МІСЦЕ РОБОТИ: Тахов Tachov, Чехія

З/П: 130 Kč/год; 220 годин/міс.

РОБОТА ДЛЯ: Чоловіка, Жінки, Сімейної пари

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: Робота різнопланова, багатофункціональна

ПРОЇЗД: Безкоштовно

ПРОЖИВАННЯ: 4000 крон

ГРАФІК РОБОТИ: 3 зміни по 8 годин на день. 5 днів на тиждень. Робота в денні та нічні зміни. Вихідний субота неділя

ВИМОГИ: старанність, уважність, адекватність, знання мови не потрібно, досвід роботи на подібному виробництві / зборі буде +.

ОБОВ’ЯЗКИ: виготовлення тросів, збір троса і кріплення його до ручки ручника, надягання шкіряних обшивки на сидіння, візуальний контроль якості

ОПИС: Eissmann. Тахов.  Автомобільний завод по виготовленню шкіряної обшивки і виготовлення тросів ручника. Робота різнопланова, багатофункціональна. Є бонуси за відвідуваність і старанність до 3 000 - 4 000 крон. Роботодавець надає безкоштовно форму, тест на ковід. Аванси видаються в розмірі - 2000 крон після опрацьованих 7 днів.  Вартість документів 220 євро.  Заробітна плата 130 крон на годину. Кількість робочих годин від 185 - 220 в місяць. За місяць заробляють від 35 000 тисяч крон.  На роботу потрібні: чоловіки, жінки і сімейні пари. Віком до 55 років.  Вимога до кандидата: старанність, уважність, адекватність, знання мови не потрібно, досвід роботи на подібному виробництві / зборі буде +.  Обов’язки: виготовлення тросів, збір троса і кріплення його до ручки ручника, надягання шкіряних обшивки на сидіння, візуальний контроль якості.  Графік роботи: 3 зміни по 8 годин на день. 5 днів на тиждень. Робота в денні та нічні зміни. Вихідний субота неділя.   Проживання - 4 000 крон вираховують з заробітної плати за фактом прожитого місяці. Сімейні пари проживають окремо. У будинках / квартирах є всі необхідні зручності: WiFi, спальне місце, роздільний санвузол, гаряча вода, шафа, холодильник, пральна машинка, електроплита.  Харчування за свій рахунок.  Проїзд за рахунок фірми.  Терміни оформлення документів півтора - два місяці.

Більше на сайті

КОД: БЦО-0623-05-3

Оновлено 2022-04-27 17:12:30

Забронювати вакансію

Виробництво та монтаж фінських будиночків

МІСЦЕ РОБОТИ: Плзень Plzeň, Чехія

З/П: 130 Kč/год; 280 годин/міс.

РОБОТА ДЛЯ: Чоловіка

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: Робота зі збору фінських будиночків

ПРОЇЗД: Безкоштовно

ПРОЖИВАННЯ: 4000 крон

ГРАФІК РОБОТИ: 12 робочих годин на день. 6 днів на тиждень. Робота в денні та нічні зміни. Вихідний неділя

ВИМОГИ: старанність, уважність, адекватність, знання мови не потрібно, досвід роботи на подібній виробництві / зборі буде +

ОБОВ’ЯЗКИ: Робота зі збору фінських будиночків

ОПИС: Виробництво та монтаж фінських будиночків. Плзень Plzen  Робота зі збору фінських будиночків. Набір тільки для людей які знають свою справу (мається на увазі, що будівельна галузь). Збір відбувається на заводі, а не на вулиці. Роботодавець надає безкоштовно форму, тест на ковід. Аванси видаються в розмірі - 2000 крон після опрацьованих 7 днів.  Вартість документів 220 євро.  Заробітна плата 130 крон на годину. Кількість робочих годин від 280 на місяць. За місяць заробляють від 35 000 тисяч крон.  На роботу потрібні: чоловіки, віком до 50 років.  Вимога до кандидата: старанність, уважність, адекватність, знання мови не потрібно, досвід роботи на подібній виробництві / зборі буде +.  Графік роботи: 12 робочих годин на день. 6 днів на тиждень. Робота в денні та нічні зміни. Вихідний неділя (є можливість працювати без вихідних).   Проживання - 4 000 крон вираховують з заробітної плати за фактом прожитого місяці. У будинках / квартирах є всі необхідні зручності: WiFi, спальне місце, роздільний санвузол, гаряча вода, шафа, холодильник, пральна машинка, електроплита.  Харчування за свій рахунок.  Проїзд за рахунок фірми.  Терміни оформлення документів півтора - два місяці.  Є можливість отримати 2 річну карту по «Режим Україна».

КОД: БЦО-0623-06-4

Оновлено 2022-04-27 17:12:27

Забронювати вакансію

«Работа в Чехии» это официальное трудоустройство украинских граждан в Чехию, возможность заработать и изменить Вашу жизнь. Обратившись к нам, Вы получаете своего консультанта, который будет сопровождать Вас с момента Вашего прихода в офис и до момента возвращения в Украину. Благодаря этому вы сможете чувствовать себя в безопасности, а так же обращаться за помощью в переводе документов и прочим бытовым вопросам.


Наши клиенты получают:

- Легальное трудоустройство;

- Возможность стабильного заработка;

- Опыт работы в иностранной компании;

- Консультации и информационная поддержка на каждом этапе программы;

- Помощь в оформлении рабочей визы;

- Предоставление рабочего приглашения;

- Составление профессионального резюме;

- Вакансии от проверенных работодателей;

- Консультационные услуги в организации проезда;

- Информационная поддержка в период пребывания за границей.


Вакансии в Кропивницком (Кировограде) по работе в Чехии:

- слесаря

- сборщики

- упаковщики

- сортировщики

- кузнецы

- столяры

- сварщики

- штукатуры

- шпаклевщики

- фасадчики

- гипсокартонщики

- плиточники

- подсобники

- уборщицы

- озеленители

- разнорабочие

Подпишитесь на наши официальные страницы в социальных сетях и будьте в курсе всех вакансий!

747
88145
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки
Заказать услугу