Прапор України

КІНЦІ З КІНЦЯМИ МОЖНА ЗВОДИТИ БЕЗ КІНЦЯ

Наскільки серйозно Ви дбаєте про те, щоб Ваше підприємство постійно тримали в пам`яті, як високопрофесійне, а в потрібний момент прийшли саме до Вас?

Нажаль, на сучасному етапі в силу певних причин багато підприємств, відкрившись,«сидять» і пасивно чекають моменту, коли випадковий перехожий, помітивши вивіску,можливо зайде. Як Ви гадаєте, скільки проіснує такий бізнес?

В чому їх помилка? Відсутність чітко спрямованого і контрольованого зв’язку з громадськістю. Бізнес залежить від суспільної думки в самому базовому сенсі слова. Тож, саме Ви формуєте суспільну думку про себе. Пасивна позиція в цьому плані зіграє «смертний вирок», першим симптомом якого стане «немає торгівлі». Сьогодні немає, а завтра, що з`явиться?

А десь в глибині душі болітиме питання:« А що я зробив для того, щоб вона у мене була?» А бо ж безглузді виправдання та звинувачення когось іншого в усіх «смертних гріхах».

Що ж потрібно робити? Як почепити на себе ярлик: «КРАЩИХ ЗА НАС НЕМАЄ». Секрет в наступному:

1. Максимально різнопланове поширення інформації (теле-, радіо-, зовнішня і внутрішня реклама, друковані та інтернет-видання тощо.)Чим більше про Вас інформації, тим більш сталою є думка, що Ви НАЙКРАЩІ.

2. Обслуговування на високому рівні тих людей, що до Вас звернулися СЬОГОДНІ.(Вони сформують кістяк постійних клієнтів та стануть кур’єрами «циганської пошти»).

3. Обов`язкова присутність в бізнес довідниках інтернет- та друкованих виданнях (по незначній вартості інтернет Вам дає необмежену аудиторію клієнтів, можливість чітко представити товари та послуги на довгий період з функцією внесення коректив. Друковані довідники виконують функцію посередника зв’язку між Вами та клієнтами, концентруючи та систематизуючи в купу всі вище перелічені види реклами).

Дані три пункти НЕ Є ДОПІНГОМ для вашого бізнесу: при одноразовому використані одного із них результату Помітно Не Буде. Застосовуються вони лише системно та в комплексі, тому що виконують функцію кисню в організмі бізнесу. Для того щоб організм ріс та розвивався, йому ПОСТІЙНО потрібен кисень, безглуздо розраховувати на довге та якісне життя від одного подиху.

Лише усвідомивши це, бізнесмени досягають успіху.

"Якщо Ви хочете мати те, що НІКОЛИ не мали, почніть робити те, що НІКОЛИ не робили!"

Аналітик консолідованої інформації Жеребенко Дмитро

До змісту