Прапор України

ФОП Ворошилов Олег Вікторович

м. Кропивницький, вул. Шевченко, 26

Графік роботи: Пн-Пт з 08:30-18:00, Сб-з 09:00-15:00, Нд-Вихідний

тел.: (066) 121-87-84, (067) 197-97-96

klimat-77@ukr.net

vt-klimat.kr.ua

fop-voroshilov-ov.prom.ua

Кондиціонери - продаж, сервісВентиляційні системи та устаткуванняСервісне обслуговуванняЕлектрообладнання, прилади, техніка

Інформація станом на Червень 2021

Комфорт як раніше так і зараз є одним з найважливіших умов хорошої працездатності людини. Кліматична техніка відіграє важливу роль у високій працездатності як людей так і інших електронних приладів будинку і в офісі. Наша компанія вже більше 10 років займається комплексом продаж, установка, обслуговування та ремонт кліматичних систем і систем вентиляції.

Ми, як професіонали, чудово розуміємо, що приміщення різного призначення, площі, конструкції і інженерно-технічного оснащення вимагає принципово різних методів вентиляції, обігріву та охолодження. Саме з цієї причини в нашому каталозі представлені системи кондиціонування і вентиляції побутового та промислового призначення, теплові завіси для офісів і торгових павільйонів та інша кліматична техніка, серед якої ви знайдете оптимальний варіант для кожного окремого випадку.

Наш підхід до обслуговування вигідно виділяє компанію на тлі інших підприємств, що працюють за принципами комерційної вигоди. Кваліфікований і досвідчені майстри не порадять вам придбати самі елітні пристрої з дорогим монтажем. Оскільки компанія націлена не на короткострокову вигоду, а на повну задоволеність нашим сервісом, будь-які роботи починаються з детальних прорахунків і оцінки технічного стану приміщення для максимального ефекту від тієї чи іншої кліматичної системи.

В спектр товарів нашого каталогу входять наступні марки та виробники: Побутові, комерційні та напівпромислові кондиціонери марок Cooper&Hunter, Midea, Neoclima, Leberg, Idea, Mitsubishi, Hitachi, Daikin, Gree, Panasonic, Samsung, LG та інших японських, корейських, європейських виробників.

Наша компанія є не просто постачальником товарів. До основних принципів нашої роботи відноситься максимальне і тривале задоволення клієнта товаром, встановленням та сервісним обслуговуванням. Тому ми вміємо робити все, щоб полегшити ваше життя на всі 100 відсотків: Грамотно і правильно з технічної точки зору встановлювати вибрані вами системи кондиціонування, вентиляції, обігріву. Своєчасно і якісно обслуговувати електричні пристрої для продовження їх терміну служби. Оперативно і надійно ремонтувати будь-які перераховані системи по гарантії і в післягарантійний період.

153
1021
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки