Прапор України

СВАРТ, САЛОН-МАГАЗИН МЕБЛІВ

м. Кропивницький, вул. Покровська, 48А

тел.: (099) 295-57-47

lyudok_x5@ukr.net

Меблі - продажМеблі - виробництво, ремонт

Інформація станом на Червень 2024

Пропонує широкий спектр м’яких і корпусних меблів в наявності і під замовлення. Меблі на будь-який смак в Кропивницькому!!!

Помешкання без меблів – це голі стіни в яких немає тепла та затишку. Переступаючи поріг, виникає лише одне бажання: швидше спланувати і оригінально обставити, «оживити» простір, забарвлене в сірі тони.

Меблі з нашого салону – це ідеальний варіант оформлення для дому та офісу, котеджу за містом або адміністративного приміщення. Серед різноманіття варіантів з легкістю можна вибрати зразки, декоровані в різні тони і відповідні наймоднішим дизайнерським віянням.

Наша фірма в Кропивницькому спеціалізується на продажу і виробництві меблів, каталог, пропонованих нами товарів, розширюється з кожним роком. У нас ви знайдете все: від недорогих, але якісних меблів - до унікальної і неповторної в своєму роді.

Матеріали, використовувані при виготовленні меблів, теж найрізноманітніші: до послуг любителів класики - всі сорти деревини, тим, хто вважає за краще модерн, зможемо запропонувати меблі зроблені з використанням найсучасніших матеріалів.

І найголовніше, ми продаємо якісні меблі України за цінами на 20-30% нижче ніж в більшості магазинів меблів в Кропивницькому.

Ми закуповуємо меблі безпосередньо у постачальників, ретельно вибираючи партнерів, щоб вони відповідали нашим вимогам і очікуванням. Всі наші постачальники - провідні підприємства меблевого ринку України.

Наш салон-магазин також пропонує:
- Великий вибір матраців в Кропивницькому;
- Перетяжку меблів, офісних крісел в Кропивницькому.

226
23406
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки