Прапор України

ГРАНД МЕБЛІ

м. Кропивницький, вул. Виставочна, 12А

тел.: (066) 390-32-34, (097) 438-18-99

grandmebel@ukr.net

Меблі - виробництво, ремонтМеблі - продажМеблі офісні

Інформація станом на Вересень 2021

Більше немає необхідності стояти в чергах за типовим спальнім гарнітуром, який зустрічається в будь-якій іншій квартирі. Адже ми зараз з Вами живемо в чарівний період, коли можемо дозволити собі виділятися. Як-то кажуть, людину зустрічають по одягу. А будинок оцінюють по інтер’єру. Важливою складовою інтер’єру є меблі.

Якщо Ви давно хочете змінити своє житло на краще? Втомилися перекладати речі з місця на місце, бажаючи зробити приміщення затишним і функціональним? Хочете поєднати красу і практичність? Можете тепер не за що не хвилюватися, адже тепер у Вас є ми, компанія «Гранд меблі». Наша компанія на ринку з 2008 року, виготовляє корпусну мебель під заказ. Завжди можете у нас замовити меблі для дома: кухні, вітальні, шафи-купе. Замовити офісні меблі. Заказати меблі НУШ (нової української школи). Всі меблі мають сертифікати якості, висновки СЕС (Санітарно епідеміологічної служби), та виготовляється згідно ДСТУ (Державним стандартам України).

Виїзд на заміри безкоштовний, в межах міста Кропивницький. Обов’язково робимо попередній прорахунок. Чекаємо на Вас та Ваші дзвінки.

172
223
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки