Прапор України

THE DANCING WOMEN’S STUDIO

СТУДІЯ ТАНЦЮЮЧИХ ЖІНОК

м.Кропивницький, вул.Миколи Садовського (Декабристів), 6 (центр міста)

тел.: viber(095) 414-88-05

Розклад тренувань:
Пн.Ср.Пт.-10:00 та 19:00
Вт.Чт.Нд.-19:00

Ми в instagram

Ми в facebook

ОздоровленняТанці та хореографіяDancefit - танці та фітнес. Спортивні танці

Інформація станом на Січень 2021

Програма тренувань The Dancing Women’s Studio була створена спеціально для жінок враховуючи жіночну природу, її потреби і особливості. Базою тренування - є Танок.

Дане тренування - є комбіноване і воно складається з 4х блоків.

Блоки тренування:

1. Блок Розминка;

2. Блок Танцювальний;

3. Блок Локальної, м’язової праці

4. Блок Розтяжка.

Всі 4 блоки об’єднані в суцільне тренування яке триває 1 годину. Комбінація навантажень різного характера і направленості дозволяє нам максимально ефективно пропрацювати всі системи нашого організму та отримати на виході чудовий результат.

Опис Блоків тренування.

Блок Розминка.

Перший блок тренування TDWS Розминка включає в себе обов’язкове використання гімнастичної палиці. Регулярне використання гімнастичної палиці у тренуваннях забезпечує нам стабільне, неухильне пропрацювання постави.

Блок Танцювальний.

Танцювальний блок включає в себе танцювальні постановки з різноманітною хореографією. Нові танцювальні постановки вивчаються покроково і відпрацьовуються у зв’язках.

Блок Локальної, м’язової праці.

Локальна праця м’яз націлена на опрацювання певних м’язових груп, для цього ми використовуємо спеціальні вправи у зв’язках. Що дозволяє нам максимально чітко опрацювати бажану м’язову группу. В цьому блоці додатково використовуємо: гімнастичні килимки, гімнастичні палиці, фітболи тощо.

Блок Розтяжка.

Завершальним блоком кожного тренування TDWS йде розтяжка. ЇЇ ми використовуємо для покращення гнучкості тіла та для зняття психо-емоційної напруги.

Чому саме Танцювальне тренування?

Жінка за своєю природою – є дуже емоційна і творча. Саме танок через себе максимально ефективно допомогає жінці вивільнити всі накопичені емоційні стани і оновити їх.

Вивчення хореографії сприяє активній діяльності нашого мозку, обох його напівкуль. Покрашує його роботу.

Специфічні рухи і необхідність тримання балансу під час танцю вимагають працювати найдрібніші м’язи,яі дуже складно опрацьовувати іншими вправами.

Стратегія Танцювального тренування полягає в максимальному розкритті справжньої, жіночної природи. Підтримка гарної фізичної форми, здоро’я.

219
9977
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки