Прапор України

Яким буде святкування Дня підприємця у 2021 році?

Яким буде святкування Дня підприємця у 2021 році

Кіровоградська обласна державна адміністрація, Кіровоградська обласна рада, Кропивницька міська рада запрошують всіх підприємців взяти участь в урочистому заході до Дня підприємця, який відбудеться 03 вересня 2021 року о 10 годині на Театральній площі (біля театру Кропивницького).

Під час урочистостей Ви також можете відвідати ярмарку-виставку виробників області, поспілкуватися з різними представниками малого та середнього підприємництва, органів державної влади, Торгово-промислової палати, Регіонального фонду підтримки підприємництва, Центру зайнятості.

А вже 04 вересня 2021 року з 10.00 до 17.00 годин в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП, за адресою м. Кропивницький, вул. Пашутинська, 26/41) для представників малого та середнього бізнесу, лідерів соціально-відповідального бізнесу вперше в Кропивницькому відбудеться проведення навчальної бізнес-гри з фандрейзингу «Funds Hunter», участь у якій дозволить відкрити світ залучення коштів та ресурсів на свої ідеї та проєкти, прокачати навички з партнерства, комунікації з донорами та пітчингу!

Стати учасником можна, заповнивши реєстраційну форму за посиланням чи QR-кодом!

QR-код Яким буде святкування Дня підприємця у 2021 році

Святкуймо День підприємця разом!