Прапор України

Олександр Дозорець: Кіровоградщина спрямувала до зведеного бюджету майже 4 мільярди гривень податків

Інтервю начальника ГУ ДПС в Кіровоградській області

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець, за чотири місяці 2021 року платники Кіровоградщини перерахували до зведеного бюджету майже 4 мільярди гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. І цей показник на 550 мільйонів гривень кращий минулорічного.

Посадовець зауважив, що перевиконання проти січня-квітня 2020 року простежується як за надходженнями до державної казни – майже 300 мільйонів гривень, так і за платежами до місцевих бюджетів – понад 250 мільйонів гривень. Це стало можливо завдяки злагодженій роботі усіх підрозділів Головного управління ДПС у Кіровоградській області, у тісній співпраці з бізнесом регіону.

Олександр Дозорець додав, що найбільшого приросту у надходженнях до зведеного бюджету, порівнюючи з минулим роком, вдалося досягти з податку на доходи фізичних осіб – 222,4 мільйона гривень, з податку на прибуток – 145,1 мільйонів гривень та з податку на додану вартість – 108,7 мільйонів гривень.

Підсумовуючи роботу 4-х місяців поточного року очільник обласного податкового відомства зазначив, що наповнення бюджетів податковими платежами, що перебувають у зоні відповідальності підрозділів Головного управління ДПС Кіровоградщини, відбувається за рахунок системного підходу до прогнозно-аналітичної роботи, комплексного відпрацювання податкових ризиків, зусиль із легалізації „тіньових” зарплат та зайнятості населення при відсутності будь-якого тиску на бізнес.

Детальніше