Логотип БЭСТ-Маркетинг Громадська рада Наши услуги
Установите flash!
 Поиск информации на сайте 
Установите flash!
Погода в Кропивницком

влажность:

давление:

ветер:

Мы в будни ровно с девяти
С часом обеда и до шести
Приятный голос в телефоне
И в Бэсте на рекламном фоне
Расскажет с лаской о бетоне
Аптеках, банях и картоне
О бизнесе, IT услугах
О SEO, ЕЦП, M.E.Doc
Что б 1С осилить смог
Об авто мойках и стоянках
Завод, контора, куча банков
Про СТО и про рекламу
Про фермеров, как красить маму?
Про рестораны, клубы, бары
Где номер взять службы охраны
Как посетить все в мире страны
Про мебель, двери и диваны
Бассейны, спа и стадионы
Как остеклить в доме балконы
Про отопление и трубы
И про компьютерные клубы
Про козырьки, навесы, тенты
Кого назначить в президенты
Про бодибилдинг, спорт, больницы
Где платье вышить мастерицы?
Про парки РЭУ, ЖЭК, базар
Где в городе большой вокзал
И как уехать за границу
И пахнуть чем и чем побриться
Про школы, детские сады
Что нет воды, где нет воды?
Про институты и лицеи
И висцеральный массаж шеи
Про жалюзи и ламбрекены
Где продаются манекены
Про стрижки йорков, корм пурина
И где в продаже есть картина,
Про украшения и часы
Про супермаркет колбасы
Про вентиляцию, отливы
Про все на свете профнастилы
Про сувениры и подарки
Про шарики, банкеты, пьянки
И про ремонтные работы
И про товары для охоты
Про натяжные потолки,
Про штукатурку и носки
На хуторе где родники
Мы подадим вам две руки
Где взять такси, а где страховку
Чем долететь на Балашовку
Нотариус, ветврач, юрист
И где артист - не аферист
И о салонах красоты
Как в волосы в вязать цветы
Прически, стрижки и показы
И про вечерние проказы
Секс-шоп или интим-салон
В такси шансон, весь эталон
И где купить и что купить
Построить и озеленить
И цены лучше в интернете
Искать не нужно их в газете
И это лишь верхушка счастья
Наш каталог, без сладострастия
Все четко, чинно и по делу
Нам ваш успех, все ж ближе к телу
И вот уж лучший БЭСТ – для вас
Готовите ВЫ свой заказ
Идете быстро на Студенческий
С оплатой и статей не политической!
Внесем вас мигом в нашу базу
Вы станете известным СРАЗУ!
До переліку статей
Мистецтво без кордонів

Українсько-болгарські творчі зв’язки зміцнюються й набувають нових рис – стверджують в обласній громадській організації болгар «Нашите хора». Підтвердженням тому стала значима культурна подія, що 20 серпня зібрала шанувальників мистецтва в Кіровоградській обласній юнацькій бібліотеці ім. О.Бойченка. Ініціатори – «Нашите хора» (в перекладі з болгарської «наші люди») і співорганізатори – громадська рада при обласній державній адміністрації та Кіровоградський машинобудівний коледж КНТУ представили відвідувачам зразки сучасного мистецтва, поєднавши в експозиції полотна художника з болгарського міста Нова Загора Івана Стоянова й роботи гончара з Кіровоградщини Олександра Гавриленка.

Такий експеримент виявився напрочуд вдалим, адже Іван Стоянов – знавець декоративно-прикладного мистецтва і промислів болгарського народу, тому в його роботах активно використані елементи, характерні для вишивки й гончарства. Учасники виставки були одностайні в оцінці робіт майстрів: це справжнє народне мистецтво, причому мотиви, представлені українським і болгарським митцями були вражаюче схожими, що свідчить про близькість і спорідненість культур двох народів.

Виступаючи на відкритті виставки, голова обласної організації «Нашите хора» Сергій Осадчий розповів про роботу об’єднання, виникнення задуму проведення даного заходу, познайомив із постаттю болгарського художника. Олександр Гавриленко представив власні експонати та наголосив на важливості передачі основ гончарського ремесла дітям: проведенні виставок, майстер-класів, створенні гуртків, учнівських товариств. Директор ЗОШ №35 Тарас Бабак продовжив тему збереження життєвих цінностей, культурних надбань, оскільки йому ця тема є близькою як історикові та й заходи, які проходять у школі, сприяють цьому. В своєму емоційному виступі голова Спілки підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області Олена Надутенко торкнулася проблем історичної пам’яті, шанування роду, прочитала вірші, на написання яких її надихнув вояж до Болгарії, співробітник Кіровоградського художнього музею Олександр Сікорський розкрив секрети творчості художника, розповів про створену автором художню техніку, що поєднує колаж та зображення символічних знаків, а заступник директора з наукових питань ОЮБ ім. О. Бойченка Валентина Зеленіна подякувала обласній організації болгар за співпрацю, висловила побажання надалі підтримувати творчі зв’язки.

В’ячеслав Тодоров розповів, що він живе та працює в місті Кіровоград, але його батьківщина – с. Добре Вільшанського району. До 1938 року в селі була болгарська школа, а зараз діти вчаться говорити болгарською лише вдома. Тож його перебування в організації «Об’єднання болгар «Нашите хора» викликане бажанням не втратити знання болгарської мови, а передати донькам життєвий досвід, набутий серед односельців, де переважна більшість спілкується болгарською. Про перспективи відкриття хоча б недільної школи для дітей, які бажають вивчати мову, говорила Світлана Ілючек, методист Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ, де викладачі та студенти беруть активну участь у заходах, які проводить обласне об’єднання Нашите хора». Світлана розповіла також про перебування кіровоградців у складі делегації в Болгарії у червні цього року. Всі присутні на відкритті побажали натхнення та творчих успіхів митцям. А виставка сучасного образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва у бібліотеці ім. О.Бойченка триватиме до 30 серпня. Всі бажаючі можуть ознайомитись із представленими роботами Івана Стоянова й Олександра Гавриленка й написати про свої враження у книзі відгуків.Світлана Іванова

Мистецтво без кордонів Мистецтво без кордонів Мистецтво без кордонів Мистецтво без кордонів Мистецтво без кордонів Мистецтво без кордонів
До переліку статей
Установите flash!

Мы в соцсетях

 © Best-Marketing. 2010-2019. Кропивницкий. (0522) 27-67-23, (099) 900-30-98, (068) 079-93-40, best-info@ukr.net