Прапор України

САДИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Кіровоградська обл., м.Кропивницький, с. Первозванівка

тел.: (095) 933-16-56 (Катерина)

sadovod.in

Садівництво, купити саженціРослинництвоКвітникарствоКвіти - дизайн, продажРослини - засоби захист рослин

Інформація станом на Червень 2021

АБРИКОС

Абрикос Біг Ред

Абрикос Біг Ред

Відрізняється дуже великими плодами з майже однорідним червоним рум’янцем. Сорт абрикоса середнього терміну дозрівання друга - декада липня, у плодоношення вступає на 2-3 рік.

Дерево середньо-росле, крона густа і розлога.

Плоди яскраво-червоного забарвлення, дуже великі, середньою масою понад 80 - 100 г, дуже високих товарних якостей, з високою транспортабельністю. М’якоть щільна, ніжна, соковита, дуже солодка. Відрізняється зимостійкістю і стійкістю до хвороб.

Абрикос Харгранд

Абрикос Харгранд

Сорт абрикоса, пізнього строку дозрівання.

Знімання плодів у другій половині липня. Плоди дуже великі, середньою вагою 70 г, окремий плоди часто досягають маси до 120 г, подовжено-овальної форми. Колір плодів помаранчевий, з невеликим червоним точковим рум’янцем. Зовні дуже привабливі і користуються хорошим попитом на ринку.

Плоди високих смакових якостей, з медовим присмаком, дуже солодкі, м’якоть дуже соковита, ароматна.

Абрикос Цунамі

Абрикос Цунамі

Абрикос Цунамі - новий ранній сорт абрикоса.

Плоди дуже великі, масою 70-90 г і більше, подовжений-циліндрової форми, оранжево-жовті, покриті на 60-70% червоним рум’янцем.

М’якоть помаранчева, соковита, смак солодкий, дуже хороший, збалансований.

Абрикос Чорний Персиковий

Абрикос Чорний Персиковий

Абрикос "Чорний Персиковий" відрізняється привабливими плодами і високими смаковими якостями. Це літній сорт, плоди дозрівають пізно в серпні.

М’якоть має ніжний, абрикосовим ароматом. Плоди придатні для транспортування, зберігання, тому сорт застосовується як промисловий.

Дерева сильнорослі, відзначаються середні показники висоти. Маса плодів дорівнює приблизно 40 грамам, за формою вони нагадують кулю, можуть бути округло-овальними. Кісточка від м’якоті відділяється з легкістю.

Абрикос Ананасовий

Абрикос Ананасовий

Плоди великі (45-50 г), округло-овальні, стиснуті з боків, жовті, з темно-червоним рум’янцем.

М’якоть яскраво-помаранчева, середньої щільності та соковитості, ароматна, гарного смаку, підвищеної транспортабельності в стані технічної стиглості.

140
1611
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки