Прапор України

РОМКОР, ТОВ

м. Кропивницький (Кировоград),
вул.Смоленськая, 2

тел.: (0522) 56-11-29, (066) 416-48-48, (050) 321-30-65

romkor@ukr.net

Детальніше на romkor.com.ua

Кондиціонери - продаж, сервісОпалювальне устаткування, прилади, системи

Інформація станом на Вересень 2022

Без проектування кліматичних систем неможливо уявити жодне сучасне будівництво або капітальний ремонт будівлі. Однак щоб правильно скласти проект, необхідно знати вимоги СНіП та брати до уваги особливості приміщення.

Грамотне проектування систем вентиляції повинно забезпечити ідеальний повітряний баланс, в іншому випадку шкідливі речовини будуть накопичуватися всередині. Для проектування кондиціонування необхідно правильно розрахувати тепловий баланс будівлі і кількість виділяється вологи. Щоб здійснити проектування систем опалення, необхідно досконально вивчити властивості об’єкта: товщина стін, скління, покрівля, фундамент.

Крім монтажу, установки, обслуговування та ремонту ТОВ «Ромкор» пропонує і професійне проектування кліматичних систем. Фахівці компанії виконають обстеження об’єкта, розроблять технічні вимоги та завдання для проектування, а також проектно-кошторисну документацію.

ТОВ «Ромкор» раді запропонувати клієнтам професійні послуги з проектування, встановлення, обслуговування і ремонту кліматичних систем.

Проектування кліматичних систем в Кропивницькому:

- система вентиляції в Кропивницькому;

Проектування систем вентиляції - процес складний і трудомісткий. Перше, що зобов’язані виконати фахівці - це розрахувати продуктивність повітря, іншими словами, визначити, повітрообмін по приміщеннях протягом години. Також при проектуванні вентиляційних систем необхідний ретельний розрахунок внутрішніх і зовнішніх теплових навантажень, тиску повітря. Проект повинен повністю відповідати всім санітарним, протипожежним, будівельно-архітектурним вимогам.

Врахувати всі дрібниці і вибрати оптимальний варіант здатні тільки досвідчені фахівці. ТОВ «Ромкор» готова запропонувати якісне проектування систем вентиляції для приміщень будь-якої функціональності. Співпрацюючи з «Ромкор», ви отримуєте індивідуальний підхід, оперативне створення проекту і грамотний підхід до його виконання за оптимально вигідною для вас вартості.

- система кондиціонування в Кропивницькому;

Для того щоб здійснити проектування систем вентиляціїі кондиціонування, необхідно врахувати велику кількість нюансів. Важливо мати інформацію про регіон, в якому знаходиться об’єкт, знати його площа, кількість оргтехніки, число людей, знаходяться в приміщенні, особливості висвітлення і т.д. вважається, що підібрати необхідне обладнання, створити схему і провести монтаж вельми просто. Однак, за статистикою, понад 70% всіх поломок, так чи інакше, пов’язане з некоректним проектуванням систем кондиціонування і неякісним монтажем.

Довіряючи сумнівним компаніям, ви можете отримати зворотний результат: замість прекрасного мікроклімату вас чекатимуть додаткові турботи, пов’язані з ремонтом обладнання та його перевстановлення.

ТОВ «Ромкор» пропонує якісні та оперативні послуги з проектування, встановлення, монтажу, а також повного обслуговування і ремонту систем кондиціонування.

- системи опалення в Кропивницькому.

Проектування системи опалення- це не просто трудомісткий інжиніринговий процес, під яким мається на увазі забезпечення об’єкта опалювальними елементами, а складна робота, під час якої необхідний ретельний аналіз багатьох факторів. Важливо враховувати тепловтрату, витрата енергії на нагрівання матеріалів і зовнішнього повітря, а також теплоту, яку виробляють електроприлади. Потрібно врахувати кліматичні умови, властивості матеріалів об’єкта, пов’язати всі фактори з плануванням і вибрати оптимальну систему, при якої всередині приміщення буде тепло і затишно.

Саме на етапі проектування закладаються витрати на опалення, і щоб вибрати економічно вигідну систему, слід розглянути різні варіанти. Повітряна система опалення здатна оперативно нагріти простір, але сильно сушить повітря. Газова - сама економічна, але для неї необхідна газова магістраль. В останні роки особливо зросла потреба в проектуванні опалення для заміського будинку, де схему Теплопостачання потрібно складати з нуля. В основному, в сучасний котедж встановлюється автономне опалення, яке полягає у взаємодії опалювального котла, труб і радіаторів.

ТОВ «Ромкор» виконає грамотне проектування і монтаж систем опалення для будівель і приміщень будь-якого призначення. Володіючи знаннями специфіки клімату, досвідчені фахівці компанії обстежують об’єкт, зроблять необхідні розрахунки і виберуть оптимальний варіант установки системи опалення для будинку, квартири і промислових об’єктів і об’єктів громадського призначення.

Монтаж кліматичних систем в Кропивницькому:

- монтаж системи вентиляції в Кропивницькому;

- монтаж системи кондиціювання в Кропивницькому;

- монтаж системи опалення в Кропивницькому.

ТОВ «Ромкор» - це розумні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок для постійних партнерів.

ТОВ «Ромкор» зробить все можливе, щоб сприятливий клімат і комфорт супроводжували Вас протягом усього нашого співробітництва.

Будемо вдячні і щиро вдячні, якщо Ви для співпраці виберете нас!

241
26956
Залишити відгук
Ж
К
Ч
Додати
Відгуки