Логотип БЭСТ-Маркетинг Громадська рада Наши услуги
Установите flash!
 Поиск информации на сайте 
Установите flash!
Погода в Кропивницком

влажность:

давление:

ветер:

Мы в будни ровно с девяти
С часом обеда и до шести
Приятный голос в телефоне
И в Бэсте на рекламном фоне
Расскажет с лаской о бетоне
Аптеках, банях и картоне
О бизнесе, IT услугах
О SEO, ЕЦП, M.E.Doc
Что б 1С осилить смог
Об авто мойках и стоянках
Завод, контора, куча банков
Про СТО и про рекламу
Про фермеров, как красить маму?
Про рестораны, клубы, бары
Где номер взять службы охраны
Как посетить все в мире страны
Про мебель, двери и диваны
Бассейны, спа и стадионы
Как остеклить в доме балконы
Про отопление и трубы
И про компьютерные клубы
Про козырьки, навесы, тенты
Кого назначить в президенты
Про бодибилдинг, спорт, больницы
Где платье вышить мастерицы?
Про парки РЭУ, ЖЭК, базар
Где в городе большой вокзал
И как уехать за границу
И пахнуть чем и чем побриться
Про школы, детские сады
Что нет воды, где нет воды?
Про институты и лицеи
И висцеральный массаж шеи
Про жалюзи и ламбрекены
Где продаются манекены
Про стрижки йорков, корм пурина
И где в продаже есть картина,
Про украшения и часы
Про супермаркет колбасы
Про вентиляцию, отливы
Про все на свете профнастилы
Про сувениры и подарки
Про шарики, банкеты, пьянки
И про ремонтные работы
И про товары для охоты
Про натяжные потолки,
Про штукатурку и носки
На хуторе где родники
Мы подадим вам две руки
Где взять такси, а где страховку
Чем долететь на Балашовку
Нотариус, ветврач, юрист
И где артист - не аферист
И о салонах красоты
Как в волосы в вязать цветы
Прически, стрижки и показы
И про вечерние проказы
Секс-шоп или интим-салон
В такси шансон, весь эталон
И где купить и что купить
Построить и озеленить
И цены лучше в интернете
Искать не нужно их в газете
И это лишь верхушка счастья
Наш каталог, без сладострастия
Все четко, чинно и по делу
Нам ваш успех, все ж ближе к телу
И вот уж лучший БЭСТ – для вас
Готовите ВЫ свой заказ
Идете быстро на Коммунистический
С оплатой и статей не политической!
Внесем вас мигом в нашу базу
Вы станете известным СРАЗУ!
DONINI ХИМЧИСТКА DONINI ХИМЧИСТКА DONINI ХИМЧИСТКА DONINI ХИМЧИСТКА DONINI ХИМЧИСТКА DONINI ХИМЧИСТКА

Флаг Украины DONINI, ХІМЧИСТКА

   DONINI, ХИМЧИСТКА

м. Кропивницький (Кіровоград),
вул. Преображенська, буд.2 (площа Богдана Хмельницького)
м. Знамянка, вул.Привокзальна, буд. 12-з


тел.:(0522) 27-02-80, (050) 257-57-08 (м. Кропивницький)
тел.:(066) 030-63-64 (м. Знамянка)

Химчистки

Информация состоянием на Декабрь 2017

Хімчистка Доніні - більш ніж хімчистка

Вітаємо Вас в мережі хімчисток Доніні! Ми працюємо для Вас вже понад 20 років.

Сьогодні хімчистка Доніні - це сучасне підприємство, а також окремі спеціалізовані цехи по хімчистці речей, фарбуванню одягу, хімчистці та фарбуванню шкіри, хутра та взуття, чистці подушок, обробці килимів, пранню білизни. Хімчистка Доніні надає повний спектр послуг хімчистки, фарбування та прання європейської якості. Ми вивчили світовий досвід та зібрали найсучасніше обладнання, найбезпечніші матеріали та найдосвідченіших фахівців, щоб надавати послуги високої якості.

Кожна прийнята в обробку річ для нас унікальна, і наша мета - повернути її бездоганний вигляд. Ми постійно працюємо над тим, щоб результат перевищив Ваші сподівання. У своїй роботі ми зібрали всі сучасні технології з обробки речей. Вони безпечні для здоровя та Ваших улюблених речей. В залежності від складу тканини та типу забруднення для кожної речі ми підбираємо технологію, що дозволить повернути ідеальний вигляд Вашим речам.

Хімчистка Доніні є одним з ініціатором створення та постійним активним членом Асоціації хімчисток та пралень України, в різних роках одержувала звання Лідера галузі, Кращого підприємства побутового обслуговування; працівники ставали переможцями галузевих конкурсів на звання кращого приймальника замовлень, кращого апаратника хімічного чищення, найстараннішого плямознищувача, кращого прасувальника. На базі Доніні створений навчальний центр, в якому наші фахівці навчають професії нових працівників та діляться досвідом з колегами з інших регіонів.

Послуги:

1) Класична суха чистка в Кропивницькому (Кіровограді) - це найрозповсюдженіша технологія чистки в світі. Чистка речей відбувається в перхлоретилені. Речі, почищені за технологією сухої чистки, не дають усадку, не втрачають форму. Суха чистка використовується насамперед для обробки речей костюмно-пальтової групи, виробів з хутра та гладкої шкіри. В хімчистці Доніні суха чистка здійснюється на екологічно безпечних машинах останнього покоління виробництва Німеччини та Італії. Це означає, що підприємство не має відходів виробництва та шкідливих викидів в атмосферу. В роботі використовується німецький перхлоретилен, що має сертифікат відповідності та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

2) Аквачистка в Кропивницькому (Кіровограді), альтернативна традиційній хімчистці - це лагідна технологія обробки речей у воді. При аквачистці не порушується структура делікатних тканин, краще видаляються забруднення, яких неможливо позбутися при сухій чистці. Вироби зберігають яскравість кольорів, стають свіжішими.

Аквачистку ми здійснюємо на новому обладнанні провідних світових торгівельних марок Miele, UniMac, Tolon, Electrolux, Daewoo спеціалістами, що пройшли стажування у доктора хімічних наук з Італії Альберті Анджело - визнаного світового лідера в обласні сучасної чистки речей. При цьому використовуються препарати, які значно покращують якість чистки та подовжують життя речей.

Ми перші в Україні запропонували своїм клієнтам технологію аквачистки дублянок, розроблену американськими технологами з Kirk’s Suede Life. Аквачистка за інноваційною технологією в повітряно-бульбашкових машинах в Кропивницькому (Кіровограді) - нова технологія має дві переваги, якість та лагідність.

Мийні засоби поєднуються з водою та повітрям, перетворюються на бульбашки та глибше проникають в тканину. Як результат - забруднення 100-відсотково видаляються з тканини. Разом з тим, бульбашки утворюють пінну подушку, що помякшує механічну дію на тканини, а отже забезпечують лагідну обробку найделікатніших речей.

Бульбашки можуть, а ми допоможемо!

3) Ручна обробка в Кропивницькому (Кіровограді).
Ексклюзивний догляд за Вашими особливими речами. Застосовується для найделікатніших речей:
- одягу, обробка якого заборонена за технологією сухої та аквачистки;
- суконь та костюмів зі складною фурнітурою, аплікаціями та принтами;
- замшевого взуття.

4) Чистка текстильних виробів в Кропивницькому (Кіровограді).
У своєму арсеналі ми маємо 17 машин сухої та аквачистки, кожна з яких використовується для окремого асортименту речей - для чистки найделікатніших та ексклюзивних речей, світлих речей, темних речей, шкіряних виробів, хутра, весільних суконь, пледів.

5) Чистка виробів зі шкіри та хутра в Кропивницькому (Кіровограді).
Ми були першими, хто запропонував в Україні технологію аквачистки дублянок. Цю ми перейняли в американських технологів з Kirks Suede Life. Пізніше на базі хімчистки Доніні був створений навчальний центр, де наші професіонали навчали нової технології майстрів з Одеси, Кропивницького (Кіровограду), Харкова, Херсону, Луцька, Полтави. При аквачистці дублянок вдається набагато краще видалити забруднення, речі зберігають яскравість кольору, м’якість шкіри, зберігається вся фурнітура.

Ми гарантуємо:
- знищення новоутворених плям на шкіряних виробах;
- захист фурнітури від ушкоджень;
- відновлення кольору виробів;
- збереження розмірів одягу;
- нанесення водовідштовкуючої пропитки на вироби;
- збереження шуб та дублянок від молі та шкіроїда

6) Чистка весільних суконь в Кропивницькому (Кіровограді) - складний процес. Насамперед тому, що сукні виготовляються з делікатних тканин, мають багато оздоблення - декор, бісер, стекляруси, паєтки, але якщо для когось це може стати проблемою, для нас це щоденна робота. Ми гарантуємо виведення свіжих плям вина та шоколаду, забруднень подолу, збереження фурнітури. За необхідності, ми запропонуємо Вам реставрацію весільного вбрання.

7) Прання білизни в Кропивницькому (Кіровограді).
Ми пропонуємо індивідуальне прання білизни. Це означає, що будь-яке замовлення, навіть вагою 200 г, буде пратися окремо. При пранні ми користуємося мийними засобами Ariel, Cadi й Christian. Для прання дитячої білизни ми використовуємо рідкі мийні засоби спеціально розроблені та безпечні для дітей.

Для корпоративних та оптових клієнтів, ми маємо спеціалізований цех, здатний щоденно прати більш ніж 200 кг білизни. Для прання білизни використовується пом’якшена вода, що проходить багатоступінчасте очищення. Завдяки цьому зменшується час дії мийних засобів на білизни. Як результат - не лише бездоганний результат прання, але й збільшений термін служби Вашої білизни, як мінімум, вдвічі.

8) Прасування в Кропивницькому (Кіровограді).
Штани зі стрілками? Спідниці зі складками? Багатоярусні обємні сукні? Гардини? Все це просто та швидко! Без заломів, без слідів від праски, ідеальні поверхні в рекордний час.

9) Перефарбування одягу в Кропивницькому (Кіровограді).
Не поспішайте відправляти у заслання на дачу Ваші улюблені джинси та зручну куртку. Ми подаруємо їм нове життя. Швейцарськими барвниками перефарбуємо будь-який одяг з натуральних тканин. Він буде радувати Вас знову і знову.

10) Ремонт одягу в Кропивницькому (Кіровограді).
Ми готові не лише якісно почистити одяг, але й відреставрувати його. Ми пропонуємо ремонт будь-якої складності - від заміни підкладки до творчого редизайну вбрання.

11) Чистка взуття в Кропивницькому (Кіровограді).
Взуття - один з найголовніших аксесуарів, що справляє враження про людину. Ми повертаємо бездоганний вигляд - чистимо, фарбуємо, наносимо пропитку, що у майбутньому запобігає закріпленню нових забруднень.

12) Чистка меблів в Кропивницькому (Кіровограді).
Послуга по чистці меблів може надаватись вдома, офісі або спеціалізованому магазині замовника. Можлива також доставка та обробка меблів або ж їх частин (подушки, чохли) в цехах Доніні. Ми пропонуємо чистку меблів з текстильною оббивкою, оббивкою зі шкіри, нубука та замші.

13) Чистка фірмового та спецодягу в Кропивницькому (Кіровограді). Фірмовий одяг – важлива складова позитивного іміджу компанії. Спецодяг - це ще й важливий елемент виробничої безпеки й охорони праці. Оскільки зовнішній вигляд співробітників формує думку про фірму в цілому, дуже важливо своєчасно здійснювати комплексне піклування за виробами. Ми гарантуємо вчасну чистку, прасування, ремонт та доставку Вашого фірмового одягу. З потрібною Вам періодичністю, в зручні для Вас терміни. Нашими послугами користуються працівники ресторанів, готелів, магазинів, медичних закладів, охоронних служб.

112
3074
Комментарии
Ж
К
Ч
Добавить
Алла
Приятное обслуживание, хорошо выполненная чистка. Спасибо вам. 
2017-06-22 16:33:03
Установите flash!

Мы в соцсетях

 © Best-Marketing. 2010-2017. Кропивницкий. (0522) 27-67-23, (099) 900-30-98, (068) 079-93-40, best-info@ukr.net