Логотип БЭСТ-Маркетинг Громадська рада Наши услуги
Установите flash!
 Поиск информации на сайте 
Установите flash!
Погода в Кропивницком

влажность:

давление:

ветер:

Мы в будни ровно с девяти
С часом обеда и до шести
Приятный голос в телефоне
И в Бэсте на рекламном фоне
Расскажет с лаской о бетоне
Аптеках, банях и картоне
О бизнесе, IT услугах
О SEO, ЕЦП, M.E.Doc
Что б 1С осилить смог
Об авто мойках и стоянках
Завод, контора, куча банков
Про СТО и про рекламу
Про фермеров, как красить маму?
Про рестораны, клубы, бары
Где номер взять службы охраны
Как посетить все в мире страны
Про мебель, двери и диваны
Бассейны, спа и стадионы
Как остеклить в доме балконы
Про отопление и трубы
И про компьютерные клубы
Про козырьки, навесы, тенты
Кого назначить в президенты
Про бодибилдинг, спорт, больницы
Где платье вышить мастерицы?
Про парки РЭУ, ЖЭК, базар
Где в городе большой вокзал
И как уехать за границу
И пахнуть чем и чем побриться
Про школы, детские сады
Что нет воды, где нет воды?
Про институты и лицеи
И висцеральный массаж шеи
Про жалюзи и ламбрекены
Где продаются манекены
Про стрижки йорков, корм пурина
И где в продаже есть картина,
Про украшения и часы
Про супермаркет колбасы
Про вентиляцию, отливы
Про все на свете профнастилы
Про сувениры и подарки
Про шарики, банкеты, пьянки
И про ремонтные работы
И про товары для охоты
Про натяжные потолки,
Про штукатурку и носки
На хуторе где родники
Мы подадим вам две руки
Где взять такси, а где страховку
Чем долететь на Балашовку
Нотариус, ветврач, юрист
И где артист - не аферист
И о салонах красоты
Как в волосы в вязать цветы
Прически, стрижки и показы
И про вечерние проказы
Секс-шоп или интим-салон
В такси шансон, весь эталон
И где купить и что купить
Построить и озеленить
И цены лучше в интернете
Искать не нужно их в газете
И это лишь верхушка счастья
Наш каталог, без сладострастия
Все четко, чинно и по делу
Нам ваш успех, все ж ближе к телу
И вот уж лучший БЭСТ – для вас
Готовите ВЫ свой заказ
Идете быстро на Студенческий
С оплатой и статей не политической!
Внесем вас мигом в нашу базу
Вы станете известным СРАЗУ!
У Кіровограді відбувся Ярмарок проектів ЄС 2015

У Кіровограді відбувся Ярмарок проектів ЄС


Як отримати фінансову підтримку ЄС для цікавих ідей? Як написати вдалу грантову заявку? Які поїхати на навчання до Європейського університету? Які програми допомоги ЄС пропонує переселенцям? Які ініціативи підтримує у Кіровограді? На всі ці питання можна було отримати відповідь під час Ярмарку проектів ЄС, який пройшов у Кіровограді 14-го травня.

Ярмарок, що пройшов за підтримки Кіровоградської міської ради, було приурочено до відзначення Днів Європи в Україні, що їх проводить Представництво ЄС. Крім того, з огляду на останні трагічні події у нашій державі, проектів допомоги ЄС Україні суттєво побільшало. Тож, про їхнє практичне значення для громадян і йшлося у приміщенні прес-клубу впродовж більш ніж трьох годин. У рамках Ярмарку Кіровоград відвідали дипломати ЄС, зокрема із вітальним словом та презентаціями виступили Марті Луцар, менеджер з комунікацій Представництва ЄС та Міра Дідух, Проектний менеджер Представництва ЄС в Україні. Марті Луцар розповів кіровоградцям про основний вектор європейсько-українських стосунків.

«Жодну з країн, які не є членами ЄС, Європа не підтримувала так сильно, як Україну», – підкреслив євродипломат. За його словами, починаючи з 1991 року, ЄС витратив на гранти для України 3,5 млрд євро. Крім того навесні 2014 року Україна отримала новий пакет допомоги від ЄС – 11 млрд євро, шість з яких вже витрачено державою. Під час презентації фінансової сторони європейсько-української дружби Марті Луцар твердо пообіцяв, що з 1 листопада 2015 року запрацює зона вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Натомість Міра Дідух розповіла про те, що вже зроблено, адже Європейський союз нині має понад 250 діючих проектів у різних сферах та регіонах. Наприклад, нещодавно і Кіровоградщина виграла грант на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб. Мова про проект «Побудуємо майбутнє разом!», який здійснюється у рамках національної програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Керівник проекту – кіровоградка Алла Павелко, - працює заступником начальника відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради. За її словами, найближчим часом планується збудувати у місті Новгородка (біля 40 км від Кіровограда) приміщення для проживання переселенців, а також забезпечити їм можливість соціалізації.

Отже, на зустрічі йшла мова не тільки про цифри, але й про конкретні справи. Наприклад, у більшості сіл чи міст України є школи чи дитсадки, що були утеплені чи реконструйовані за кошти ЄС. Це результати роботи одного з найбільш розгалужених проектів - «Місцевий розвиток , орієнтований на громаду». Втім, його цілі значно глибші, ніж надати фінансову допомогу. Про ті справи, які проект зробив за останні роки у нашому регіоні, - а нині діє вже третя хвиля проекту, - розповіла Олена Радул, координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» у Кіровоградській області. Це, зокрема, утеплення дитячих садків, заміна старих систем опалення на нові, купівля шкільних автобусів для підвезення дітей. Все це - не тільки за рахунок коштів ЄС, хоча грантова допомога була надана досить суттєва, але й за участі приватних спонсорів і місцевих громад, які бодай на 10%, але мають робити і власний внесок, щоб відчувати відповідальність за зміни на краще, які відбуваються.

Також на Ярмарку проектів учасники почули, завдяки скайп-включенню, про можливості, що їх надає для бізнесу Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, який з 1995 року підтримує український малий бізнес консультаціями. Серед кіровоградців вже є компанії та підприємці, зокрема, Роман Кріт, які мають підтримку та потужну співпрацю із Київським офісом ЄБРР.

Після спілкування у форматі питання-відповіді, кіровоградці взяли участь в ексклюзивному тренінгу, на якому дізналися більше про те, в яких програми допомоги ЄС можна взяти участь, а також вчилися писати вдалу грантову заявку. Заняття провела Тетяна Лебухорська, тренер з написання грантових заявок. Під час Ярмарку проектів працювало «Кіровоградське Інтернет Телебачення», тож, увесь захід можна було як подивитися он-лайн, так і переглянути зараз за посиланням. Всі фото, що їх зробила Олена Карпенко, дивіться на сторінці Прес-клубу.

Для отримання детальної інформації, будь ласка, звертайтесь до Вікторії Талашкевич: 050-321-3919

У Кіровограді відбувся Ярмарок проектів ЄС 2015 У Кіровограді відбувся Ярмарок проектів ЄС 2015 У Кіровограді відбувся Ярмарок проектів ЄС 2015 У Кіровограді відбувся Ярмарок проектів ЄС 2015 У Кіровограді відбувся Ярмарок проектів ЄС 2015
Установите flash!

Мы в соцсетях

 © Best-Marketing. 2010-2024. Кропивницкий. (0522) 27-67-23, (099) 900-30-98, (068) 079-93-40, best-info@ukr.net