Логотип БЭСТ-Маркетинг Громадська рада Наши услуги
Установите flash!
 Поиск информации на сайте 
Установите flash!
Погода в Кропивницком

влажность:

давление:

ветер:

Мы в будни ровно с девяти
С часом обеда и до шести
Приятный голос в телефоне
И в Бэсте на рекламном фоне
Расскажет с лаской о бетоне
Аптеках, банях и картоне
О бизнесе, IT услугах
О SEO, ЕЦП, M.E.Doc
Что б 1С осилить смог
Об авто мойках и стоянках
Завод, контора, куча банков
Про СТО и про рекламу
Про фермеров, как красить маму?
Про рестораны, клубы, бары
Где номер взять службы охраны
Как посетить все в мире страны
Про мебель, двери и диваны
Бассейны, спа и стадионы
Как остеклить в доме балконы
Про отопление и трубы
И про компьютерные клубы
Про козырьки, навесы, тенты
Кого назначить в президенты
Про бодибилдинг, спорт, больницы
Где платье вышить мастерицы?
Про парки РЭУ, ЖЭК, базар
Где в городе большой вокзал
И как уехать за границу
И пахнуть чем и чем побриться
Про школы, детские сады
Что нет воды, где нет воды?
Про институты и лицеи
И висцеральный массаж шеи
Про жалюзи и ламбрекены
Где продаются манекены
Про стрижки йорков, корм пурина
И где в продаже есть картина,
Про украшения и часы
Про супермаркет колбасы
Про вентиляцию, отливы
Про все на свете профнастилы
Про сувениры и подарки
Про шарики, банкеты, пьянки
И про ремонтные работы
И про товары для охоты
Про натяжные потолки,
Про штукатурку и носки
На хуторе где родники
Мы подадим вам две руки
Где взять такси, а где страховку
Чем долететь на Балашовку
Нотариус, ветврач, юрист
И где артист - не аферист
И о салонах красоты
Как в волосы в вязать цветы
Прически, стрижки и показы
И про вечерние проказы
Секс-шоп или интим-салон
В такси шансон, весь эталон
И где купить и что купить
Построить и озеленить
И цены лучше в интернете
Искать не нужно их в газете
И это лишь верхушка счастья
Наш каталог, без сладострастия
Все четко, чинно и по делу
Нам ваш успех, все ж ближе к телу
И вот уж лучший БЭСТ – для вас
Готовите ВЫ свой заказ
Идете быстро на Студенческий
С оплатой и статей не политической!
Внесем вас мигом в нашу базу
Вы станете известным СРАЗУ!

На основну

12 червня в малому залі Кіровоградської облдержадміністрації відбулося засідання "круглого столу" за участі представників громадських організацій області-членів Громадської ради при облдержадміністрації, членів громадської ради при УМВС України у Кіровоградській області.

Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна

Учасники "круглого столу" висловили свої думки стосовно законопроекту, зареєстрованого у Верховній Раді, щодо вилучення терміну Велика Вітчизняна війна із загального вжитку у нормативно-правових документах та навчальній літературі.

Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна

Першим своїми думками поділився голова Кіровоградської обласної організації ветеранів України Василь Єфименко: "Наша організація виступає категорично проти переписування історії та маніпуляцій історичними фактами в залежності від настрою політичних діячів. Подвиг радянського народу – захист Вітчизни – визнаний в усьому світі. Солдати захищали свою Вітчизну - Україну, Білорусію, Росію. Це є великий подвиг".

Чітку й однозначну думку має і Анатолій Джемига (Спілка учасників бойових дій та ветеранів м. Кіровограда): "Ніяких змін в історичній Перемозі радянського народу у Великій Вітчизняній війні над фашистською Німеччиною не може бути. Ця Перемога звільнила народи Європи від коричневої чуми фашизму. Хто так не думає – той не патріот України".

Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Анатолій Джемига

Голова громадської організації "Спілка підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області" Олена Надутенко зазначила, що солдати-визволителі називали ту війну – Вітчизняною. І ось уже протягом останніх 68 років ту війну називають не інакше як Вітчизняною. "І ми, нащадки, маємо шанувати подвиг наших батьків. Європа і євроінтеграція – це добре. Але відмовлятися від своєї історії в залежності від амбіцій політичних лідерів – це злочин та зневага до самих себе", - переконана Олена Надутенко.

Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Олена Надутенко

Іще більш категорично висловився В’ячеслав Іванов, голова Ради Кіровоградської обласної громадської організації "Об’єднання ветеранів розвідки України": "Маніпуляція такими словами – це дурість. Ми маємо поважати пам'ять наших предків. Як можна пояснити ветеранам, що єдине на що спроможні сучасні політики – це зміна слів".

Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна В’ячеслав Іванов

А от голова Кіровоградської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Віктор Остащук своєю позицією лише доповнив слова В’ячеслава Іванова. Він переконаний, що заміна таких понять є не тільки недоцільною, але і злочинною. "Представники нашої організації беруть постійну участь у різних заходах спрямованих на вивчення та збереження пам'яті про перемогу у Великій Вітчизняній війні. Народ, який переміг фашизм, називав себе радянським. Це наша історія, подобається це комусь чи ні. На нашу думку потрібно більше уваги приділяти патріотичному вихованню молоді, вихованню гордості за таку величну перемогу наших предків. А маніпуляції з поняттями – чи є це гарним прикладом для молодого покоління, чи допоможе це дітям зрозуміти наскільки подвиг народу є великим? Чого ми навчимо дітей такими політичними спекуляціями?", - наголосив він.

Висловився і голова громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації Сергій Катренко: "Такими змінами буде показано неповагу до наших батьків, до мільйонів загиблих. Велика Вітчизняна війна залишила занадто глибокий слід в історії багатьох народів, щоб через 70 років її перейменовувати. Набагато кращим є вивчення історії, та виховання у молодого покоління поваги до воїнів-визволителів".

Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Сергій Катренко

Недоцільним такий законопроект вважає і Юрій Яценко (Спілка Козаків Війська Запорозького Буго-Гардівського-Кодацько-Інгульського Округу). "Велика Вітчизняна війна є нашою історією, - підкреслив він, - І переписувати історію через півстоліття це нерозумно. Саме через пам'ять ми виражаємо повагу до великого подвигу наших дідів і батьків. А зміна чи заміна таких понять для багатьох є незрозумілою".

До обговорення долучився голова Кіровоградської обласної Асамблеї інвалідів Олександр Боршуляк: "Наразі таке перейменування є неважливим. Також постає питання: якщо зміни будуть внесені, за чиї кошти будуть переписуватися підручники, та хто виграє такі тендери, і кому це вигідно. Набагато краще було б вирішувати нагальні питання ветеранів війни – медична допомога, соціальний захист. Про які зміни назв можна говорити, якщо сучасна молодь не може точно сказати хто і з ким воював в період 1941-1945 років. Краще приділяти більше уваги патріотичному вихованню молодого покоління, це і буде виявом вдячності нашим предкам за Велику Перемогу".

Не залишилися осторонь обговорення резонансного питання і профспілки області. Так, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Світлана Скалько наголосила, що подібні зміни є великою неповагою. Вона переконана, що прийнявши такий законопроект важко дивитися в очі ветеранам буде усім, адже виходить отака їм дяка за перемогу, за яку вони заплатили власною кров’ю.

Учасники "круглого столу" планують звернутися до Президента України та Генеральної Прокуратури України із клопотанням про недопустимість розгляду подібних законопроектів та притягнення їх авторів до відповідальності.

Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна Обговорення законопроекту ВР про вилучення терміну Велика Вітчизняна війна

На основну

Установите flash!

Мы в соцсетях

 © Best-Marketing. 2010-2024. Кропивницкий. (0522) 27-67-23, (099) 900-30-98, (068) 079-93-40, best-info@ukr.net