Прапор України
Сонячний світ міжнародний християнський благодійний фонд просимо

ПРОГРАМИ ФОНДУ, ЩО РЕАЛІЗУЮТЬСЯ:

I. Програма соціальної адаптації випускників інтернатів «Жодної дитини поза увагою»:

«Живописний Львів поєднує серця» - Екскурсії по Львову та Львівської області для дітей-сиріт разом з дітьми з багатодітних сімей. Відвідування Аквапарку «Пляж».

II. Щорічна благодійна акція «Знов до школи»

Придбаємо шкільні приладдя, канцелярські товари, шкільні рюкзаки для дітей-сиріт в достатній кількості!

III. Програма «Здоров’я починається з чистоти»:

1. Придбання миючих засобів.

2. Придбання засобів особистої гігієни (шампуні дитячі та підліткові, зубні пасти дитячі та дорослі, зубні щітки дитячі та дорослі, мочалки, прокладки, вушні палички, рушники для рук та тіла).

IV. Програма «Нашим дітям - тепло й затишок»:

1. Придбання постільної білизни, подушок, ковдр.

2. Придбання одягу, взуття, білизни, трикотажу (шкарпетки, колготки).

3. Придбання спортивного одягу та взуття.

4. Придбання спортивного обладнання та приладдя для спортзалу дитячого будинку «Рідний дім».

ПЕРЕЛІК ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ЦЕЙ ЧАС ПІД ОПІКОЮ ФОНДУ

Районний дитячий будинок «Рідний дім» (смт. Корналовичі, Самбірський р-н) - Програма I (1,2), II (1,2,3), III (1,2) - 43 дитини

Верхньосиньовидненська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат (с.Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н) - Програма I (1,2), II (1,2,3), III (1,2) - 63 дитини

Соціальний гуртожиток Львівської обл.(с.Вовчищовичи, Мостиський р-н) - Програма I (1,2), II (1,2), III (1,2) - 20 дітей

Роздільский будинок-інтернат (смт.Розділ, Миколаївський р-н) - Програма I (1,2), II (1,2,3) - 76 хлопчиків

Краковецька спеціальна школа-інтернат (смт.Краковець, Яворівськоий р-н) - Програма I (1,2,3,4), II (1,2) - 60 дітей

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД

Сонячний світ міжнародний християнський благодійний фонд

Наші співробітники й волонтери присвятили себе благодійності з 1999 року. За цей час була надана матеріальна допомога більше ніж 250 дитячим установам і організаціям на Україні. Серед них - будинки-малятка, школи-інтернати, приймачі-розподільники, притулки для неповнолітніх. Вікова група дітей, яким надається допомога - від року до 18 років. Це діти-сироти, діти-інваліди й діти, що залишилися без батьківського піклування.

Представники Фонду працюють у 46 містах України. Сьогодні під нашою опікою знаходяться 117 дитячих закладів та декілька благодійних організацій. За період своєї діяльності фонд реалізував кілька програм, це «Нашим дітям - тепло й затишок», спрямована на поліпшення матеріально-побутової бази в дитячих будинках і інтернатах; «Підтримка випускників інтернатів» - допомога в соціальній адаптації дітей-сиріт; «Пізнаймо світ разом» - творчі заняття для дітей обласних притулків, спеціальних дошкільних закладів, дитячих будинків та екскурсійні заходи для мешканців соціальних гуртожитків та дітей з багатодітних сімей.

Взагалі за період нашої благодійної діяльності надана допомога на суму більше ніж 8 млн. гривень із залученням тисяч спонсорів. Це кропітка, самовіддана робота багатьох людей, що присвятили себе на служіння ближньому.

У виконанні християнських заповідей здобувається прекрасний досвід безкорисливої любові, доброти й співчуття, без яких людина як особистість не може сформувати свою громадську позицію.

Благодійність - творіння блага. Творити благо може тільки Любов. Любов - це коли ми більше піклуємося про інших, чим про себе, не очікуючи нагороди...

Сонячний світ міжнародний християнський благодійний фонд свідоцтво