Логотип центр розвитку національних культур Єдина родина
Центр розвитку національних культур
«Єдина родина»
вулиця Михайлівська, 53, м. Кропивницький
+380504598899; +380501725751
orgcenteruf@gmail.com
Прапор УкраїниПрапор БолгаріїПрапор НімеччиниПрапор Польщі

Розбудовуємо країну разом!


В Центрі розвитку національних культур «Єдина родина» працює волонтер Корпусу Миру США в Україні Кард Армен Афрікян. Поспілкувавшись з волонтером дізнались, що Карл приїхав у Кропивницький з м. Бостон, штат Массачусетс, що знаходиться на Атлантичному узбережжі Сполучених Штатів Америки. Карлу 24 роки і він є представником проекту Кропусу Миру США в Україні - розвиток спільнот, з акцентом на економічний розвиток.

Скажи, будь ласка, де ти навчався?

Я вчився в Університеті Півдня, в штаті Теннессі, і отримав диплом по двом спеціальностям: Економіка і Російська мова. До Корпусу Миру, я працював 2 роки в в м. Бостоні у банку фінансистом.

Чому обрав для себе волонтерство саме в Україні?

Я в Україні, тому що я хотів бачити світ і вивчати іноземні мови. Програма Корпусу Миру дуже важлива програма і відкриває багато можливостей. Я знав, що я хочу кар'єру, завдяки якій міг би подорожувати і говорити з людьми на інших мовах. Я також знаю іспанську мову, і знаю, що важливо в Америці знати інші мови.

Як довго ти у Кропивницькому?

Я живу в Кропивницького вже 2 місяці і до цього жив в Житомирі 2 місяці. Мені дуже подобатися Кропивницький. Красива архітектура, багато хороших музеїв і ресторанів. Хороші люди тут живуть. Є багато американських волонтерів в місті, їм подобається жити в Кропивницькому.

Де саме відбувається твоя діяльність?

Я працюю в Центрі розвитку національних культур «Єдина родина», який очолює Олена Арутюнян. Центр об’єднує представників багатьох національних діаспор. Найактивніші – польська, вірменська, болгарська, руська, німецька, ромська. Я хочу, допомагати організації поліпшити її структуру, фінанси, створити нові програми і проекти, які будуть відкриті для людей не тільки міста Кропивницького, а і для районів і ОТГ Кіровоградської області.

Партнери програми Послуги БЕСТ-Маркетинга Управління комунікацій з громадськістю Кіроовградської ОДА Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіроовградської ОДА Кіровоградський обласний ЦДЮТ Кіровоградський обласний художній музей Корпус миру США в Україні Молодіжне громадське обєднання центр