Логотип БЭСТ-Маркетинг Громадська рада Наши услуги
Установите flash!
 Поиск информации на сайте 
Установите flash!
Погода в Кропивницком

влажность:

давление:

ветер:

Мы в будни ровно с девяти
С часом обеда и до шести
Приятный голос в телефоне
И в Бэсте на рекламном фоне
Расскажет с лаской о бетоне
Аптеках, банях и картоне
О бизнесе, IT услугах
О SEO, ЕЦП, M.E.Doc
Что б 1С осилить смог
Об авто мойках и стоянках
Завод, контора, куча банков
Про СТО и про рекламу
Про фермеров, как красить маму?
Про рестораны, клубы, бары
Где номер взять службы охраны
Как посетить все в мире страны
Про мебель, двери и диваны
Бассейны, спа и стадионы
Как остеклить в доме балконы
Про отопление и трубы
И про компьютерные клубы
Про козырьки, навесы, тенты
Кого назначить в президенты
Про бодибилдинг, спорт, больницы
Где платье вышить мастерицы?
Про парки РЭУ, ЖЭК, базар
Где в городе большой вокзал
И как уехать за границу
И пахнуть чем и чем побриться
Про школы, детские сады
Что нет воды, где нет воды?
Про институты и лицеи
И висцеральный массаж шеи
Про жалюзи и ламбрекены
Где продаются манекены
Про стрижки йорков, корм пурина
И где в продаже есть картина,
Про украшения и часы
Про супермаркет колбасы
Про вентиляцию, отливы
Про все на свете профнастилы
Про сувениры и подарки
Про шарики, банкеты, пьянки
И про ремонтные работы
И про товары для охоты
Про натяжные потолки,
Про штукатурку и носки
На хуторе где родники
Мы подадим вам две руки
Где взять такси, а где страховку
Чем долететь на Балашовку
Нотариус, ветврач, юрист
И где артист - не аферист
И о салонах красоты
Как в волосы в вязать цветы
Прически, стрижки и показы
И про вечерние проказы
Секс-шоп или интим-салон
В такси шансон, весь эталон
И где купить и что купить
Построить и озеленить
И цены лучше в интернете
Искать не нужно их в газете
И это лишь верхушка счастья
Наш каталог, без сладострастия
Все четко, чинно и по делу
Нам ваш успех, все ж ближе к телу
И вот уж лучший БЭСТ – для вас
Готовите ВЫ свой заказ
Идете быстро на Студенческий
С оплатой и статей не политической!
Внесем вас мигом в нашу базу
Вы станете известным СРАЗУ!
Информационный центр "БЭСТ-Маркетинг"
25006, Кропивницкий, Студенческий бульвар, 1, оф.213
тел.: (0522) 27-67-23, (099) 900-30-98, (068) 07-99-340, best-info@ukr.net

Наше підприємство працює на інформаційному ринку Кіровоградщини з 1994 року. Ми забезпечуємо своїх партнерів продукцією та послугами для автоматизації бізнесу та сприяє мо розширенню клієнтської бази партнерів шляхом здійснення аналізу маркетингової політики підприємств.

Першою гілкою нашої професійної направленності є автоматизація програмами бухобліку та торгівлі, процесів звітності, довідниковими системами з законодавства. На сьогодні "БЕСТ-Маркетинг" є лідером інформаційного ринку Кіровограда та області. Передові позиції нам забезпечують згуртована команда професіоналів, високі корпоративні стандарти, відомі на всю Україну бренди:

Мережа крамниць електронних послуг «Твій час», «M.E.Doc», «СОТА», «Центр сертифікації ключів "Україна"», «1С:», «Дебет-Кредит», «Ліга-Закон», і, головне - тисячі наших партнерів та користувачів, які формують кістяк «Клубу партнерства «БЕСТ-Маркетинг».

13 листопада 2017р виповнюється 8 років інформаційному центру “БЕСТ-Маркетинг”, спрямуванням діяльності якого є створення і підтримка на потрібному рівні інформаційної обізнаності громадян. За своєю структурою та концепцією даний відділ на основі проведеного моніторингу та аналізу консолідованої інформації створює та впроваджує в життя маркетинг-план на основі індивідуальних даних. Інструментом слугує об`єднаний в комплекс пошуковий сервіс, що складається з інтернет-порталу www.best-m.info та друкованого його віддзеркалення з відображенням важливих аспектів бізнес-атмосфери Кіровоградщини. Видання проходить систематичне щомісячне оновлення, тому містить виключно надійну та достовірну інформацію про підприємства та організації Кропивницького та області. Оновлення інформації кожного місяця проводиться завдяки безпосередній особистій зустрічі наших менеджерів з керівництвом поточних фірм.

Надійні стосунки з різноплановими підприємствами, та тісна співпраця між нами стали передумовою для створення Клубу партнерів «БЕСТ-Маркетинг». Дана організація носить добровільний характер, тому гарантує високий рівень якості взаємостосунків.

Якість громадянських взаємовідносин – основна ціль, яку ми переслідуємо!

Дякуємо всім за співпрацю, а тим підприємствам, які ще не скористались нашими послугами, нагадуємо про переваги рекламно-інформаційного довідника «БЕСТ-МаркетинГ»:
* необмежений тираж: з черговим номером каталога Ваші потенційні клієнти зможуть ознайомитись як в друкованому вигляді, так і в електронній версії друкованого довідника.
* цільове розповсюдження: 2500 примірників нашого каталога БЕЗКОШТОВНО розповсюджується по офісах нашого міста безпосередньо керівникам (а це більш 15000 читачів!).
* підвищення іміджу Вашого підприємства: Ще 2500 примірників нашого каталога розповсюджується серед відвідувачів та учасників громадських, розважальних, пізнавальних та інших заходів, що відбуваються в нашому місті, в тому числі, і з нашою участю, в якості спонсорів чи співорганізаторів та в якості члена Кіровоградського осередка Всеукраїнського громадського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» та члена Громадського ради при Кіровоградській облдержадміністрації.
* актуальність: ЩОМІСЯЧНИЙ довідник оперативно відображує зміни, що відбулися з моменту виходу попереднього випуску, а це гарантує постійний попит на нього.
* зручність для Ваших клієнтів: Інформація про підприємства розміщена в довіднику та на сайті за рубриками, згідно з переліком товарів та послуг, які Ви пропонуєте.
* дієвість реклами: Користувачі наших довідників є найбільш платоспроможними потенційними покупцями Ваших товарів та послуг. Надана Вами інформація використовується читачем саме тоді, коли він вирішив знайти необхідний йому товар чи послугу. Наш каталог - це одне з небагатьох ЗМІ, де Ваша реклама не дратує читача, а інформує в повному обсязі.
* престижність: Ваші партнери та конкуренти вже розмістили інформацію про себе у всеукраїнському довіднику "БЕСТ-МаркетинГ". Вони подбали про зручність для своїх потенційних клієнтів, покупців та бізнес-партнерів (тепер немає потреби скуповувати та переглядати безліч видань, щоб відшукати необхідну інформацію).
* повнота інформації: Ви можете розмістити статтю про своє підприємство, товар або послугу за пільговою ціною, або надати розгорнуту інформацію на сайті www.best-m.info.
* доступні ціни на рекламу: Ваша стаття розміром півсторінки, роздана нами в руки 5000 покупців, обійдеться Вам всього в 1000грн (20коп/шт)!!! (Це дешевше, ніж візитки).
* економія Вашого рекламного бюджету: Навіть найпрестижніший рекламний блок - перша сторінка обкладинки Вам обійдеться у 1 грн за один примірник нашого видання (5000грн). СТАНДАРТНА ж текстова інформація Вам коштуватиме 6 грн/на день (180грн за 30днів).
* оперативність: У Вас є можливість заздалегідь повідомляти читачам про новинки та акції, які заплановані Вами у наступному місяці. Рекламні блоки з примітками “АКЦІЯ!” друкуються на пільгових умовах. Також, інформацію про свої “гарячі” пропозиції Ви завжди можете розмістити на пошуковому порталі www.best-m.info у вигляді банера.

Крім того, інформаційно-рекламний центр «БЕСТ-Маркетинг» є надійним партнером, який допоможе організувати Вашому підприємству електронний документообіг та є професіоналом в розміщенні інформації про Вас в мережі Інтернет з виведенням у ТОП-10 пошукових систем.

Завантажити комерційну пропозицію

Установите flash!

Мы в соцсетях

 © Best-Marketing. 2010-2019. Кропивницкий. (0522) 27-67-23, (099) 900-30-98, (068) 079-93-40, best-info@ukr.net